Майчинството - счетоводно - 11

  • 70 790
  • 1 054
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Отпуска е за бременност и е 45 дни преди термин

# 1 051
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Благодаря, въпреки че тогава нещо са оплели болничните на една колежка - гинекологът й издава 45-дневен болничен, в който последният ден е този на термина. Ражда три дни преди термин, педиатърът й добавя тези три дни в последния болничен, а тоталът е 134 дни и от НОИ върнаха третия болничен. Ако сте прави, би следвало да върнат още първия да се коригира, а не този от педиатъра, тъй като той е коректен. newsm78
Ще взема да звънна в НОИ да направя справка.

# 1 052
  • Мнения: 88
Здравейте,имам следното питане.Водя се в една фирма на работа и получавам майчинство ,но от фирмата не подават информацията в НАП редовно и вземам майчинството си по 2-3 месеца на куп.Аз лично ходя да си внасям здравните осигуровки,тъй като се водя там на работа фиктивно.Има ли начин аз сама да си подавам Декларация оразец №1.Намерила съм си човек,който да ми я попълва всеки месец или трябва информацията да бъде подавана за ялата фирма заедно?Благодаря за отговора! Peace

# 1 053
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Здравейте,имам следното питане.Водя се в една фирма на работа и получавам майчинство ,но от фирмата не подават информацията в НАП редовно и вземам майчинството си по 2-3 месеца на куп.Аз лично ходя да си внасям здравните осигуровки,тъй като се водя там на работа фиктивно.Има ли начин аз сама да си подавам Декларация оразец №1.Намерила съм си човек,който да ми я попълва всеки месец или трябва информацията да бъде подавана за ялата фирма заедно?Благодаря за отговора! Peace

Трябва да е за цялата фирма, както и осигуровките на всички трябва да са платени

# 1 054

Общи условия

Активация на акаунт