С Дюкан ми е добре - хапвам пиле, риба и ... съм на море - 116 тема

  • 49 794
  • 942
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 283
Тамън, някоя ще си го вземе научен  Laughing

# 16
  • Мнения: 352
Хайде и аз в новата тема
Вещи, Мамче благодаря   bouquet
Лятно момиче, Лео  newsm59 ожелавам ви много здраве и късмет   bouquet
МаМаКуин Светкавицата изглеждаш страхотно  smile3501

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 16:29 от Катя*

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Хоп-цоп,пляс и аз Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 545
Да се насосам и аз в новата тема....Вещи,Мамче ,сърдечни благодарности за неуморния труд   bouquet

Да се оплача...във втора фаза съм от доста време,и за първи път от толкова време  в ПЗ дните не ми се хапва месо-ям само зеленчуци,постоянно дъвча някоя краставица .....в офиса само ми се подиграват...ми какво да направя като не ми се кусва месо....Дори последния цикъл 5 П не можах да изкарам като хората,а хапвах и по малко и салата....Волята ми нещо ме напуска с приближаването на целта.....Който може да ми даде съвет,приемам го с удоволствие.
Срамота накрая да се издъня.... Embarassed

Я виж какъв чуден резултат -31 кг не се предавай. Пробвай 2-3 дни да похапваш повечко яйца и мляко - явно месото ти е омръзнало Simple Smile меко казано

# 19
  • Мнения: 953
Здравейте и от мен,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на рожденичките, пожелавам им да са винаги усмихнати   bouquet  bouquet  bouquet

ВЕЩИ, ако може, ме промени в таблицата -12кг. 65кг., приближавам целта Grinning.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Ако имаш време,моля,сложи ме и мен в тази таблица! smile3525

Тия дни на Вярка се скарах, че пише, без да гледа, сега и на теб да ти се скарам за същото  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 102
Деница,  ами ти си отдавна мила на режима .... за което получаваш моето искрено възхищение   bouquet..... мислила ли си да пробваш  1/ 1 или нещо 2/2 с по малки периоди само на  П
сигурно вече си се уморила малко или много

стискам палци   Peace

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 236
Така... изчетох,много сте изписали вчера,но и хубави и ползотворни нещица...Благодарско! Hug

Честито на рожденичките: Лео Flowers Rose и Summer Girl78  Flowers Rosehappy bd

Честито минус 20 килца на Баба Яжка и стремително постигане на желаните! newsm10

Бургазлийки,привет! wavey Hug

Дени,не се отказвай,но ако наистина не можеш,минавай на трета -Дюки го препоръчва!

# 23
  • Мнения: 249
Вещи, страхотна тема  bouquet

Здравейте на всички!! Първо искам да честитя на тези , които днес имат рожден ден  -да са живи и здрави Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

При мен е застой, но аз свикнах с това - ще чакам...........

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 15:45 от Nino4ka

# 24
  • София
  • Мнения: 545
Ухааа страхотно изглеждаш  личи си огромната разлика. За по-малко от 3 месеца ли направи това Чудо ?   bouquet

# 25
  • Мнения: 145
Леле,изложих се,прости ми! PraynigБлагодаря!  bouquet

# 26
  • Мнения: 24
nino4ka, поздравления и от мен! аз също се надявам на такива резултати, страхотна си

# 27
  • Мнения: 916
Nino4ka , браво! Възхищавам се на волеви хора като теб! А в тази тема има много такива!

# 28
  • Мнения: 1 417
Бубе,браво ,слънце!Радвам се ,че нямаш плюсче. Hug Hug
Ниночка,браво!Разликата ти е очебийна. Hug  bouquet
Вещи,мамче,браво.Втората мацка идеално ме устройва. hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy  love001

# 29
  • Мнения: 4 202
Вещи, страхотна тема  bouquet

Здравейте на всички!! Първо искам да честитя на тези , които днес имат рожден ден  -да са живи и здрави Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

При мен е застой, но аз свикнах с това - ще чакам...........
Престраших се да ви покажа снимки:

преди http://www.album.bg/ninaman/images/5574697/

 и сега http://www.album.bg/ninaman/images/5677115/
                    http://www.album.bg/ninaman/images/5677181/

Вие ще си кажете мнението Thinking

Разликата е, меко казано, очевидна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт