65-а междуЩАТСКА магистрала, порим с 65 км/ч, от Алабама до Индиана...

  • 15 259
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 558
Хи- хи, а моя Данни, без да е гледал филмчета с Елмо- и той като адаша си го знае кой е от дайперите...
Като пазарим такива от Таргет, специално търси щанда с дайперите, започва да сочи по картинките на кутиите и да изброява: Милмо (това е Елмо), Пу, Тигър, Го-Го (този е Диего), Боб-Боб да не кавам кой е, че ще ми се смеете, щото аз го гледам... За Диего и Дора го оставям да си гледа детето, ама явно предпочита Диего. Пух го знае от няколко книжки и от играчката с бебешкото дистанционно на Little Leaps...
Влюбил се е да гледа и за Шапчо и Шапча по youtube (то си е доста дебилно- малко като телетъбис), ама барбароните направо ги мрази...
Ма- ту- ту- туу е кодовото име на Мана- Мана песничката от Мъпетите- луд е по нея...

Играчката за хладилник я знам, но ще му я купя след няколко месеца. Сега съм му ядосана, че си хвърля много методично едни обикновени магнитни букви, както и картинките с багери и камиони ЗАД хладилника- измислил си е нова игра явно. Даже едно гостенинче научи на нея  Mr. Green Laughing.

Клеърет, към черния списък храни от детската градина аз добявам доматен сок и филия с пастет  Sick...

Фета имаме в 2 бг магазина наблизо и във фармърс маркета, който ми е на 1 пресечка от къщи, обаче нещо не го консумираме много с мъжа.  Embarassed

Бели яйца- потвърждавам, че по магазините в БГ не съм виждала сигурно от 10  години.

И последно да си похваля врабеца- брои (предимно камъни и бонбони) така:
еноу, бравоооу, триии, пеп, седем... иначе ги знае и другите но тия цифри са му най- любими изглежда.

Още се смея с онзи напевен постинг на Джи от миналата тема и на апела да си идва, както и за попфолк певкинята и "сиренцето"... ама ми е сложно да обяснявам на мъжа си що се хиля без причина  Joy...

Хайде отчетох се Simple Smile.

МрсГ, целувки на малката музикална критичка  Heart Eyes!

Фоп от мене Simple Smile

# 61
  • Мнения: 7 091
Мимоска, пътувала съм с Калин като беше на 1.4г, на 1.10г, и на 2.3г. Не е лесно, но се преживява. Запаси се със занимавки, за да не му доскучее, вземи си нощен полет за да спи и ако имаш възможност му плати място. Случи ми се 2 последователни полета -БГ-Букурещ и Букурещ- НЙ да пътувам с дете на ръце, не можеш да си представиш по-голям кошмар. Вярно малко е по-евтин билета, обаче да си на 2 см от някой непознат, който непрекъснато те гледа на кръв, детето ти да не може да мръдне през целия полет, за виждане на екран с филмче и дума не може да става, да няма къде да легне освен на коленете ти и да не можеш да будиш хората за да минеш, за да отидеш да му смениш памперса....дори не искам да си спомням.
Вярно е, че ако купиш билета преди да навърши 2 години може да го купиш с намалението...аз лично много бих се замислила, ако пътувам сама ( без някой друг).


Да ви кажа за детското ни " отвращение" към някои храни, да ви кажа откривам, че ми е преминало! Опитвам някои неща нарочно и се оказва, че даже много ми харесват. Просто онзи ми спомен е бил много силен, но ако опитате може и да ви хареса. Така проядох отново грис с мляко например и супа топчета.  Peace

# 62
  • USA
  • Мнения: 559
Мимозка, не знам за билетите, защо не питаш направо в някоя агенция как стоят нещата. Пътуването си е трудно. Хубавото е, че полетите са вечер, т.е. ще му се пада да спи през дългия полет. (Поне от ЛА са така). Аз си носех и Бенадрил за всеки случай. Потърси Американската пътна тема назад в този форум, там имаше ценни съвети.

Нещо моите колежки са ми супер скучни.  Rolling Eyes Добре, че има форум та да си кръстосам мислите, за разни по-различни неща и да си общувам с интересни хора.

От детската градина не мога да понасям грис с мляко и крем-нишесте.  Sick

# 63
  • Мнения: 107
Пътува се лесно,поне с моя синковец.Бях се запасила с любими игра4ки и някои не6та за ядене.Удобството бе6е 4е той си седе6е в неговия ко6 за колата.Съ6то има6е някои добри анимации за гледане в които макар и рядко се заглежда6е.Успех при полета

# 64
  • Мнения: 384
Мимоска, ние ще пътуваме след около 1 месец. За Плами билета е около $250, а нашите по $ 1100. Място не сме му взели , т.к. на почти всеки полет има свободни места. Миналата година когато с еприбирахме, мястото до нас беше свободно и така Плами си се уреди с място. Виждала съм пътници леко да се разместват и  без никой да ги кара и така да се осводоби място.

# 65
  • Мнения: 7 091
Миналата година когато с еприбирахме, мястото до нас беше свободно и така Плами си се уреди с място. Виждала съм пътници леко да се разместват и  без никой да ги кара и така да се осводоби място.

Това по принцип е така, 2 пъти пътувах така. Обаче....когато полета беше препълнен...Както се казва един път да ти се случи е достатъчно " да ти държи влага" Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 147
Дете, навършило 2 години към датата на полета задължително плаща стойността на цял билет. Ако детето ти след три дни навършва 2 ще лети със стойността на билета доста близка до стойността му като за възрастен ( намалението ще е в рамките на 10-15%). Поне това важи за повечето големи авиокомпании.
Обади се на агенция и провери за авиокомпанията, с която искаш да летиш какви са разпоредбите.

Виж също по назад има тема, която отворих по темата за пътуванията "Пътуване с хуни - американска пътна тема". Доста момичета скоро пътувахме до България с малки деца, и има много полезни съвети.
Единственият съвет, който мога да дам с чиста съвест е да пътувате и в двете посоки с нощни полети, иначе е кошмар.


Мария, дано имате свободни места в полета, по принцип полетите в сезона са много натоварени, и много рядко има свободни места. При нас имаше на отиване, но навръщане нямаше изобщо.

Последна редакция: сб, 26 юли 2008, 02:19 от Зора

# 67
  • Мнения: 558
Подкрепям Тандури за двете места. На връщане и нашия полет беше нещо подобно... А, отпред имаше една млада швабка, която въпреки протестите ми си спусна облегалката назад... Та накрая и аз си я спуснах моята, а бяхме и болни двамата с Данни и през целия Атлантик кашляхме... с надеждата да заразим чудото отпред... и аз като Нане и Вуте...

Показах ли ви изключително невъзпитателната книжка, която си взехме наскоро- с мърдащи се картинки (това върху главата на малкото къртиче НЕ Е шапка)  Joy :
http://www.amazon.com/gp/product/images/1843650959/ref=dp_image_ … 83155&s=books

# 68
# 69
  • Мнения: 53
Благодаря момичета за бързите отговори....страхотни сте!
МВК, на колко години е Плами и от къде е закупен билета? Аз където съм гледала, детския билет е 85-90 процента от пълния, а при вас разликата в цената е много по-голяма.
Направо ме е страх да си помисля за самия полет.....Адриан е доста енергичен (меко казано), но да се стигне до там, че с тези цени може и да си остана където съм си. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 53
Nеver mind.....Видях, че Плами е под две, което обеснява разликата.
Благодаря отново на всички отговорили.

# 71
  • USA
  • Мнения: 559
А някой знае ли как стоят нещата ако детето е под 2г. на първия полет и над 2г. на връщането?

# 72
  • Мнения: 1 147
Доколкото знам има намаление, защото единият полет е в едната категория, а другият в другата. Вероятно зависи от самата авиокомпания.

# 73
  • Мнения: 7 091
Уинкс, когато е платен предварително целия билет цената се определя при възрастта към датата на купуване. Какво имам предвид- като пътувахме така, аз купих на Калин билет като беше на 1.10г, пътуваше без място на отиване. На връщане пак беше без билет и място, защото билета ни беше купен предварително.  Peace

# 74
  • usa
  • Мнения: 2 113
значи обърне се човек за малко и вие начуквате десет страници , с които после отиди, та се справи Crossing Arms...
вие докато си хортувате сладко, аз официално станах майка на тийн и от сега нататък ако говоря по-несвързано и от досега, не ми се връзвайте, легендите разказват, че тийнеджърството се отразявало тежко на родителите.
отивам да ви чета, ако имам нещо мъдро да кажа по обсъжданите теми, ще се върна пак...

Общи условия

Активация на акаунт