С каква дрешка на плаж?

  • 3 031
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 505
Момичета, с какво ходите до плажа?

Аз преди да родя ходех само с шал на дупето, но сега ми трябва нещо по-прикриващо.
Ако скоро сте си купили нещо хубаво пишете от къде /за София става въпрос/.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
С една къса рокличка на цветя FlutterСупер удобна е, защото е с копчета отпред и се облича като престилка, немачкаема е, а като се сгъне заема място колкото едно портмоне Mr. GreenЕдинственият й недостатък е, че едвам ми скрива дупето и трябва да съм пърфект в краката, за да я нося.Но какво пък -ползвам я за стимул да моря зимните сланинки Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 873
Искам да изкажа възмущението си #Cussing out
Вчера разглеждах бански за бременни и познайте цените колко са - 59 лв!!!!!Направо са за убиване!

# 3
  • Мнения: 5 539
Искам да изкажа възмущението си #Cussing out
Вчера разглеждах бански за бременни и познайте цените колко са - 59 лв!!!!!Направо са за убиване!

Че кой е луд да купува бански за бременни Crazy
Ей какво ли не измислят, за да вземат парите на баламите! Това "изобретение" според мен е за жени, дето се чудят за какво да си пръснат парите.
Само от любопитство - каква е разликата с обикновените бански?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
На плаж ходя с една къса рокличка  Simple Smile
Предпочитам рокля, а не къси панталонки, че ако случайно като тръгвам не ми е изсъхнал банския... Laughing Laughing Laughing

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз си взех един бански за бременни на триумф и съм като кит в него. Много съм дебела #Crazy

# 6
  • Мнения: 6 243
Искам да изкажа възмущението си #Cussing out
Вчера разглеждах бански за бременни и познайте цените колко са - 59 лв!!!!!Направо са за убиване!

Че кой е луд да купува бански за бременни Crazy
Ей какво ли не измислят, за да вземат парите на баламите! Това "изобретение" според мен е за жени, дето се чудят за какво да си пръснат парите.
Само от любопитство - каква е разликата с обикновените бански?
ако бях бременна през лятото, аз щях да си купя
какво - като съм бременна, гола ли да ходя по плажовете  newsm78

# 7
  • sofia
  • Мнения: 8 948
Искам да изкажа възмущението си #Cussing out
Вчера разглеждах бански за бременни и познайте цените колко са - 59 лв!!!!!Направо са за убиване!
Пробвай как ще ти седи цял бански просто по-голям размер. Едва ли ще струва 60 кинта, ако не е някъв марков

# 8
  • Мнения: 6 155
Искам да изкажа възмущението си #Cussing out
Вчера разглеждах бански за бременни и познайте цените колко са - 59 лв!!!!!Направо са за убиване!
А защо са ви бански за бременни? Каква е разликата с обикновения?
Може да си вземеш половинки и да печеш коремчето Sunglasses

# 9
  • Мнения: 7 186
А защо са ви бански за бременни? Каква е разликата с обикновения?
Може да си вземеш половинки и да печеш коремчето Sunglasses
Абе и аз тва се чудя,малеее хората какво правят,пък аз си мисля даже по прашки и монокини да се пека Embarassed newsm78.С цял бански по-добре да не ходя изобщо на плаж. Stop

# 10
  • Мнения: 6 155
..пък аз си мисля даже по прашки и монокини да се пека Embarassed newsm78.С цял бански по-добре да не ходя изобщо на плаж. Stop

Ами точно така си се пекох като бях бременна Blush /е не ми личеше много де/ Хич не обичам цял бански Close

# 11
  • Мнения: 1 873
Ми незнам ама за мен тва са грешни пари, споделих просто впечатление от цени..

# 12
  • Мнения: 6 155
Ми незнам ама за мен тва са грешни пари, споделих просто впечатление от цени..

Вярно са ги надули доста тия цени #Cussing out 60кинта за едно парцалче ... Confused

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз като бременна ходих с един мой цял бански, който излезе доста разтеглив, обаче след като така хубаво го бях опнала и като мина лятото направо го изхвърлих - не ставаше отново за ползване.

# 14
  • Мнения: 8 769
Момичета, с какво ходите до плажа?
Обикновено до плажа ходя с кола  car003 Mr. Green
За дрехи-колкото по-малко, толкоз по-удобно. Това лято, ако изобщо се добера до плажа, ще има фанелки или загъващи парцали, така,щото да не ми се виждат сланинестите корем и гъз Embarassed Sick

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ми незнам ама за мен тва са грешни пари, споделих просто впечатление от цени..
на триумф винаги цените на банските вървят над 40лв. Да има бански и за 5 и 10 лв има и за 1000 сигурно. За теб ако са грешни пари за мен са си точно на мястото отишли.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 449
За мен банските са като чанти и обувки, не пестя пари. Мислех изобщо да не ходя на море това лято заради разните петна и т.н., които се получават от слънцето по време на бременност, но май ще отскочим за 1 уикенд. Хич не смятам да купувам нов бански само за този период. Имам един, дето си го купих, защото много ми харесваше, въпреки че ми беше малко голям. Мисля, че ще ми стане (не съм пробвала). Бикини е. Мнението ми е, че парите за бански си заслужават, но ако го носиш поне няколко сезона.
Силно се надявам след разждането да се върна в старите си размери и да не се налага да се крия в банския от бременността.

# 17
  • Мнения: 6 315
Ми незнам ама за мен тва са грешни пари, споделих просто впечатление от цени..

Вярно са ги надули доста тия цени #Cussing out 60кинта за едно парцалче ... Confused

Обаче колкото по-малко е толкова по-скъпо, нали? Wink

Аз ходя с шал или с рокле, в което обаче надали ще се пъхна  Cry. Нещо съм запецнала на едни килограми и не мърдам надолу......

# 18
  • Мнения: 1 014
Не съм виждала до сега бански за бременни, но мисля че един обикновен от две части, ще сърши работа.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз ако сложа от две части  хората ще се редят на опашка за снимки

# 20
  • София
  • Мнения: 6 810
аз ако сложа от две части  хората ще се редят на опашка за снимки
Защо? Shocked
Аз си ходих с моя си бански миналта година,смея да кажа,че никой не ме гледаше странно,ходех със супер изрязани триъгълници и мноооого мини бикини.Да ти кажа,ако някой ме е зазяпвал е било заради големичкия бюст с който се бях сдобила  Laughing,а не заради коремчето. Wink
А тези бански за бременни са супер тъпи за мене-най-обикновенно долнище с потник от материя за бански-еми аз 100 кила да съм няма да се "барна" в такова нещо!!!Кое ще си пека по-точно?Ако толкова сте решили да криете нещо-надали корема точно ви е за криене,най-много да сте наддали на крака и дупе-тях с бански за бременни не можете да ги скриете! Rolling Eyes
Абе,мацка,ти не ходиш ли на лекции,изпити?Все се оглеждам в университета,ама не съм те мяркала до сега  newsm78.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
всеки ден съм там. Ей сега имах изпит при Кирил Гоцев. Аз съм най-родовния студент.
Ошишкала см се и затова няма да ме познаеш

# 22
  • Мнения: 8 505
До плажа-само по бански,а миналото лято като бях preggo си връзвах една прозрачна кърпа (май шал беше) на дупето.

# 23
  • Мнения: 5 500
Аз пък ходя по шорти до плажа, а на плажа с прашка! И на рибарите им трябваха капки за очи, че им изтекоха...
Поне жените им така казаха...

# 24
  • Мнения: 750
Момичета, с какво ходите до плажа?

Аз преди да родя ходех само с шал на дупето, но сега ми трябва нещо по-прикриващо.
Ако скоро сте си купили нещо хубаво пишете от къде /за София става въпрос/.


Ако шалът ти е голям, тип парео, можеш да го носиш вързан като рокля. Или пък си купи парео и го връзвай като рокля през врата. Хем е много удобно, хем е оригинално.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз пък ходя по шорти до плажа, а на плажа с прашка! И на рибарите им трябваха капки за очи, че им изтекоха...
Поне жените им така казаха...

ако сложа прашки и по новините сигурно щше ме дават Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 10 330
ако сложа прашки и по новините сигурно щше ме дават Laughing
Заинтригува ме, не вярвам че чак толкова си нашишкавяла  Mr. Green дай снимка  Praynig

Аз мисля да си ходя с къса рокля, че краката ми не са зле.... ама шкембето и задника..... как ли ще ги скрия  Sick

# 27
Искам да изкажа възмущението си #Cussing out
Вчера разглеждах бански за бременни и познайте цените колко са - 59 лв!!!!!Направо са за убиване!
А защо са ви бански за бременни? Каква е разликата с обикновения?
Може да си вземеш половинки и да печеш коремчето Sunglasses
А ти как се печеш?

# 28
# 29
Леле-мале Shocked!!!Къде ще ходиш на море? Laughing

# 30
  • Мнения: 6 155

Душа давам само да те зърна...  bouquet

Ето, успокой душата сега  Laughing

# 31
  • Мнения: 6 155
Не искам картинки,искам теб

Въх....то не бе откровенност, не бе чудо newsm08

# 32
Не искам картинки,искам теб

Въх....то не бе откровенност, не бе чудо newsm08
С теб винаги откровен  bouquet

# 33
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Леле мале, Biby си намери обожател!!! newsm44 newsm44 newsm44

# 34
  • Мнения: 7 186
Леле мале, Biby си намери обожател!!! newsm44 newsm44 newsm44
Палавница е тя... newsm53 smile3521

# 35
  • Мнения: 6 155
Леле мале, Biby си намери обожател!!! newsm44 newsm44 newsm44
Палавница е тя... newsm53 smile3521

 yesyes yesyes yesyes smile3533

Общи условия

Активация на акаунт