Филмът

  • 4 423
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Като бях малка много обичах да гледам От глупав по-глупав , гледала съм го сигурно 30 пъти...и всеки път съм се смяла

# 17
"Истина ли е"


Елизабет (Рийз Уидърспун) е отдадена на работата си лекарка, която след 20-часово дежурство заспива на волана, катастрофира и краят е фатален. Няколко седмици по-късно мъж на име Дейвид (Марк Рафало) се нанася в нейния апартамент, но вижда, че тя не го е освободила напълно. Нейното тяло може и да е мъртво, но духът й е все така жив, а призракът й не само упорства, че апартаментът е все още неин, но и настоява Дейвид да се изнесе от него.

Объркан, Дейвид се обръща към Дарил (Джон Хедър) – ексцентричен тип, който претендира, че притежава свръхестествена чувствителност, надявайки се той да му помогне да се отърве от духа на Елизабет. Тя обаче отказва категорично, тъй като е убедена, че не е напълно мъртва въпреки всички доказателства за обратното.

Докато Елизабет и Дейвид се опитват някак да съжителстват съвместно, те разбират, че различията им всъщност не са чак толкова съществени, и дори започват да се увличат един по друг. Но дали духът на Елизабет ще остане достатъчно дълго в света на живите, за да се материализира романсът помежду им?

Днес ще го дават по БТВ.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 567
"Съдба на куртизанка'', този филм съм го гледала поне 10 пъти, и винаги със затаен дъх!

# 19
  • Мнения: 49
Бащата на булката 1 и 2  Popcorn

# 20
  • София
  • Мнения: 2 006
"Усещане за жена" с Ал Пачино. Колкото пъти го гледам все ме избива на рев, а рядко нещо може да ме разчувства.

# 21
  • Мнения: 1 312
Легенди за страстта
Сибирският бръснар
Мостовете на Медисън

# 22
  • Мнения: 4 516
"Брилянтин"
"4 сватби и 1 погребение"
"Оркестър без име"
На гореспоменатите знам репликите наизуст, някои са ми станали като почти ежедневни лафове с по-близките ми хора.  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 254
Няколко заглавия от Тарантино, 2 филма на Гай Ричи и "Големият Лебовски" съм гледала много, ама много пъти...всеки път, когато засека по ТВ, гледам като за сефте...Началната сцена от "Закуска в Тифани",  тангото от "Усещане за жена", както и речта на края,  и тях така......

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 364
"Френска целувка" - не ми омръзва да го гледам и винаги се смея от сърце!
"Водно конче" - всеки път откривам нещо ново, филмът е страхотен!

# 25
  • Мнения: 269
"Форест Гъмп"!
Когато го гледах за пръв път имах чувството, че са ме ударили по главата и са ме събудили от дълъг сън. И всеки път така...
"Животът е като кутия бонбони - никога не знеш какъв ще ти се падне!"

# 26
  • Мнения: 1 243
Усещане за жена с моят Ал Пачино. Толкова тъжен филм въпреки всички комедийни моменти...
Адвокат на дявола
Don Juan DeMarco с Джони Деп
Malena с Моника Белучи

# 27
# 28
  • Мнения: 331
"Усещане за жена" е и моят филм.
А също и сериите на "Приятели" - дори да ги знам вече всичките наизуст, винаги се чувствам страхотно докато ги гледам...

# 29
  • Мнения: 106
Най-много съм гледала Хубава жена (дори преди 2 дни пак го дръпнох и го изгледах) и Мръсни Танци. Обожавам и Приятели - гледм го винаги когато попадна на него по ТВ. Тази седмица за втори път гледах и Властелинът на Пръстена - хареса ми повече от първия път дори. Има и много други.

Общи условия

Активация на акаунт