Физическото ви състояние през бременноста

  • 3 457
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Earth
  • Мнения: 1 952
радвай се и се наслаждавай на бременеенето! Лисата на оплаквания не е оплакване! Laughing Това са най-хубавите мигове на бременността - когато се чувстваш прекрасно и забравяш, че в теб живее една малка сбъдната мечта! Даже според мен бременните имат повече енергия, отколкото им е необходима в този период ( което е супер! ). Пожелавам ти да се чувстваш все така добре и всичко да е наред!
Лека бременност!

 smile3503 перфектно казано

# 16
  • Мнения: 2 658
Цялото ми състояние се събираше в една дума-мързел...Мързеше ме от банята сутринта, до оправянето на леглото вечер...Беше много хубаво състояние, за никъде не бързах, едно такова блаженство...
Хаха,много,много точно  Mr. Green .Все едно аz съм го писала.Даже се учудвам,като прочета,че някой може да е енергичен  Joy
Шегата настрана,наистина,наред са ти симптомите,но е много относително и zа всеки раzлично.Преz първата бременност нямах симптоми,беше чудесно,до последния ден.
Сега не есъвсем така,въпреки,че на се оплаквам.
Всичко най хубаво на всички бременни...

# 17
  • Мнения: 806
Е то за мързела и мен ме помързява. Rolling Eyes

Все пак благодаря и лека бременност на всички бременлийки.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами, засега моята бременност преминава изключително леко. Наближавам трети месец. Повръщала съм само веднъж и то след нощна смяна от преумора. (Повече не давам нощни смени.) Единствените странични ефекти, които имам, са леко гадене (но затова пък по цял ден) и страхотна умора. Мога да спя по цяяяяяяял ден. В 19.00 ч. вече съм готова за леглото. Все едно съм копала цял ден на нивата. Изпива ми силите това бобче! Да е живо и здраво... Даже съм отслабнала с един килограм, което си го обяснявам точно с тази умора, хабя повече енергия. Ааа, да, през нощта се будя два пъти да ходя до тоалетна и пия много вода. Това е. bowuu

Ааа, и мен ме боли коремът като по време на цикъл, но много рядко. Обикновено като съм ходила много. И гърдите ми растаааат ли растат.

# 19
  • Мнения: 1 367
Физическото ми състояние по време на бременността може да се опише с една дума-страхотно!Нито веднъж не ми се догади от нещо,не ми прилоша...Разбира се,към по-късните месеци имаше някои дребни неразположения,свързани с повечкото ми килограми,малко киселини,но общо взето през цялото време се радвах на състоянието си.Даже ще взема май да пробвам пак  Laughing

# 20
  • Мнения: 203
Всичко което си изброила ми се случи и на мен...най неприятно беше това с гърдите, съветвам те да започнеш да се мажеш с нещо за гърди аз използвах на Чико мама дона антистрес има огтомен ефект от него...иначе физическо неражположение нямах..само сутрешното гадене...сега когато ми порасна корема започна да ми става трудно да клякам, но за радост поне не ме боли гърба и без проблем си спя на него още...а иначе състоянието ти е нормално..важното сега е да се забавляваш и да не се ядосваш..естествено не се напрягаи  и  си почиваи колкото може повече   bouquet
Леко бременеене  и здраво бебче  Hug

# 21
  • Мнения: 506
нА МЕН МИ БЕШЕ ЛОШО ПЪРВИТЕ 3 МЕСЕЦА.сЕГА СЪМ В 6-ТИ МЕСЕЦ И СЕ ЧУВСТВАМ МНОГО ДОБРЕ!

# 22
  • Мнения: 3 034
аз имах изключително лека бременност, слава Богу, но от самото начало страшно ме боляха гърдите и това ме мъчи до 7-мия месец. яйчниците също, но това е нормално. не съм повръщала, но ми се повдигаше от най-различни неща и то не в началото, ами от средата до края. иначе - стандартните болежки, но не съм страдала от безсъние и благодарение на Кегеловите упражнения не се разхождах толкова често до тоалетната. за мен обаче бременността е не особено комфортен период, спортувам активно и много ми липсваше, да не говорим че килограмите много ми тежаха. остана ми и влошена стара травма на кръста, което не е добре, но няма как, добре че носех колан и малко спестих тежестта точно в тази област.

# 23
  • Мнения: 4 753
Имах перфектна бременност, но много ми се спеше... и сега ми се спи...  Tired

# 24
  • Мнения: 1 900
Чувствах се отлично, нямах гадене и повръщане и други екстри. Бях много активна физически. Нямах много апетит. В началото на бременноста много ми се спеше.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 079
До 3 - тия месец ми се гадеше ужасно (вечер  Shocked), после се чувствах добре общо взето до към 7 - мия месец, когато получих разкритие и трабваше да лежа за задължане вкъщи. Party

# 26
  • Мнения: 806
Значи може би сега в 3ти месец май започват да се поизглаждат нещата.  Не, че имах големи проблеми преди, но все пак си имаше неприятности.  А сега съм много щастлива и се чувствам страхотно.  Дано така да продължи.

# 27
  • Мнения: 2 334
До 4-и месец бях много зле даже повечето време на легло Confused но после нещата се оправиха Simple Smile

# 28
  • Мнения: 27
в началото на 3-тия месец съм.С нетърпение очаквам да започн 4-тия.Гаденето, главоболието, повръщането,умората и отпадналостта ми нямат край.Зор се издържа вече.Храните, който преди харесвах сега не мога и да доближа, само при мисълта за някои от тях и повръщам.Апетита го няма никак.Даже и водата като пия и има някакъв мирис.Силно се обостри обонянието ми.Не понасям миризмата вкъщи, въпреки че не е лоша.Спряхме електрическия ароматизатор, защото и от него повръщам.Когато се движа, ходя, разхождам ми е най добре, но рядко имам компания ,пък и жегите не ми понасят.Мъжа ми и той мина принудително на диета, поради невъзможността ми да му сготвя нищо.Изобщо много е зле.Кога ли ще свърши не знам, но с нетърпение чакам момента, когато наистина бременността ми да ме направи щастлива,защото за сега не е съвсем така...

# 29
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Здравей.Като цяло моята бременност премина леко.В началото-до4-я месец- ми ставаше лошо и ми се виеше свят,често се изравняваха границите на кръвното ми,но поне не съм повръщала.Ходех на работа и вършех лека домакинска работа.Нямах апетит и ядях предимно кисело мляко и препечени филии,затова и отслабнах 1,5кг.След това неразположението премина,апетита ми се възвърна и само понякога имах проблеми с кръвното.След 7-я месец започнаха да ме болят гърба и кръста,като в 9-я стана на моменти непоносимо.Нощем ставах още от началото по 3-4 пъти,а в края и повече и заради това неможех да спя добре.Според мен за една сравнително лека бременност са нужни много движение и умерено,но пълноценно хранене.Аз ходех почти само пеша, вършех цялата домакинска работа сама до последно и се хранех с много полодове и мляко,само със сладко прегрешавах Wink но не всеки ден.Желая на теб и на всички бременни по лека бременност и леко раждане.

Общи условия

Активация на акаунт