Да обърнеш резбата по никое време

  • 4 371
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Познавам един, който дори си смени пола  на стари години.  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 197
Аз не разбрах в какво си се излъгала. Че жената не си е споделяла проблемите с теб? Ми може да не сте толкова близки (а и като ти чета постинга явно е така). Тогава защо се учудваш? Ти знаеш ли колко семейства се преструват на щастливи пред хората, а в къщи не си говорят. Дали някой от двамата е гей или причината е друга няма никакво значение. А изказването за отдалечаването на детето е меко казано непонятен. Не виждам с какво нейната сексуална ориентация ще повлияе на психиката му. Все пак му е майка. Такава му се е паднала. Разсъждаваш странно и все едно се връщам в 80-те.

# 17
  • Мнения: 7 837
Интимната хигиена, отдавна не е интимна, вие, за единия интимен животец спорите.

# 18
  • Мнения: 2 563
Ау, голяма драма. Фарс ви били разигравали. Въобще не знаеш какво става в семейството им и в душите им, а те не са длъжни да ти докладват.

# 19
  • Мнения: 468
Драмата е защото е влюбена в жена? От всички "грехове" мен най ме потресе опита за самоубийство! Не е редно де съдиш някой без да да си изслушал неговата версия за случилото се.
 P.S. С две лица- двулични.

# 20
  • Oslo
  • Мнения: 659
Сигурна съм, че и за жената вътрешната драма е голяма, да откриеш или разкриеш подобно нещо за себе си след години хетеросексуален живот си е страшничко..

Глупости и отгоре! Хората, които познавам и им се
е случило, са щастливи, изобщо не им е страшничко.
Сигурно са щастливи, щом предприемат такава драстична промяна най-вероятно до момента са били нещастни в избора си. но не ми казвай че осъзнаването и разкриването   на едно такова нещо минава без лични драми за главния артист.

# 21
  • Мнения: X
Според мен мъжът й те е метнал.  Wink

Сигурно иска да го напуска и да живее при своя колежка и той съчинява цялата история. Хората понякога дрънкат какво ли не, за да си отмъстят.

# 22
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Kalinka, belinda - това защото преди 2 месеца тя е направила опит за самоубийство пред очите на детето и сега мъжът й не е сигурен в адекватността на реакциите й. Детето било много стресирано от видяното и ... тук вече доста ще задълбая....

Йей, как обичам отстрани някой да съди и да човърка, значи. Аз си мисля, че подобни неща не стават от раз и, реално, такива хора живеят доста тежко в опита си да се впишат от неправилната страна.
И като си зачовъркала, що не си помислиш, че може не всичко да е било цветя и рози в живота с този мъж.
Ма как ще мислиш в тая посока, като си толкова огорчена, че са ви лъгали в часовете ви за социални контакти.  ooooh!
Тесногръдо ми се чини

# 23
  • Мнения: 256
boto , не разсъждавам странно, нито имам за идея да ви върна в миналия век с моите "размисли и страсти" , това за мен не е ежедневна ситуация , не всеки ден мои познати обръщат резбата. Може би оставам недоразбрана, защото не мога да седна сега и да разкажа всичко до най-малките подробности.
Имам основания да се чувстам донякъде daze and confused, затова споделих с вас.
Hear Again , разбрах какво се случва за съжаление постфактум, знам и за причините, довели до това, не искам никой да докладва, ситуацията е кофти, но мисля до тук да спра с подробностите.
Мерси за вниманието и любезните отговори.

# 24
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...разбрах какво се случва за съжаление постфактум, знам и за причините, довели до това, не искам никой да докладва, ситуацията е кофти, но мисля до тук да спра с подробностите.
...

Не спирай, де! Кажи поне за причините.

# 25
  • Мнения: 2 792
 Дали точно резбата е проблемът тук, двама сексуални партньори прекратяват отношенията си, дали щеше да има разлика ако следващия сексуален партньор на жената е мъж ?
 Май от цялата история най-ясното е, че тя е казала на някой- с теб бях до тук, няма повече на къде. Не разбирам защо това решение трябва да се превръща в нещо повече от личен избор?

# 26
  • Мнения: 4 380
Първо, не смятам че жена, която е влюбена в жена, задължително е "обърнала резбата", нито че е открила нещо коренно различно за собствената си ориентация. По-голямата част от жените са опитвали секс със жена. По статистика. Което не ги прави по-малко жени и по-малко хетеросексуални. Епизодично влюбване в човек от същия пол не те прави гей.

Второ, не смятам че има някакво значение, в друг мъж ли е влюбена или в жена. Влюбена е в друг и толкова. Нормално. Случва се в повечето двойки и в повечето случаи минава и заминава.

Трето, смятам че е доста долна постъпка от страна на бащата опитите да отдалечава детето от майка му. Низко, незряло и против интересите на детето. Ако се връзваш на тънките му игрички, постъпваш по същия начин.

И последно...ако наистина сте приятелки, няма от какво да те притеснява коментирането на тази тема с нея. Изобщо не е задължително да те лъже, мисля че си внушаваш предварително някакви неща, които не е задължително да се случват ако има някаква искреност в отношенията ви.
Защо ми се струва, че се страхуваш, че тя през цялото време и на теб е гледала като на сексуален обект? Laughing
Бъди спокойна- не е.

# 27
  • Мнения: 366
По-голямата част от жените са опитвали секс със жена. По статистика.
Чак пък по-голямата част ог жените. newsm78

# 28
  • Oslo
  • Мнения: 659
По-голямата част от жените са опитвали секс със жена. По статистика.
Чак пък по-голямата част ог жените. newsm78
И аз не го вярвам това... По скоро" По-голямата част от жените биха опитали секс с жена. Хипотетично.
Но всъщност това не е толкова важно -
.....не смятам че има някакво значение, в друг мъж ли е влюбена или в жена. Влюбена е в друг и толкова. Нормално. Случва се в повечето двойки и в повечето случаи минава и заминава.

Само обидата на авторката не мога да разбера newsm78 Хората си живеят техния живот, едва ли са мислили за социалните и контакти и пр. тревоги...

# 29
  • Мнения: 4 380
По-голямата част от жените са опитвали секс със жена. По статистика.
Чак пък по-голямата част ог жените. newsm78

Доста отдавна бях чела някъде резултати от изследване на женската сексуалност и процентът на жени пробвали с жени, както и на фригидни жени по онова време ме потресе. Няма да си спомня точната цифра, но със сигурност повече от половината. newsm78 Това отдавна е престанало да ме съмнява. Влюбените женски двойки по улиците на София не са рядкост и предполагам ще стават все повече (подобен открит показ зависи и от цивилизоваността на обществото). Какво да правиш като мъже на днешно време свястни не останаха. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт