Къде да се оплача от комшийския кон ?

  • 5 477
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
На никого не можеш да се оплачеш  Close Не знаеш ли, че живееш в държавата Абсурдия? Кучета изпохапаха децата, че не могат да задължат собствениците им да ги държат на каишки, ти се жалваш за кон. Ами няма оправия и това е. Не разчитай на никого, помисли как сама да решиш проблема. За съжаление.
Успех.

# 16
  • Мнения: 750
Ох,какви сушени наденици преви баба ми от кончета.... Whistling
Що не и се обадиш! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 141
Е тая тема ме разби Joy Joy Joy,завиждам ви мили граждани на столицата ни,та и аз мисля ,че само към него можеш да се обърнеш[/b][/color]

# 18
  • Мнения: 247
Колко напредък в скотовъдството, просто не е за вярване! На глава от населението по колко ли коня се падат? Ами тоя кон щом е пред вас, все едно е у вас. Дърпаш го зад вратата и никой ни чул, ни видял. Оттам нататък я мезенце, я луканка, я превоз екологичен, я за продан ... После комшията да върви да се жали, че имал кон!

# 19
  • Мнения: 3 423
Ами там има една къща на един ъгъл,
струва ми се, че я стопанисва тартор
на квартала, беше заложна къща, а
сега май официално не е такава. Там
правят и разни тържества. Там опитай.
Предполагам, че му имат страх на този,
дето държи къщата. Или се изнеси просто.

# 20
  • Мнения: 2 792
 Кажи си и тук оплакването, с какво повече освен пасене пречи комшийския кон, дай да разчепкаме провиненията му, така и така от него ще се оплакваш.

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Ако имате не само кон, но и конска тор пред портата мисля, че можеш да се оплачеш в отдела по екология към общината.

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Има трева за паша -> има кон, няма трева -> няма кон. Сложи си плочки или си асфалтирай пред къщата и няма да има причина конят да стои там.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 740
       Оооо,грешиш!Моята улица е асфалтирана и има и тротоар,но това не пречина стадото крави на съседа всеки ден да си свършват голямата работа пред моята порта.!И все са му избягали и са сами по улицата и аз съм му станала говедар да ги гоня и те да се връщат.А иначе сме квартал дето кв.м. е 100евро.

# 24
  • Мнения: 4 380
Кв. Хр. Ботев не беше ли циганския квартал? newsm78
В София има ли квартали с по 100 евро/кв.м.?

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Кв. Хр. Ботев не беше ли циганския квартал? ....

Имали значение в кой квартал живееш, за да искаш да е чисто пред дома ти? Мисля, че където и да живее човек е нормално да желае пред дома му да не стоят и цапат коне.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 271
Вземете си зло куче и го дръжте вързано близо до оградата, да лае, когато минават цигани и коне.. Няма да се задържат около вас. А с лая му се свиква.

# 27
  • Мнения: 200
Кажи на комшията че следващият път в който коня е пред вас го отвървваш и да ходи да го търси където иска или го правиш и нему казваш

# 28
  • Мнения: 2 068
Кв. Хр. Ботев не беше ли циганския квартал? newsm78
да такъв е  Confused  и стопанина също
и зло куче имам  Twisted Evil ако не беше кучетооо  ooooh! нямаше да мога да изгоня внуците на комшията с коня от двора май бяха 9 на брой newsm78

Скоро срещнах кола на Екоравновесие и им се оплаках и те ми казаха че само умрели коне събират  Rolling Eyes  еми то животното от глад май ще си умре

единственото решение е да се преместим, но скоро няма да стане  Tired

# 29
  • Мнения: 4 380
Кв. Хр. Ботев не беше ли циганския квартал? newsm78
да такъв е  Confused  и стопанина също
и зло куче имам  Twisted Evil ако не беше кучетооо  ooooh! нямаше да мога да изгоня внуците на комшията с коня от двора май бяха 9 на брой newsm78

Скоро срещнах кола на Екоравновесие и им се оплаках и те ми казаха че само умрели коне събират  Rolling Eyes  еми то животното от глад май ще си умре

единственото решение е да се преместим, но скоро няма да стане  Tired

Искаш да кажеш, че си в циганската махала в къща на циганин с 9 циганета? Laughing Laughing Аре бе! Бъзик ли си правиш? Joy Мен ме е страх от там с кола да минавам. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт