Лятна Канадска тема -28

  • 20 226
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 386
Здравйте, момичета, извинявам се за нахлуването, но идния месец смятам да прескочим до Ванкувър с мъжа ми. Исках да ви попитам за някои неща, пък после пак ще Гугъл-вам:
- Само с ферибот ли се стига? Ще ми се по шосето..
- Каква е средната цена на хотелите/хостелите?
- Кои места бихте препоръчали да посетим за 2-3 дни?
- Има ли фенки за по бира? Laughing

Благодаря ви много.  Grinning И, Милена, добре заварила, не знаех, че вече сте пристигнали!  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 216
Честит Рожден Ден на Раян
и на Ирина на Еми
да бъдат живи и здрави им желая и много радостни детски игри!

За острова Ванкувър- с ферибот, иначе градът е на сушата - 50 км от границата.
Забележителностите са предимно в downtown - Coal Harbour, Canada Place, English Bay, Granville Island, Stanley Park- той е много голям парк, но най-интересно е да се качите на Prospect Point, Science World.
Единият ден може да отидете до Whistler, където ще са олимпийските игри 2010. на 120 км е от града, пътят е крайбрежен и много живописен.

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 01:21 от Г-жа Броненосец

# 77
  • Мнения: 3 271
Ева на сцена, благодаря ти. Жалко, че след месец вече няма да сме в downtown, но се надявам да намерим начин да се видим Simple Smile
Ако не като ни излязат визите за САЩ и дойдем до Сиатъл Simple Smile

Защото наистина най-интересните неща са тук, в downtown, така че предполагам ще изкарате най-много време тук. За цените на хотелите ми е трудно да те ориентирам Sad
Да не повтарям г-жа Броненосец, това са и нашите любими места, в Science World ни научиха наизуст вече Simple Smile ходим почти всеки ден. До аквариума не сме ходили още, въпреки, че Стенли парк го кръстосахме няколко пъти. Ще отидем в близките седмици със сигурност.

Кажи какви места искаш да видиш и ако ги знам вече, ще препоръчам Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 199
Чеестит рожден ден на Райън! Да е здрав и послушен, и лек старт в детската градина Hug
Деси, честито бебче!
Момичета, надявам се че сте добре. Аз мога да чета като кърмя, ама с това шило писането е сложна работа.
За млякото след 1-годишна възраст - аз винаги бих предпочела да давам кисело пред прясно. Едно че е по-лесно смилаемо, и второ нали има пробиотици. В България продават и в кварталните магазини и био кисело мляко, така че не е проблем.
Еми, Иринка е е като малка принцеска Hug Как върви търсенето на работа? И аз съм на такава вълна, ама през юли много бедно ми се видя откъм обяви за работа. Не че липсват изобщо, ама и по-оживен трудов пазар съм виждала, поне в моята област де, която е доста специфична. Предполагам че през септември ще има по-богат избор.
Лека вечер на всички!

# 79
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  на сладура Раян! Да е винаги жив и здрав и много послушен!   bouquet



Момичета, давайте идеи къде да заведа моето торнадо да се налудува на закрито, че е мокро по площадките, а човечето просто няма спиране и не го свърта в къщи.

# 80
  • Мнения: 3 932
Nie se spasqvame tuk:
http://english.montrealplus.ca/arts_entertainment/kidzone/559519

Predpolagam, 4e ako pusne6 tyrsa4kata s "kids zone" i tvoq aders, 6te nameri6 ne6to po-blizo do vas.

# 81
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Благодаря, търсих, но май има само 1 kidzone в Монреал, а не намерих подобни клубове, май трябва да се търси само по име. Днес за изненада моя човек кърти следобяд 4 часа  Shocked, сега като се събуди само аз си знам какво ме чака  Laughing

# 82
  • Мнения: 557
Ето още едно място:
http://www.fundomondo.ca/
Има и още едно, но то е доста далеч, мисля, че се води Laval. Доста голямо е и е супер забавно не само за деца, ами и за възрастни, защото може да се катериш с тях и да се пързаляш по пързалките - да стреляш със меките топки и даже ние като бяхме там си правихме война с другите родители, които също играеха  Laughing Не мога да се сетя името му, но се намира точно до Kid's museum в Laval: http://www.museepourenfants.com/eng/visite.html
А между другото мойте деца много харесаха и този музей - цял ден изкарахме там.

# 83
  • Canada
  • Мнения: 231
Мерси много за пожеланията! Изкарахме си страхотно!

TarikMom, много на изток си...
Проверявай на следните места: сайта на Montreal Families; Parent Zone; виж тази тема в CanadianParents.com - доста инфо може да се намери в техните форуми.

# 84
  • Canada
  • Мнения: 272
Честит 4-ти рожден ден на Маги на Вери!
Вери, да ти е здрава, усмихната и късметлийка рожденничката!
Весел празник ви желаем! Heart Eyes

TarikMom - ето едно на което ние ходим - близо е до вас
http://english.montrealplus.ca/portal/profile.do?&profileID=559245

# 85
  • Мнения: 625
Честит рожден ден на Маги и от мен!Пожелавам здраве и безгрижно детство!newsm59

# 86
  • Мнения: 5 713
Благодаря, момичета!  Hug

# 87
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честит Първи Рожден Ден на Йоана!
Да расте все така усмихната и лъчезарна малката принцеса на мама Роси.





Честит Четвърти Рожден Ден на Маги!
Да е здрава, весела и послушна за радост на мама и тати.


# 88
  • Мнения: 319
Ехеее, колко рожденички днес Grinning
Да са живи и здрави малките сладуранки Йоана и Маги  bouquet Да растат весели и безгрижни и да радват своите майки, татковци и братчета Peace

# 89
  • Мнения: 5 713
Лелее, Роси, извинявай. Изобщо не съм обърнала внимание, че дъщерите ни са на една дата. Много съм разсеяна напоследък.

Честит Рожден Ден на Йоана!
Да е жива и здрава, весела, засмяна! Безгрижно детство й желая!


  bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт