Маша за коса. Ефект: страхотни вълни

  • 185 453
  • 833
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 459
Страхотни къдрици прави.
Ама ако наистина е толкова тежка едва ли ще мога да се справя сама. По-добре на фризьор  Peace

# 17
  • Мнения: 649
Искам я Heart Eyes, хич не ме интересува колко тежи ще намеря някой да тормозя  Mr. Green.

# 18
  • Мнения: 4 435
Искам я Heart Eyes, хич не ме интересува колко тежи ще намеря някой да тормозя  Mr. Green.

Тая може изаобщо да не тежи,така че споко. Wink

# 19
На пръв поглед не изглежда толкова тежка, в краен случай някоя приятелка все ще помогне! По принцип имам опит с по-тежка преса, тъй като имам една, с която се правя на вафлички, не е професионална, но пък съм много доволна, а е доста тежка, косата ми е доста дълга, така че мисля че ще успея да се справя. Стига това да е проблема.
И това изглежда страхотно  Peace

# 20
  • Мнения: 4 435
На пръв поглед не изглежда толкова тежка, в краен случай някоя приятелка все ще помогне! По принцип имам опит с по-тежка преса, тъй като имам една, с която се правя на вафлички, не е професионална, но пък съм много доволна, а е доста тежка, косата ми е доста дълга, така че мисля че ще успея да се справя. Стига това да е проблема.
И това изглежда страхотно  Peace

Стига сте се хващали за това,че съм казала,че една е била тежка.Тя не е същата от линка все пак.И тежеше много повече от тия с вафличките за които говориш,предполагам ония розовите или черните най-тежките.За мен те дори не м инават за тежки. Wink

# 21
  • Мнения: 758
наистина изглежда страхотно!
и на двете снимки косата ми харесва много!иначе това Андреа ли е на първата снимка?

# 22
  • Мнения: 4 435
наистина изглежда страхотно!
и на двете снимки косата ми харесва много!иначе това Андреа ли е на първата снимка?


Да.

# 23
  • Мнения: 758
наистина изглежда страхотно!
и на двете снимки косата ми харесва много!иначе това Андреа ли е на първата снимка?


Да.
Hug

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Страхотна е тази маша Laughing

# 25
  • Мнения: 758
а знаете ли колко горе долу ще струва при фризьор тази прическа? newsm78

# 26
  • Мнения: 4 435
а знаете ли колко горе долу ще струва при фризьор тази прическа? newsm78

Към 25-35лв ме правиха мен.Все пак имай предвид че трябва да си с дълга коса,за да е хубав ефекта.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 936
Сега видях,мерси за линка.Аз смятам да си поръчам от там.Доколкото съм наясно още ги няма такива на по-ниски цени,професионални са навсякъде.Още не са се светнали произвидителите да направят такива потребителски,което пък от една страна е радващо,защото няма всяка втора да е така. Party
Slav4e_Av4e, после да кажеш как е, лесно ли се работи с нея и т.н., ще чакаме отзиви   bouquet

# 28
  • Мнения: 758
а знаете ли колко горе долу ще струва при фризьор тази прическа? newsm78

Към 25-35лв ме правиха мен.Все пак имай предвид че трябва да си с дълга коса,за да е хубав ефекта.
моята не е толкова дълга  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 4 435
Сега видях,мерси за линка.Аз смятам да си поръчам от там.Доколкото съм наясно още ги няма такива на по-ниски цени,професионални са навсякъде.Още не са се светнали произвидителите да направят такива потребителски,което пък от една страна е радващо,защото няма всяка втора да е така. Party
Slav4e_Av4e, после да кажеш как е, лесно ли се работи с нея и т.н., ще чакаме отзиви   bouquet

Задължително,само да знаете,че няма да е до ден-два.
Но ще разкажа подробно. Hug




а знаете ли колко горе долу ще струва при фризьор тази прическа? newsm78

Към 25-35лв ме правиха мен.Все пак имай предвид че трябва да си с дълга коса,за да е хубав ефекта.
моята не е толкова дълга  Crossing Arms

Моята е до кръста,може би затова толкова парички са ми взели.

Общи условия

Активация на акаунт