Отчет на набор 2003 - 29

  • 10 192
  • 288
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Роси ,честита първа годинка на твоята принцеса,желая и да е много здрава и щастлива
 Честит рожден ден и на Валентина,здраве щастие и весели игри

 Добре дошли на новите мами и наборчета  bouquet Hug

# 211
  • Мнения: 1 693
Много лошо с тези зъболекари. Аз от малка все в кабинетите им вися. Спомням си че една ми беше казала- мълчи че ще те набия  #2gunfire Тук ми се наложи да ходя пак ходих доста пъти но да ви кажа с удоволствие. Питат дали искаш упойка и всичко е ок (както за мен така и за тях). Извадиха ми два мъдреца и не съм усетила. Вики през цялото време беше с мен и гледаше. Когато се наложи да помогнем на млечното зъбче да излезе беше много смела. Даже си говореше с зъболекаря и му викаше махай го че ми пречи  Joy. А се наложи да я водя на ехограф бях цялата синя по гърба където ме е дърпала и урева всичко. Явно ги е страх от неизвесното. Нека малко по спокойно се отнасят с тях.

# 212
  • Мнения: 14 133
Тази сутрин Иво пак беше на зъболекар с баща си ,пак е ревал но този път по-малко и са му изпилили зъба  Mr. Green и лекарството е сложено по-добре. Зъбарката се е държала добре този път
Браво на Иво!!  Hug Добре, че и зъбарката този път е била на кеф.  Rolling Eyes

# 213
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Браво на смелите деца,геройски изтърпели зъболекарите.Да знаете колко възрастни познавам,които ги е страх да отидат.
 Като си говорим за страх,моите момчета ми казаха,че ги е страх от тъмното.Като ги попитах защо,казаха,че имало буболечки,мравки и др. и такива щели да влязат при тях.

# 214
  • Мнения: 141
Ох и Иво много го е страх от тъмното,още спи на запалена нощна лампа,все му обяснявам че в тъмното няма нещо страшно,че само слънцето се е скрило и какви ли не истории,ама него си го е страх Confused

# 215
  • Мнения: 14 133
Сашо никога не е спал на светната лампа.  bowuu
От страховете му, сякаш остава, поне засега, този от фризьорската машинка.  newsm78
Ще проверим на следващото подстригване дали няма да се "жертва".  Joy
След като геройски издържа зъбарката да му бръмчи из устата с нейната, което е многократно по шумно и непрятно.  Wink

# 216
  • Мнения: 729
Честит рожден ден на Валентина!  newsm59

Браво на смелите деца,геройски изтърпели зъболекарите.Да знаете колко възрастни познавам,които ги е страх да отидат.
 Като си говорим за страх,моите момчета ми казаха,че ги е страх от тъмното.Като ги попитах защо,казаха,че имало буболечки,мравки и др. и такива щели да влязат при тях.

Аз съм един от тия възрастни, дето ги е страх да отидат на зъболекар, направо изпитвам ужас като чуя машинката.  #Cussing out За това гледам Слави от малък да привикне с редовните посещения при зъболекаря /вече има две пломби и предстои трета, но ще направим малък интервал между втората и третата/.
Относно страховете, него го е страх от смъртта. Преди месец го беше страх да заспи и като го попитах защо, ми каза, че го е страх да не умре докато спи, Исус Христос щял да дойде и да му вземе живота. След един час обяснения накрая заспа. Сега, дори и малко нещо да се удари /не дай си Боже да има кръв/, все пита дали ще му мине и изпада в паника. Направо вече не знам какво да правя с него.   newsm78

Добре дошли на новите мами и наборчета!

# 217
  • Мнения: 343
Ще проверим на следващото подстригване дали няма да се "жертва".  Joy
Chibi и при нас е така, но преди 2 седмици отидохме при една млада фризьорка /с/у Приста Ойл в уличката/ .След пострижката Крис накрая се смееше/това никога не е било/.Как го предразположи това момиче-незнам, но беше факир, а и добре подстригва.
Ние също не спим на светло от бебе още.

# 218
  • Мнения: 14 133
atlantica, може пък е моят дзвер да е надраснал страха от машинката, а още да не знам.  Joy

# 219
  • Мнения: 343
atlantica, може пък е моят дзвер да е надраснал страха от машинката, а още да не знам.  Joy

А дано, че като се сетя преди какви истерии бяха, 3 реда сълзи и сополи.  Sob

# 220
  • Варна
  • Мнения: 1 037
и моите момчета така преодоляха страха от фризьора,имаха страх въпреки,че не бяха подстригвани с машинка,с една готина мацка всички страхове се преодоляват Joy

# 221
  • Мнения: 14 133
и моите момчета така преодоляха страха от фризьора,имаха страх въпреки,че не бяха подстригвани с машинка,с една готина мацка всички страхове се преодоляват Joy
  hahaha Мъжка им работа.  Joy

# 222
  • Мнения: 7 201
newsm59Честит рожден ден на Валето!
Жива и здрава да бъде!Щастливо детство и желая!
newsm59

ПП:Започвам да събирам багажа на Дани за утре за почивката.Жалко,че няма да е с нас. Sad

# 223
  • Мнения: 822
Честит рожден ден Вале и от нас   
  Tada


# 224
  • Мнения: 7 201
Много пуста темичката... Rolling Eyes като за събота и летни отпуски
Изпратихме си синчето с баба и дядо на почивката.И ми липсва вече! Cry
Ама само да е здрав и да не направи пак някое изпълнение! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт