Маша за коса. Ефект: страхотни вълни

  • 185 550
  • 833
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 16
Мацки, аз поръчах една маша за едно момиче от форума и 2 седмици не ми се обажда, нито пише на лични. Мисля, че е време да я дам на някой друг. Така че, ако някой я иска, да ми пише на лични. Ремингтън е бялата, чисто нова от Английския и-бей. Ето така изглежда:

http://www.prodavalnik.com/ppc/data/14/IMG_17832.JPG

Целувки   bouquet

# 796
  • Мнения: 0
Мацки, аз поръчах една маша за едно момиче от форума и 2 седмици не ми се обажда, нито пише на лични. Мисля, че е време да я дам на някой друг. Така че, ако някой я иска, да ми пише на лични. Ремингтън е бялата, чисто нова от Английския и-бей. Ето така изглежда:

http://www.prodavalnik.com/ppc/data/14/IMG_17832.JPG

Целувки   bouquet

Може ли да ми кажеш за колко я продаваш  Wink

# 797
# 798
  • Мнения: 16
Момичета, вече не важи офертата. Все пак, мога да помогна на всеки, който иска да си купи.

Поздрави

# 799
  • Мнения: 0
Момичета, вече не важи офертата. Все пак, мога да помогна на всеки, който иска да си купи.

Поздрави
[/quo]
 



аз искам, но първо ме интересува колко парички излиза + доставката Simple Smile

# 800
  • Мнения: 0
Момичета, вече не важи офертата. Все пак, мога да помогна на всеки, който иска да си купи.

Поздрави


аз искам, но първо ме интересува колко парички излиза + доставката

# 801
  • Мнения: 16
tanq333 , виж си личните

# 802
  • Мнения: 1 296
h.anna, просто информативно да питам тази маша бързо ли къдри. Че със сестра ми имаме дълги коси, а нейната е и доста гъста. Горе долу за колко време става? Също да питам слагатели пяна преди това? Мерси предварително Peace

п.п. Аз също се интересувам от машата, но доколкото разбирам май си я продала вече. Simple Smile

# 803
  • Мнения: 16
Здрастии Simple Smile

Ами мен ме прави една приятелка - за около час, но аз се правих на мн малки кичури, косата ми е малко под раменете. Тази специално загрява много бързо - за няколко минути. Слагам кристали, едно нещо на Лореал за термозащита и лак на всеки кичур, за да не падне. Става много красиво и някъде 3 дни издържа, може и повече зависи колко често си миеш косата. Аз по принцип не ползвам пяна, но може би и с пяна ще стане.

# 804
  • Мнения: 65
И все пак не разбрахме каква е цената,ако може информираи ме.Благодаря!   

# 805
  • софия
  • Мнения: 25 799
Момичета, при поръчка от ибей е много относително да се говори за определена цена. Едно нещо го има за 1 и за 100 паунда (примерно). Цената на доставката също е различна. Всеки продавач дава различна цена. цък (не се лъжете от малката първоначална сума. Това е наддаване.)
На мен тази маша ми излезе около 13 паунда с доставката.

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 22:48 от zvanche

# 806
  • Мнения: 1 354
Добре,ако някой прави поръчка,ще го помоля и мен да включи,ако е приблизително ниска цена,вече вие ще кажете как стоят нещата. Но хубавото е,че ако поръчаш един продукт,няколко броя от един продавач,цената за доставка не се променя,нали? аз нямам карта,иначе бих се заела..
Или ако не ви се занимава,поне да ме ориентирате, с кой продавач сте поръчвали
Мерси предварително Simple Smile

# 807
  • Мнения: 16
Добре,ако някой прави поръчка,ще го помоля и мен да включи,ако е приблизително ниска цена,вече вие ще кажете как стоят нещата. Но хубавото е,че ако поръчаш един продукт,няколко броя от един продавач,цената за доставка не се променя,нали? аз нямам карта,иначе бих се заела..
Или ако не ви се занимава,поне да ме ориентирате, с кой продавач сте поръчвали
Мерси предварително Simple Smile

Ами за тези в ибей не се поръчват по няколко от един продавач, на тези преси продавачите са обикновено жени като нас, които не са си използвали просто пресата ... и цената за доставка се плаща с всяка отделна преса. Доставката е околко 10-13 паунда - на мен по-малко са ми взимали рядко за нещо от Англия (само за по-малки неща като портфейли например или шаблони за нокти). Цена на самата преса - при мен беше към 10 паунда пак + доставката. Явно съм хващала търг с много наддаващи  hahaha

# 808
  • Мнения: 93
aaaaaaa и аз искаммммм, да не забравите плащам веднага

# 809
  • Мнения: 595
И аз искам от тази преса, цената с доставката идва към 30 паунда макс, което е около 65 лв. Цената е супер според мен.

Общи условия

Активация на акаунт