Въпрос относно страничен ефект от REGULON?

  • 3 093
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 421
Вчера пих първото хапче ...
Днес станах като парцал, с такова гадене все едно съм бременна, мъжът ми се уплаши, каза  - ако е така а ги спираме, а аз го успокоявам ( вместо той мене !!!! )   - почакай малко, нека да видим...
При теб имаше ли подобен ефект?
Не се притеснявай за гаденето, ще отмине. По-нагоре в темата едно момиче беше писало, че е хубаво хапчетата да се пият след ядене понеже дразнят стомаха. Аз съм пила няколко вида противозачатъчни (не с цел контрацепция) в продължение на 4 години с малки прекъсвания. Проблеми със задържане на вода несъм имала. Минусът беше, че първите 1 - 2 дни почти всеки месец ми ставаше лошо след като си изпиех хапчето. Иначе ми се изчисти лицето.

# 16
  • Мнения: 13 811
Здравейте
вчера изпих второто хапче и днес сутринта бях значително по-добре...
май няма да ги спирам ( и при мен не е с цел контрацепция ) , все ще издържа някак си един два дена в месеца ако са само толкова ...

# 17
  • Мнения: 2 212
Да, първият ден ми се гадеше ужасно, не можех нито да пийна, нито да хапна нещо, просто ужасно, все едно стомаха ми беше центрофуга, на втория малко по-добре и после вече никакъв дискомфорт от тоя род. Продължавай ги, смело.

# 18
  • Мнения: 13 811
А как се сещате да го пиете? Аз днес за едното чудо да забравя , добре че седнах на "тази краста" интернета ...

# 19
  • Мнения: 123
Аз го пих 3 месеца заради киста и не усетих неприятни странични ефекти, но при всеки е различно. Ако ти е от помощ давам линк с листовката за употреба http://www.richter.bg/regulon.pdf  Знам също, че в него има съставки за изчистване на лицето и против окосмяване  Grinning

Относно подсещането за взимане на таблетката, аз си бях направила аларма на телефона за определен час и така не пропусках. Много е удобно, особено за вейки като мен  Laughing

# 20
  • Мнения: 13 811
Това с алармата е страхотно, но важното е да я чуя и да се "сетя" за какво е  ... hahaha

# 21
  • Мнения: 421
Аз също си бях нагласила аларма - такава за напомняне и си бях написала "хапчета". 
П.С. да е жив и здрав този, който е измислил тази функция за телефоните, много забравям и постоянно си правя напомняне на тел.

Общи условия

Активация на акаунт