Маша за коса. Ефект: страхотни вълни

  • 185 597
  • 833
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 7 902
Хайде де няма ли снимки

И аз чакам снимчици.  Crazy Flutter

# 121
  • Мнения: 120
вижте какво открих
това е част от 
какво мислите дали е добра ....... цената е добра 59 лева
Имам такава,подариха ми я за Коледа,купена е от магазин на Зара.Правила съм се само един път с нея-много хубаво става косата на вълни обаче и много бавно-отне ми около час и половина,да не кажа и два часа/с дълга до кръста коса съм/

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 14:04 от dida

# 122
  • Мнения: 2 766

[/quote]
Имам такава,подариха ми я за Коледа,купена е от магазин на Зара.Правила съм се само един път с нея-много хубаво става косата на вълни обаче и много бавно-отне ми около час и половина,да не кажа и два часа/с дълга до кръста коса съм/
[/quote]
а за изправяне става ли или не си пробвала?

# 123
  • Мнения: 120
За изправяне има приставка,която само тя е керамична.Единствено не мога да се справя нещо с пластмасовата приставка за спираловидни къдрици.

# 124
  • София
  • Мнения: 358
Хайде де няма ли снимки
И аз чакам снимки! Grinning

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 143
Правили са ме два пъти с такава маша и много се харесах. Страхотни вълни станаха,а и обем придават.

# 126
  • Мнения: 17
вижте какво открих
това е част от 
какво мислите дали е добра ....... цената е добра 59 лева
Имам такава,подариха ми я за Коледа,купена е от магазин на Зара.Правила съм се само един път с нея-много хубаво става косата на вълни обаче и много бавно-отне ми около час и половина,да не кажа и два часа/с дълга до кръста коса съм/
тогава скоро ще си я купя  Laughing дано стане хубава както казваш  Simple Smile

# 127
  • Мнения: 352
Вчера си купих пресата от Зора,като я пробвам ще пусна снимки.Имам познати в магазина-казаха,че никога не е била правена рекламация за нея.Не е някаква известна марка-испанска,правена в Китай.Иначе не ми се струва мн мощна-30 W.

# 128
  • Мнения: 512
Вчера си купих пресата от Зора,като я пробвам ще пусна снимки.Имам познати в магазина-казаха,че никога не е била правена рекламация за нея.Не е някаква известна марка-испанска,правена в Китай.Иначе не ми се струва мн мощна-30 W.

Супер, да ти е честита! Нямам търпение да видя снимки.  Peace
sunkiss ти май ни забрави!  Rolling Eyes Пристигна ли твоята Ebay-ска преса? И ти си обещала снимчици.   bouquet

# 129
  • Sofia
  • Мнения: 277
момичетааа-тъкмо взех машата от пощата и ако успея довечера да си купя адаптор или нещо такова-защото машата е американска и тока е различен ще се направя и пускам снимков материал- Simple Smile

# 130
  • Мнения: 1 149
Чакам снимки и аз,че ме зарибихте

# 131
# 132
  • Мнения: 957
вижте какво открих
това е част от 
какво мислите дали е добра ....... цената е добра 59 лева
http://www.zora-bg.com/main.php?p=products&s_p=product_detai … =3465&hotels=

# 133
  • Мнения: 17
 в момента си правя косата  Laughing мн съм доволна от ефекта при първа възможност ще кача снимки ........ машата е тази от зора но си е взех от зара там също ги има

# 134
  • Мнения: 512
в момента си правя косата  Laughing мн съм доволна от ефекта при първа възможност ще кача снимки ........ машата е тази от зора но си е взех от зара там също ги има

Давай, че нямаме търпение да видим ефекта.
Blush Peace

Общи условия

Активация на акаунт