СПОДЕЛЕТЕ 7,2 битурбо

  • 20 970
  • 1 014
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 4 300
Седя и се хиля като тиква на тая лоботомия.
Споделям, че след като онзиден комшийските чавета бяха натрошили солети по целия етаж, днес аз ги преметох. Комшийката не е лоша жена, но явно си е помислила, че моето дете ги е натрошило и затова ги е прескочила. Нищо де, няма невъзможни неща. Овързах змея в количката, изкарах го на стълбището и метох пред погледа му. Да се учи от малък. И без това се чудя кой метод на възпитание да избера- да го уча да се оправя сам в живота или да напрая едно глезено синче, па да й го натреса на оная мърла, снахата.

# 976
  • Мнения: 2 212
Ео, 100 % никой не мож забележи кьорава грешка  Joy

По-скоро ще докажа, че делението на 0 е възможно отколкото да проговоря или пропиша, с грешки!, на фински  Mr. Green

# 977
  • Мнения: 1 072
Хайдут Велко, чувствам се отговорна за кошмара ти. Въпреки, че и мен ще ме преследва усещането, че съм възпитаник на Сидеров.  ooooh!



# 978
  • Варна
  • Мнения: 1 795
newsm18 Селинджър! Селинджър! Селинджър! newsm18
Сидеров в момента е в беда. Може би не е онзи Сидеров, но е в беда. Имелда е посочила линк, идете и му помогнете да се намаже!

# 979
  • Мнения: 984
Здрасти, Сели! Ни лигавись! Simple SmileЧе стана хлъзгавко. Wink

# 980
  • Мнения: 3 405
Стига, бе, това не е Селинджъра. Звучи като жена   Mr. Green

# 981
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Здравейте на всички!

Вчера си направих за втори път домашно мохито. От вълнение миналия ден забравих да ви споделя, че в наше село имало прясна мента, ама свекито си трае и не казва. Няма да ви разправям какви спирачки набих минавайки покрай нея като подуших аромата й и видях хората да я пръскат да съхне на улицата.  Не стига, че ги обрах с няколко прясно окосени стръка, но и една торба корени ми извадиха и сега имам насадена в двора.
Въоръжена с лаймчета, кафява захар, сода, пресни листа мента, бял ром и лед заформих два коктейла. Милото обаче не беше очарован нещо.

Споделям, че пъпната ми връв с математиката беше скъсана в 6-ти клас. След поредната фунция с пържоли, която учителят накара мой съученик да каже, нещо в мен се преобърна. От тогава с математиката съм на Вие. Спомням си, че декламирахме по цял час  "Пътю Тъпанчев" /една хумореска, която се разпространяваше на касета/ с един боксьор.

# 982
  • Мнения: 2 212
Нямаме си петъчна тема. Що така? Изключвам онази в здравния  Crazy

Ако искате ще пусна една с математически уклон  Joy

# 983
  • Мнения: 742
Естер, пусни  Grinning

# 984
  • Мнения: 2 212
Аз имах някаква смътна идея, но за да е издържана ще помисля и ще видим след малко каква тема ще се пръкне  Blush

# 985
  • Мнения: 1 072
Може да от рода на "Апроксимирайте секса си".
Апроксимация е описването на случаен процес с математическа функция. Нещо като да доближиш максимално кривата на събитието с графиката на математуческа функция.

Но предричам, че доста малко хора ще се включат. Предпочитат се теми с отговори да и не.

# 986
  • Мнения: 2 212
Летяща, имам чувството, че би се справила по-добре от мен, така, че може да помислиш само в посока смъкване една идея нивото на абстракция за да е по-достъпна темата и да пускаш...аз сега мисля и аз за нещо оригинално, ама ... сякаш голяма отговорност го чувствам и ми е трудно  newsm78

# 987
  • Мнения: 516
Стига сте говорили на непознат език!  Crossing Arms

# 988
  • Мнения: 4 371
Вчера си направих за втори път домашно мохито. От вълнение миналия ден забравих да ви споделя, че в наше село имало прясна мента, ама свекито си трае и не казва. Няма да ви разправям какви спирачки набих минавайки покрай нея като подуших аромата й и видях хората да я пръскат да съхне на улицата.  Не стига, че ги обрах с няколко прясно окосени стръка, но и една торба корени ми извадиха и сега имам насадена в двора.
Въоръжена с лаймчета, кафява захар, сода, пресни листа мента, бял ром и лед заформих два коктейла. Милото обаче не беше очарован нещо.
Потекоха ми лигите, така хубаво си го описала Blush
Другия път го остави милото, покани мен Mr. Green

# 989
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Как на непознат, бе, Флор? На езика на секса говорят Crazy

Общи условия

Активация на акаунт