Смесване на кърма и АМ?

  • 2 418
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Не знам дали е хубаво да се смесват, така не става ли по-коцентрирано?

Не.  Simple Smile
Дали ще изпиеш двете едно след друго или заедно е разликата като да изпиеш готов айрян или кисело мляко, после чаша вода и да подскачаш малко  Grinning

# 16
  • Мнения: 991
Аз давах поотделно кърма и АМ точно за да не изхвърлям добитата с толкова мъки и толкова оскъдна кърмица. Имаше моменти, когато цедях по 4-5 мл, та да изхвърля 10 ми се струваше направо кощунство. По едно време беба започна да ми прави същите номера - не искаше АМ след кърмата, затова започнах да събирам кърма, докато не се стане досатъчно за едно хранене. И без това нямах достатъчно, че да давам на всяко хранене.

Иначе няма проблем да смесваш.

# 17
  • Мнения: 396
СЪВЕТ
За увеличаване на кърма яж лук или пий чай от семе на копър.
Чая действа и успокоително на стомахчето така, че с кърмата бебо "пие" и успокоителен чай.
Казвам го от личен опит!

# 18
  • Мнения: 4 447
Моят съвет е да не ги смесваш.
Аз правех следното: изцеденото
мляко давах от едно шише и добавката
от АМ беше в друго, защото иначе
има голяма вероятност да не изпие
всичкото мляко и да похабиш така
ценната кърма.  Peace

# 19
  • Мнения: 94
пък аз не се цедя, ами го кърмя по 15 мин. от двете гърди, а после 60мл АМ ( т.е. 50:50 )педито реши АМ да го намаля от 90 на 60, защото пак сме наддали бая за седмица - 370г..
мразя да се цедя..ужасно досадно, а и с моята помпа Камера от 10 лв с гумено балонче хващам мазоли на ръката.. #Cussing out Sick хем става бавно, хемн не тече по много..

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 857
пък аз не се цедя, ами го кърмя по 15 мин. от двете гърди, а после 60мл АМ ( т.е. 50:50 )педито реши АМ да го намаля от 90 на 60, защото пак сме наддали бая за седмица - 370г..
мразя да се цедя..ужасно досадно, а и с моята помпа Камера от 10 лв с гумено балонче хващам мазоли на ръката.. #Cussing out Sick хем става бавно, хемн не тече по много..

Авторката няма друга алтернатива, освен да се изцежда, както и аз. Само по този начин успях да кърмя сина си, защото така и не засука. Изцеждането не е от най-приятните занимания  Wink, но пък е по-добър вариант от това да не кърмиш.

# 21
  • Мнения: 2 908
Това щях да кажа и аз-не всички сме имали шанса да кърмим бебетата си,да сучат въобще.

# 22
  • Мнения: 9 973
по-добре дай кърмата и след това АМ

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Смесвах.Не виждам проблем.

Общи условия

Активация на акаунт