случи се нещо ужасно

  • 2 426
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Смятам за нередно и неадекватно куче да изхвърли човек през прозореца си, камо ли човешко същество!
Eй това последното ме разсмя до сълзи!
Иначе ситуацията изобщо не е смешна. Но пък както доста хора са казали смъртта е неделима част от живота. Дали е бил, хвърлен, бутнат, паднал или просто починал - резултата е един и същ. На децата няма нужда от да се обяснява с лъжи. Казва им се истината и това е. И то не интерпретация някаква, а голите факти. Във вашия случай фактите са, че човек е паднал долу от терасата. Това, че някой друг е видян с белезници все още не означава, че той го е блъснал. А даже и да е така това не ви влиза в работата и децата не трябва да го знаят. Те просто трябва да знаят защо полицаите ще се навъртат малко време под терасите ви и по възможност да им се забрани да им се мотаят в краката. Това е.
И аз съм виждала изхвърлян  негър от етаж, падна и оживя обаче.
Извинявай, ама негрите някаква особена категория ли са? Би трябвало да има бан за такова изказване.

# 16
  • Мнения: 4 516
Ами да, някакъв си човек загинал, хвърлен от прозорец (или скочил, няма значение) - поУливаме се, кво да правим.  Tired Това се нарича обществено съзнание - да ти пука за тези неща, да ти е гадно, когато се случи, да искаш да ги промениш. Твоят цинизъм, BirdsFlu, е по-неуместен в случая.  Peace

# 17
  • Мнения: 511
Не е от високо,става въпрос за 3 етаж,но засега незнам подробности защо се е стигнало до тук,кой е виновен и каква е причината.

# 18
  • Мнения: 2 099
Ами на децата кажи ,че е паднал и че е умрял,респективно в болница лекували го и оживял.Какво толкова.На моето дете съвсем скоро трябваше да обяснявам нещо подобно.Казах че човека е умрял,то попита къде е сега и аз казах,че тялото са го погребли,пък душата му е отлетяла на небето и ще отиде вероятно при друг човек дето ще се роди като бебенце.Мойто дете е на 4 ри и обяснението го прие съвсем естествено.Знае ,че в гробища заравят телата на умрелите.
На мъжа ми брата е починал,детето често гледа некролога и пита,аз обяснявам колкото мога,никога не лъжа.Смъртта е естествен завършек на всеки живот,някои живеят по-дълго ,други по-кратко.

# 19
  • Мнения: 405
преди няколко години в моето бивше вече училище имаше двама близнаци.здрави прави забавни..и една сутрин разбрахме че единя от двамата е заклал маика си и е убил брат си с тирбушон и ги е изхвурлил пред вратата.после се оказа че е бил болен от шизофрения и не си е взел хапчетата.най жалкото беше че майка му беше лекар,и е знаела че трабва да го изпрати за лечение...беше ужасно...вдигна се голяма пушилка.даже ако не се лъжа имаше и доста инфо по тв -то

Cry

# 20
Ами аз когато незнам подробности не бих се впуснала в коментари.А относно децата ,бих им казала,че е инцидент,нещастен случай и с това се занимават полицията,следователите и т.н.Но бих казала и истината,че е бутнат от друг човек.Ако разбира се е точно така.Не бих им го спестила,защото рано или късно ще разберат от други и ще се чудят защо аз съм лъгала.По добре да знаят какъв е истинският живот и че има раличен завършек за всеки от нас.

# 21
  • Мнения: 511
нчма да навлизам в подробности,но звучи грубо
 newsm78

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Заключвам по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт