Кога разбрахте какво е любовта?

  • 2 344
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 644
Ами не съм сигурна дали съм разбрала. Като срещнах половинката хвърчаха пеперуди, сърцето биеше лудешки..... Ама знам ли...

# 16
  • Мнения: 2 448
Кога съм разбрала за себе си - първия път , когато съм се влюбила предполагам.
Но тя любовта винаги е различна. Едно е да си на 15 друго на 35, съвсем различно към детето - там се премесва с дълг и липсата на избор за отказ от обичта си.
Иначе за любовта между мъж и жена, не е достатъчно и двамата да се обичате. Ако не ми е приятен начина по който някой ме обича или на него моя, любовта ще изтрае много малко или поне ще се превърне от щастие в болка.

# 17
  • Мнения: 207
 Simple Smile Когато се влюбих за първи път- беше в първи клас - той седеше до мен! Бяхме големи приятели, но беше много сладък!

# 18
  • Мнения: 152
Когато бях на 19 го срещнах него-любовта на живота ми.Сега сме на 36-той с нея,аз-с друг и с бебе.Но все още се обичаме,извън семействата си.НИКОГА НЕ СЕ ОМЪЖВАЙ ЗА ГОЛЯМАТА СИ ЛЮБОВ,ЗА ДА Я ЗАПАЗИШ!

# 19
  • Мнения: 3 423
Има огромна разлика между любов и това
да си влюбен. Колкото по-рано го осъзнаеш,
толкова по-спокоен ти е сънят. Проверено!

# 20
  • Мнения: 3 830
Така е, любов и влюбване са много различни неща.

Първия път...
Разбрах го,когато ми се случи. Просто го знаех.
Разбрах го не само чрез аналогии с предишни връзки, но и с това, че дойде като огромно цунами и ме отнесе като бръмбар сламка.

Беше италианец Whistling

# 21
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Когато срещнах мъжът ми.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Наскоро четох, че разликата между влюбеност и любов е: при първото подхождаш по-скоро егоистично (другият е предимно начин ти да се чувстваш добре и не си осъзнал нещо по-дълбоко), а при второто преоткриваш чувството всеки път, когато даваш от себе си за благото на човека.
Незнам как е, има хора всякакви, и по-егоисти, и по-алтруисти.

За себе си- смятам, че сега човекът до мен е Любовта, надявам се и той така да мисли за мен Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 820
Преди 8 години когато срещнах съпруга си.Влюбване от пръв поглед,после любов,а после обич.И всичко това е събрано само към един мъж-мъжа до мен,бащата на детето ми.След толкова години с него не съм спряла да съм влюбена,винаги когато го видя както в началото,ми се обръща корема.Когато се прибира от работа го чакам все едно ще отивам на онези първи срещи. ooooh!
Да не се жениш за голямата си любов за да я запазиш ми звучи много детински!Просто някой имат късмета да са с тази любов,други за съжаление не.
А това за детето и любовта е съвсем различно според мен.Освен че любов и влюбване са две различни неща,ако го разбереш тогава ще можеш и да разбереш какво е да си влюбен и какво е любовта. Hug

# 24
  • Мнения: 3 929
Много отдавна знам, какво е любов, но има огромна разлика както между това да си влюбен и да обичаш, така и към обекта на твоята любов. Не помня точно КОГА разбрах какво е любовта, но знам със сигурност какво е безусловната любов, когато родих сина си.

# 25
Аз съм много влюбчива.... усещам го отвътре.... а тва сърце ми е по-силно от разума, ми немога да го преборя..
И аз съм така...Ходя си хронично влюбена...И май много не подбира глупавото ми сърце!

# 26
  • Мнения: 1 900
Разбрах какво е любов когато виждах човека до мен да загърбва собствените си желания и нужди за да ме направи щастлива. Когато този човек търсеше в мен доброто което другите не съумяваха да предположат, че го има. Когато вървя с мен през трудностите и ме държа за ръка. Когато ми показваше хубавите неща от този свят за които съм била сляпа преди това.
Разбирам го всеки миг когато е до мен.
Разбрах какво е неповторимата майчина обич, която поставя детето пред всичко и стига до себеотричане на собствените нужди и желания.
А онова детското влюбване мимолетно, то е за мен без особенна стойност.

Общи условия

Активация на акаунт