Фенове на Тери Пратчет- да се преброим

  • 38 869
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 5 312
На мен ми хареса ТУП!, на някои места съм се смяла с глас, сега чакам мъж ми 'га сколаса да видим какво ще каже. Обаче с по-голямо нетърпение очаквам Where's my cow? - има я в списъка на очакваните следващи книги - на първо място е  Mr. Green

# 661
  • Мнения: 1 517
И на мен ТУП ми тръгна трудно, сигурно заради целия този мрак, влага и кал в тунелите, но по някое време нещата се изгладиха и се насладих стопроцентово!

# 662
  • Мнения: 1
Бройте ме и мен!!! Еманципирана магия! Wink

# 663
  • Мнения: 0
Обаче с по-голямо нетърпение очаквам Where's my cow? - има я в списъка на очакваните следващи книги - на първо място е  Mr. Green

Ако решиш, че не можеш повече да чакаш...

# 664
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
А някаква идея кога ще бъде преведена Unseen AcademicalsThinking

# 665
  • Мнения: 0
Потрай още малко.   Grinning

# 666
  • Мнения: 3 736
Привет, а кой е преводачът на "Туп!"?

# 667
# 668
  • Мнения: 3 736
Мерси! Значи със сигурност е добре преведена.  Simple Smile

# 669
  • София
  • Мнения: 5 312
Обаче с по-голямо нетърпение очаквам Where's my cow? - има я в списъка на очакваните следващи книги - на първо място е  Mr. Green

Ако решиш, че не можеш повече да чакаш...

Аз искам на детето да я чета и да гледаме картинките  Mr. Green Дано не порастне прекалено  Mr. Green

И да не е чист спам, мъж ми се чува чак в другата стая като се смее на ТУП!

# 670
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Ха, как съм изтървала.....Бягам до книжарницата...

# 671
  • Мнения: 0
Обаче с по-голямо нетърпение очаквам Where's my cow? - има я в списъка на очакваните следващи книги - на първо място е  Mr. Green
Ако решиш, че не можеш повече да чакаш...
Аз искам на детето да я чета и да гледаме картинките  Mr. Green Дано не порастне прекалено  Mr. Green
И да не е чист спам, мъж ми се чува чак в другата стая като се смее на ТУП!



http://www.youtube.com/watch?v=VZ7H1Ef8SyU&feature=player_embedded

# 672
  • Мнения: 36 192
прочетох "Туп!", но не ми допадна достатъчно  Blush
нещо като хумористична кримка с познати герои, а Пратчет за мен е нещо повече  Confused

# 673
  • Мнения: 3 736
прочетох "Туп!", но не ми допадна достатъчно  Blush
нещо като хумористична кримка с познати герои, а Пратчет за мен е нещо повече  Confused

Има нещо много вярно в това, но обичаният стил за мен почти изцяло компенсира някои по-тегавки моменти. Sunglasses А и има страшни попадения, както винаги - Where's My Cow, например. На глас съм цвилила!

# 674
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Наистина ми дойде малко мрачно...На мен ми хареса, изгълтах я за 2 дена. Чакам следващата.

Общи условия

Активация на акаунт