какво правите...

  • 1 917
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 132
Разбира се, че ползваме български лекари, ама че въпрос, да не се прибираме в някоя дива джунгла  ooooh!

  202uu

# 16
  • Мнения: 1 334
Ами обаждаме се на бьлгарската си педиатьрка , и тя преглеждат детето.
Като не сме в Бг, пак на нея и се обаждаме, ако положението е сериозно.


# 17
  • Мнения: 200
Разбира се, че ползваме български лекари, ама че въпрос, да не се прибираме в някоя дива джунгла  ooooh!
             

                                Peace




# 18
# 19
  • Мнения: 2 804
Ами водих ги на лекар по спешност , но се оказа поредния шарлатанин с бяла престилка .
Започна да ми задава глупави въпроси от рода ма как съм щяла да си плащам сега за лечението на детето в болницата и т.н. .
Още не ми беше видял и детето , а да не говорим , че почти без преглед ми изписа на детето хапчета за 50 лева
И малката я водих на очен по спешност , там пък накараха жената дето беше преди нас да излезе от кабинета , защото ние сме с платен преглед .
Та така с пародията на лекарската ни система .
 Надявам се да не се нуждая повече от такива услуги , ако посетя нашата родна страна .

# 20
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Ами обаждаме се на бьлгарската си педиатьрка , и тя преглеждат детето.
Като не сме в Бг, пак на нея и се обаждаме, ако положението е сериозно.


И аз така. Имаме си страхотен педиатър в БГ, за "късмет" винаги когато сме си там, сме опирали до него. Звъня му и от тук и колкото и да е невероятно, постява по-точна диагноза по телефона, отколкото тукашните си клеги очи в очи.
На 2 пъти по спешност съм водила голямата дъщеря директно в Пирогов - много съм доволна. Първият път ми отне около половин час от влизане до излизане, заедно с рентгенова снимка и превръзка, а вторият 15 мин. (алергичен шок). Безкрайно съм благодарна на лекарите там!

Общи условия

Активация на акаунт