65-а междуЩАТСКА магистрала, порим с 65 км/ч, от Алабама до Индиана...

  • 15 314
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 940
оххх болната ми тема - чаршафите ...леглото,триада мога да напиша...казвала съм не веднъж колко ми е важно леглото и чаршафите в които спя.Спим на високо със матрак който има омекотена повърхност(подкрепям Ники1 тук), възможно най големия кинг сайз.Чаршафите са ни стандартни ,покриваме се с горен чаршаф и един много мек и пухкаф "дувет" отгоре -лесно ми е да си оправя леглото като се събудя.....пропуснала съм бед скърта и милионите възглавнички за декорация  Sick

Хиър...шервайте всичко сега че после като се пръкнат малките хиърчета...забравииииии Laughing

И ние с Дан се оженихме много на бързо ,буквално казахме на всички че се женим след 2 седмици ...шокирахме цялото му семейство .....роклята сама си я ших и колко непознати  ме гониха в деня да ме питат кой ми е шил роклята  Laughing...много френски стил била.Ние се оженихме в един парк в Чарлстън на едно мостче под едно езерце със музиката на един цигулар Heart Eyes.Много романтично беше!
После обаче се разбихме от танци  в един гей стрейт клуб един от гостите ни беше драг куиин и родителите на Дан за 1ви път видяха какво е това чудо ,майка му даже завряла $1 долара в пазвата на един от драг куийновете Laughing Страшен купон спретнахме!


анет...ще те имам в пред вид като дойде момента с плей дейтите че хич не ми се нравят нещата така  Crazy

# 226
  • Бостън
  • Мнения: 13 723
Олееей, като чуех това боязливо "Булката да каже" за всяка дреболия, просто ми прилошаваше.

Eee, как без това - умирах от кеф, бях строила всички в редици, бях ги стиснала в ежовьIe рукавицьI, веревок из них вила - абе военна дисциплина въведох!

След като не успяхме да си синхронизираме мненията със скъпия в IKEA / не щял, представете си, да спи на оранжево-червени чаршафи  Thinking/ се оказа голям проблем да намерим прословутите чаршафи-торби за 2-те завивки... чак въртях телефони да питам каке на английски това, щот и аз като Анет като вляза в домакински магазин умирам от скука! В комплектите само плоски чаршафи, но аз не се навих, щот все пак оправям кревата понякога, иначе не ми е естетично нещо  Mr. Green

ХИЪРРРРРРРР - ХАааааааааааааааааааа, значи без знанието на свекървата! Я разкажи по-подробно, че стана интересно!!??!!

И си признайте, кой е бил инициатора на романтиката, щот аз се дърпах до последно, но мъжОт искал "булка в бяло" и накрая не ми се размина + разни захаросани моменти  Mr. Green Още се хиля на снимките  Grinning Grinning Grinning

# 227
  • Мнения: 1 436
И си признайте, кой е бил инициатора на романтиката, щот аз се дърпах до последно, но мъжОт искал "булка в бяло" и накрая не ми се размина + разни захаросани моменти  Mr. Green Още се хиля на снимките  Grinning Grinning Grinning

Мъжът ми беше и при нас. Прилъгах го да елоупнем в Невада и пак не ми се размина  Mr. Green. Хич не съжалявам, голям купон беше сватбата, даже за антисоциално дете като мен, дето не обича да го пипат и дърпат отвсякъде Grinning.

# 228
  • Мнения: 948
Ох, да я изям просто, шест-месечната кукла кунг-фу боец!!! Да е здрава, усмихната, и все толкова бойна  Sunglasses

Аз обичам големи сватби  Crazy За нашата - беше отдавна, организирахме я за 10 дни, имах рокля и основните неща, но нямаше време за перфектните цветя и т.н. Най- ме е яд за фотографа, приятел на не знам кой си, доста възрастен, мисля в един момент беше позадрямал, нямам две снимки на фокус. После ходих на няколко "истински" сватби на приятелки, включително една, която беше профилирана в "Modern Bride" след това - ами като се прави с вкус и пари...красота. (за съжаление - разведоха се преди няколко месеца...та любовта да я има, другото са подробности).

Дано мине Джена и се смили и пусне пак снимките от нейната сватба...Спомням си, че ги бях харесала много.

И да се похваля, август съм кума, сега пиша реч на италиански (за младоженеца и неговата рода), и се премених с една рокля прекрасна, дето ме прави по-слаба с точно петте излишни килограма Sunglasses

# 229
  • Мнения: 7 091
Като сте се отплеснали за сватби, пък и домакинство прокарвате покрай тях, да питам- какво мислите за малка прахосмукачка ( от тези ръчните) и за тези електрическите робот прахосмукачки ( Румби и други буби) ?
Чудя се дали да не взема една малка, което да връча на Калин да чисти колата ( тази дето имаме в момента спря да работи), а и като вземем кучето ще е по0удобно за събирането на косми ми се струва? Вие какво ще кажете?
От друга страна чувам много добри отзиви за тези дето сами чистят....а аз си умирам да прехвърлям работата на някой друг, по възможност машинка, за да ми остава повече време за други работи.
Има ли някой такива? Доволни ли сте? Марки, това онова...мерси! Simple Smile

# 230
  • USA
  • Мнения: 559
И ам обичам да ходя на големи сватби.  Laughing Тези на които съм ходила са много подобни на тези по филмите. Радост за окото на гостите. НО знам, че горките младоженки се скъсаха от тичане преди това. Мишолина, браво, за куража да пишеш реч на италиански. Simple Smile

Аз не съм виждала снимките от сватбата на Джена, но сигурно е била много красива. Simple Smile

Имам Румба, но немощна ми идва. Иначе е много удобно за лека поддръжка на спални примерно. Аз сега търся малка handheld, ако някой има опит, да сподели. 

# 231
  • Мнения: 3 491
Като сте се отплеснали за сватби, пък и домакинство прокарвате покрай тях, да питам- какво мислите за малка прахосмукачка ( от тези ръчните)
Имаме, но даже не я знам къде е, не сме доволни. Не смуче добре, бързо се пълни (а може би моите деца цапат много), и в крайна сметка не я използваме.
Чистим колата с нормалната прахосмукачка. Ние сме на първи етаж с поглед към паркинг, прехвърляме през терасата кабелите с разклонителя, включваме отвън прахосмукачката, и така. Понякога съпругът кара колите на почистване.
П.п. Аз всъщност може би за това, което Winx нарича handheld говоря.

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 21:12 от блажка

# 232
  • Мнения: 7 091
Уинкс, каква Румба имате?

# 233
  • USA
  • Мнения: 559
Scheduler мисля, че се казваше. Може да и програмираш времето. Нашата е вече на около 3 години. Сега и трябва нова батерия.
Забравих да пиша, ако имате много косми не е много подходяща. На нашата всеки път и чистя четките от моята коса.

# 234
  • Мнения: 3 367
имаме румба,от старите дето само метат,ползваме я,но е малко тъпа и се спъва,губи и пр (бетър от нищото к иначе аз осигурявам)
*
малките прахосмук.са буклук,имаме 2,1та уж била менте,е,и 2та и тя не върши работа
*
кола чистя на автомивка,с големите маркучи,като стане съвсем ужасно и седалките започнат да говорят
*
Вагнер ми е любим

# 235
  • Мнения: 1 147
Две Румби съм сменила, и от двете не съм доволна. При насе  само паркет, и не им стига силицата.. Втората пък й падна батерията само месец след като я купихме, новата батерия струва колкото прахосмукачката. Първата също даде дефект, беше от тия дето и мият, и започна да оставя вода след себе си. Иначе е удобно, спор няма, включваш и извизаш на пазар, като се върнеш е чисто.. Ама са бавни, и много шумни (особено втората)..

Чаршафи по български - торба и одеало вътре. Отгоре нямам нищо, нито декоративни завивки, нито възглавнички.. и бед скърт нямам. И аз исках с отделни завивки, ама любимия не се съгласи, то не бяха физиономии и фасони, и накрая купихме огромна завивка, с която спим и двамата. Понякога се събуждам от студ, докато той е прегърнал завивката, ма какво да правиш.. Опитахме се за спим с това отдолу, ама при моя внушителен ръст от 1.60, трябваше батут да купим, за  да скачам в леглото, та го махнахме...

Нашата сватба беше голяма и самоорганизирана. Взе ми се здравето, и съжалявам, ама мина. Веселба беше иначе, много хубаво се получи, само дето аз нямах сила за нищо към края. Ако можех да пропусна някои моменти и присъстващи, щеше да е супер....
Иначе, пръстен с диамант (малък, но с любов) и романтично предложение... За малко да се бракуваме в Тахо, обаче решихме, че родителите няма да ни проговорят и се разкандардисахме (е няма такава дума!!).

# 236
  • Мнения: 8 163
Моят шеф (от днес бивш - клъцнаха го) има много мързелива жена. Купи й Румба и беше очарован. Ние сме в 2-уетажна къща + сутерен и за нас не е подходящо подобно приспособление. Имаме си Hoover canister и с него чистим колите.

# 237
  • Мнения: 1 783
Аууу, Хиър, ама вие голяма романтика го карате бре, пу-пу! Wink Аз много мразех сватбата като институция и понеже се опъвах да не правя - имах 3, е не точно сватби-сватби, ама това е друга тема. Добре че имаме дете за да докажем, че сме женени, щот' по фамилии и пръстени не си личи много. Иначе по моите наблюдения от приятели - да крейзи-бизи са американките за сватбите си, лудости някакви от matchy-matchy цветя, покривки, център пийсес, шаферки, младоженци църкви и не знам си още какво  Crazy. Помня аз Агентските снимки, много бяха забавни, както и на Джена!

Анет - дуве ковър, кинг сайз и сме добре. Вагнер - брррр.....

Ютурна, как си оцеляла в страната на кукуруза досега с алергия?

Забравих да добредошля новодошлите!

Тина - гледам ето това в момента, еееей, голяма красавица тази Роми Шнайдер. Гледай, много интересно. От кога се каня един месец само стари италиански филми да гледам. Ама значи в Индия по-хубави канали с филми има от УСА. Иначе има 1000 канала с красивата шарена боза. Купих си перли за 20 юсд пък.

# 238
  • Мнения: 1 147
Бистре, как са нещата там? Успокоиха ли се малко?

# 239
  • Мнения: 1 393
Пумпал, Ок ли сте?? Кой друг беше също в ЛА?

Нямам време сега да пиша, но непременно ще се включа после по сватбено- завивковия въпрос.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт