Нова среща в София -2 !

  • 5 487
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Теди, дала съм линк по-горе. Виж и се ориентирай. А срещата ще направим на удобно и известно на всички място.
Е то е ясно вече, че днес не е ден за концентриране! От третия път взиране в картата установих, че съм ходила там много пъти.  Embarassed Embarassed Embarassed

# 16
  • Мнения: 4 428
И аз съм за О!Шипка, но предполагам че ще дойда направо там, защото ще е след 19ч. Само не знам как ще се ориентирам къде сте, аз ще се вида с вас за първи път и не познавам никого лично smile3506

# 17
  • Мнения: 3 376
Веси, обикновено някоя от нас носи балонче, за да може по това да се ориентират останалите къде е групичката Grinning Предлагам и този път така да постъпим заради новите.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 272
ОК! Ще има и балон. А ти Веси, ще се ориентираш по шумния женски кикот Wink

# 19
  • Мнения: 1 419
Здрасти на всички,
Аз за срещи съм първа, само дето не знам дали ще успея да дойда още  Embarassed - бройте ме 50%  Laughing

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Веси , толкова жени на едно място  Mr. Green ..... няма как да ни сбъркаш . А можеш и да погледнеш темата със снимките .

А аз предлгам да се чакаме на ъгъла на Дондуков и Бачо Киро , струва ми се по лесно , там завиват трамвайте от Донд. по Б. К.  А точно преди да завие трамвая е битовия комбинат( от време оно) , които е по - навътре на тротоара и е по - широко , ...открито , ... видно , .. и т.н.
Казвайте вие , на мен и двата ъгъла са ми еднакво добре познати  Laughing .

А Леа вече има опит с балончето !  Joy

п. п. А , значи половин стол за Ая !  Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 4 272
Моренка, подкрепям! Значи на ъгъла на "Бачо Киро" и "Дондуков". В 19ч. ли ще се чакаме или от 19ч. ще е резервацията, а да се чакаме по-рано?

# 22
  • Мнения: 529
А мен кой ще ме проброи?  newsm45[/b]Домъчняло ми е за червеното балонче на Леа.
  bigdance2Аз също ще гласувам за О'Шипка, че ще дойда с трамвая и ще ми е удобно. Grinning[/color]

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
До тук 13 с какичката !  Grinning
И друг пропуснат ако има да свирка де !

Амиии..  Thinking  да се чакаме в 18.45 примерно ?!  newsm78
Айде де,  май с Леа сами си говорим  , слаба бредизборна активност  Whistling .

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Бройте ме и мен сладурки....аз гласувам за там където се разберете-нямам никакви претенции, важното е да се съберем Joy   bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 376
Ъъъъм, такова, мене броихте ли ме Laughing Аз не смея повече да се изкажа относно избора на заведение, даже не съм и гласувала. Където и да изберете - ЗА съм, но нито едно от предложените заведения не го знам. Но имам доверие в бгмапс-а, и се надявам да намеря уреченото място за среща благодарение на него Sunglasses

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Гризка  , първа си сред преброените ! На 1ва стр. виж .  Grinning
А по -горе има линк на мястото на срещата .
Последно преброяване 14   със  зл. розичка  Simple Smile .

# 27
  • Мнения: 3 376
Еей, верно ooooh! Ама че съм нахална и аз, искам 2 пъти да се набутам Laughing

# 28
  • Мнения: 6 993
Мен ме отбройте. Ще се прибирам в Пловдив , племенникът ми е там и искам да си го видя. А и да си потренирам педагогиката върху него Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 068
Лелеееееееееееееееее как ми се иска и аз да дойда, но май няма да успея. Аз май във вторник ще съм в София и н свяда ще отпраша обратно за филибето. Но ако стане така, че идваме в сряд, ще се чуя с Моренски да ме включите и мен обаче с мъжо.

Общи условия

Активация на акаунт