Бременност и високи НК клетки

  • 38 408
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 314
Paola , dano vsi4ko e nared za6toto ve4e nqmam sili. 6te pi6a vednaga rezultata. Stiskai peltsi.

# 16
  • Мнения: 694
Момичета да попитам има ли някой със завишени антикардиолипин и антибетагликопротеин антитела , и успяли ли са да родят живи и здрави деца?Аз съм със завишени такива антитела и се притеснявам дали всичко е наред въпреки вливанията на имуновенин 3 на брой вече  не си променят стойностите  Shocked

# 17
  • Мнения: 314
Paola zdravei ? Ti ot 1 vi opit li zabremenq i kade pravi invitroto? Az sega pravq 1 to invitro v Sofiq pri Tabakova. Dnes mi e 7 mi den i imam samo podut korem i bolki v korema kato go natiskam. 4ao mila.

# 18
  • Мнения: 314
vesi 2 ti bremenna li si.

# 19
# 20
  • Мнения: 314
Zdraveite,
 Ima li nqkoe momi4e koeto e pravilo invitro i testa e polojitelen.Sled transfera kakvi bolki imaxte?Az imam v korema,no samo kato go natisna.Dnes mi e 7-mi den ot transfera.Do v4era imax v korema,v qi4nicite i bodeji vav vlagali6teto.Vs tova normalno li e i kakvi bqxa va6ite priznaci za bremennost? Hug

# 21
  • Мнения: 314
vesi2 sry 4e te razpitvam,ama ti v koi mesec si i kolko % nk kletki si imala ako izob6to si imala?
Otgovori pls,4e nqmam tarpenie da razbera dali e stanalo.STISKAITE PALCI! Praynig

# 22
  • някъде тук
  • Мнения: 621
сандито1234, има тема за инвитро по добре пиши там ще получиш повече съвети, и моля те пиши на КИРИЛИЦА
ето и тематаhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372505.0
пожелавам ти успех Hug

# 23
  • Мнения: 314
 mn mn mn ms  Hug

# 24
  • Мнения: 314
A ti bela imala li si takiva problemi?bremenna li si i ako da s invitro li zabremenq i ot koi pat?Kakvi bqxa priznacite-ima6e li nqkakvi bolki v korema i kolko dni prodaljixa?Az imam nai ve4e kato go natisna.
4akam s netarpenie otgovor   Simple Smile Hug

# 25
  • някъде тук
  • Мнения: 621
сандито,здравей  аз съм  жената с която си говори преди  да ти направят пункцията,мисля че ще се сетиш,аз веднага те разпознах Laughing говорихме си за вливането на интралипид ,радвам се че вече го правят и в нашата клиника Peace, ако искаш ще си пишем в другата тема за да не разводняваме тази там има много момичета като теб Hug след трансфер

# 26
  • Мнения: 314
Bela,az ne sam si pisala s nikoi predi punkciqta.Da ne si se obarkala s nqkoi dr.Ti v koq klinika si?Az sam v Repro Biomet pri d-r Tabakova.Pi6i mi vse pak tuk v tazi tema i mi dai ako moje nqkoi polezni saveti.
V o4akvane na otgovor sam..... Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 2 908
sandito заповядай и пиши тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372505.240 и ще получиш много полезни съвети за положението след трансфер и не само. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 314
OK ms .Oba4e stava li i tuk da mi pi6e6 za6toto ne6to mai ne mi izliza pravilnoto n6.Stava li da mi pi6e6 tuk dokato se registriram i namerq to4no kade e i koq tema mi e nujna.Ti pravila li si invitro i ako da sled transfera imala li si bolki v korema i bodeji vav vlagali6teto.Az gi imax do 7-miq den.
pi6ete molq vi....Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 2 908
sandito нека неразводняваме тази тема ще ни се скарат модераторите ,ето тук
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372505.240 цъкаш на линка и пишеш,няма нищо сложно, ти вече си регистрирана няма смисъл отново да се регистрираш за да пишеш в другата тема,пиши там как се чувстваш след трансфера и т.н.,ще срещнеш много подкрепа и съвети.Успех.

Общи условия

Активация на акаунт