интериорни врати-Варна

  • 27 144
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
Бих искала и аз да си сменя вратите с хубави интериорни. От Варна съм. Може ли някой да ми препоръча фирма, отоято да е доволен. Имам много колеги недоволни от различни фирми. Поставял ли си е някой от 501 врати (Ралица) и доволен ли е от тези полски врати? Има ли някой актуални адреси и телефони на Липлес, която доставя врати от Словения и доволни ли сте от тях?

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И аз съм за фирма "Дорис"- страшно качествени врати- уникални са просто!

# 17
  • Мнения: 824
нашите в предния апартамент бяха от фирма "Дорис". страшно качествени. монтираха ги с плаваща каса или нещо подобно, което да обере неравностите на стените в коридора.
намират се по ул. Марко Балабанов от бившия Класик в посока паркинга на ТИМ зала, в ляво на улицата. ако искаш мога да потърся някъде визитка.
страшно сме доволни от вратите, по-скъпи са от най-масовите и най-евтините, но си заслужава.
за вилата баща ми си поръча от лип лес-е няма такъв боклук Twisted Evil а не са толкова по-евтини.
Ще потърсим и тази фирма
Дано намерим това което търсим и се надявам бързо да са готови
Имам още един въпрос ,с какво се съобразявате при избора на цвят?

# 18
  • Мнения: 3 211
Имам още един въпрос ,с какво се съобразявате при избора на цвят?
Аз лично с коридора и хола. Направихме ги цвят орех, доста универсален и класически, светло дърво не харесвам.
ето снимка на вратите:


п.с.забравих да допълня, че със заоблена каса, на мен лично това много ми харесва

# 19
  • Мнения: 824
ходихме в магазин РАЛИЦА и там си харесахме врати и най-важното,имат ги в наличност и ще ги сложат веднага Simple Smile

# 20
  • Мнения: 50
Нашите са от Лип-ЛЕС.Мисля че са от най-евтините- Декор.5 врати  излязоха към 1800 с монтажа.Ама много време ги чакаме.Две крила ни липсват,не са дошли още,но се надявам другата седмица да пристигнат и да ги монтират.Тогава ще дам отзиви за качеството.Иначе и нашите стени са навсякъде гипскартон,още като го правихме дойдоха и казаха къде колко да са отворите,иначе касите са ни от най-големите заради картона.

 #2gunfire Лип-лес са страхотен боклук! Никога не си купувайте врати от тях! Купила съм от тях 9 врати. Верно, че са евтини, но за две години се олюпиха и увиснаха и сега стържат по паркета и терикота. Пантите са им пластмасови и се деформират, езиците на бравите също - и се чупят. Дръжките на вратите се разхлабват и трябва да бъдат стягани. Ламинираното покритие се олюпи по ръбовете...При първа възможност ще ги сменя с нещо по-качествено. Така е, като не съм си научила урока, че евтиното излиза обикновено по-скъпо... newsm78

# 21
Фирма Доместика прави нашите .Мострената им зала е в дългия блок срещу автогарата. Година мина и не са мръднали, надявам се и за в бъдеще да са така:) .Тогава естествен фурнир врата излизаше към 400лв +монтаж 30лв

# 22
  • Мнения: 1
http://www.petrola-m.com   Магазин във Варна, ул."Акад.А.Сахаров" № 31

# 23
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
За интериорни врати бих ви препоръчала вратите на  CLASSEN, Германия  Peace
има ги и на Бг.пазар

# 24
  • Варна
  • Мнения: 552
Нашите врати са от 501 врати на Узунов в Мола. Произведени са в Полша. Сложиха ги преди месец. Доста обикаляхме и накрая се спряхме на тях, понеже ни трябваха по 2 врати с прозорче и 2 гладки/плътни/.Там имаше най-голям избор на материал, цвят и от един модел с различни прозорци. Проблема беше, че ги поръчахме преди Нова година и трябваше да чакаме заради празниците 40 работни дни, но пък хванахме Коледната промоция. Излязоха около 1300 лв. и четите врати с монтажа без дръжките.Като ги монтираха се оказа, че панелите са доста криви и голям зор докато се напаснат. Отрязаха ги малко отдолу заради теракота, но това не е проблем. Винаги се налагало да ги режат. После се оказа, че бравата е по някакъв си европейски стандарт, разстоянието между дръжката и ключалката е 7,2 см., а българския стандарт е 7 см и 9 см за цяла планка.Та се наложи да си купим от моделите дръжка + розетка. Добре е, че пак има решение.За сега са добре, затварят се, не скърцат, цвета е бук и носят на пипане с мръсни ръце/ имам 3 деца/.Окончателни отзиви след месеци, дано до тогава хлапетата ни ги съсипят. Mr. Green

# 25
  • by the sea
  • Мнения: 98
Нашите са от Стефко-2002, ул. Васил Друмев 1 (Офис и мострена зала). Производствената им база е също във Варна. Предлагат доста богат избор във всяко отношение - цветове, модели, размери, механизми, каси и т.н.
Общо взето са любезни и угаждат на капризни клиенти  Wink.
За качество все още не мога да се изкажа убедително, тъй като от сравнително скоро време експлоатираме продуктите им.

# 26
  • Мнения: 1 174
Още един глас за Дорис. Офисът се намира на ъгъла на Марин Дринов и Иван Аксаков. Или от сладкарница Крамер до медицинския се върви 50-тина метра в посока центъра, ъгъла на първата пресечка, десния тротоар. Simple Smile
Ние бяхме избрали цвят "европейски дъб", съобразен с този на паркета в стаята и мебелите. Поръчките се изпълняват за около 40 дни, монтажът е качествен.
Кривините по стените ние оправяхме с шпакловка. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 10
Аз съм за Лип Лес----супер са Hug Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 2 641
Аз съм за Лип Лес----супер са Hug Hug Hug Hug

И кое точно им е супер?

Аз мисля че много аматъорски подхождат. Радвам се че не купихме от тях, особено след като прочетох мененията на други варненски мами в тази и други теми. Peace Peace

# 29
  • Мнения: 256
Потърсете интериорните врати на "Хьорман" - "Hormann", немски са на много добри цени около 250 -300 лв., качеството е перфектно,  метални са и нямат проблемите на всякакви МДФ боклуци, като ЛипЛес и ПортаДорс, няма раздуване и измятане на платната, както се ги сложиш стават вечни, има ги в дървесни декори около 10 декора и са много леки и приятни врати, ако не знаеш че са метални няма как да разбереш, има ги и остъклени варианти. Въобще вратите са номер 1.

Общи условия

Активация на акаунт