Любители на котки - тема 10

  • 13 932
  • 335
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 116
Шушулче, може и да има, ама аз по природа съм си заплес и се занемавам със 100 неща, та доста подробности ми убягват.
Софийските фотографки по се знаем, защото се и виждаме чат - пат.
Иначе Диди е с хубав апарат, тя е от Пловдив.
Сиамче  много точно го определи Нико - разбойник си е той.
Козинката му се оправя, но още е късичка. по муцунката няма и следа от гъби и вече го мляскам на воля.
Лечението ще продължи още месец поне и инжекция за растеж на козина може да му бият. Ама ще го правим красив котак все пак

# 91
  • DE
  • Мнения: 521
Сиамче, много точно го определи Нико - разбойник си е той.
Козинката му се оправя, но още е късичка. по муцунката няма и следа от гъби и вече го мляскам на воля.
Лечението ще продължи още месец поне и инжекция за растеж на козина може да му бият. Ама ще го правим красив котак все пак

Браво, радвам се вас! Тия гадни гъби са упорити, ама с постоянство се преборват. Пък ти не се стискай, пусни някоя актуална снимчица, няма да ти се разсърдим  Wink

# 92
  • Мнения: 3 770
Бреей , Теди , чудя и се мая - моята сапунерка - хубава ?! С какво заслужих тази похвала от твоите уста ?  newsm78 Ааааа , сетих се - с рецептата за пилешките хапки ! Joy

Лебедунке , шъ го ядете ли Рети , бре ? Чакайте поне зима да стане , та да върже малко подкожна тлъстина - сега е само рагу и зъби с бонус мустаки и козина !  Mr. Green

Ох, момичета , днес реших да излезна да си потърся някой парцал , някои галошки - ми то нищо няма по тези магазини !  Shocked Папуците едни и същи навсякъде ! Само обикалянето ми остана , поне завърших с английски обяд и една бира , та сега се прибрах при Рети.Той не е мръднал от спалнята цял ден.Другите любимци са хванали пътя - кой на близо , кой на далече , та сме си двамката с Ретинката.  Heart Eyes

# 93
# 94
  • Мнения: 4 116
Диди, твойта сапунерка се води турбо сапунерка  Mr. Green  Прочети и фотофорумите, за хубав апарат минава  Wink , а и ти си го знаеш, не се прай сега на скромна.

# 95
  • Мнения: 737
Ей,ама много хубав е този Нико! Hug
Сладур и половина

# 96
  • Мнения: 4 116
Мерси, мерсии, ще му предам. Има да се дуе  hahaha
Ама на мен очите ми останаха в Лора. Точно такива шарки много харесвам и муцунката й е бижу. Да ми падне самооо  smile3508 

# 97
  • Мнения: 3 770
Теди ,нали онова на последната снимка не  изкормен хамстер ?  Joy

Еее , опасна си ! Тамън понавирих гребен с турбо сапунерката и ........... баааам ! за хубав апарат минава  Wink !
  Joy Joy Joy

# 98
  • Мнения: 4 116
Що бе, какво му е обидното да минава за хубав апарат  Grinning
Онова не е хамстер, споко  Mr. Green ама е космато и е заместител на мишка.

# 99
  • Мнения: 5 173
Tedi, можеш ли да ми дадеш точния й ник?

# 100
  • Мнения: 3 770

Що бе, какво му е обидното да минава за хубав апарат  Grinning


Аз не се обиждам и ти знаеш това !  Wink Виж ако беше нещо друго .......  #2gunfireJoy Но ще ти кажа кое му е обидното - думичката минава , т.е. то си е сапунерка , ама за неразбиращите може и да мине за хубав. Това го обяснявам , защото съм по детайлите , а не защото съм се обидила.За мен фотоапаратът си е добър , защото дори не съм любител фотограф , а си щракам ей така за спомени !  Peace

# 101
  • Мнения: 4 116
Шушулче, за нашта Диди става дума, бре  Mr. Green
Таз мома над мене. На Рет стопанката.

# 102
  • Мнения: 812
На Альона снимки скоро няма да видите. И тя като майка си цялата е в киреч и пясък. На всичкото отгоре си хвърли пухения кожух и сега е една проскубана уличница (каквато всъщност е) За опашката направо ми се плаче, срам и позор, по - проскубана не съм я виждала. Не се притеснявам обаче, и миналото лято беше така, а наесен се сдоби със самурено палто. Като приключа с рЮмонта, ще я изкъпя, нагиздя, и чак тогава ще има фотосесия. Ей я, пристигна да ми се мазни. Иска да спортуваме....(Аз влача изкуствена мишка, тя се прави че я лови) Какво да я правя...иначе блясъка в очетата съвсем ще изгасне.

# 103
  • Мнения: 416
Къде сте всичкиииииии????????????????  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Снощи големия комп пак беше зает от моя господин и неможах да пусна снимки, но днес съм самичка и ........  smile3508 ще потормозя Джес с  smile3509
 
Какви са вашите фотоапарати, служебния (дет го ползвам за лична изгода повече) Twisted Evil е Олимпус 5 мегапиксела  Sad и ми ги прави едниииииии, не всеки път са добри.....

# 104
  • Мнения: 3 770
didi_hris , айде тормози Джеса и давай снимките !  Peace

А пък за фотоапаратите за мен лично една хубава снимка е 40 % фотоапарат и 60% кой седи зад него !  Mr. Green Даже в някои случаи процентът е по-голям в полза на държащия апарата !  Peace
Иначе това е моят фотоапарат :



Един въпрос към Теди : А бе мойта сапунерка със сменяем обектив ли е ? Когато го купувах мислех , че не е ! Сега четох някъде че е !Изобщо не разбирам , ама не виждам по него начин да сложа друг обектив ?! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт