Великобритания - тема 17-та, мигновена, но лятна

  • 35 273
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 444
За къде точно ти трябва?

# 76
  • Мнения: 48
Благодаря ви момичета ще кажа на таткото да пообиколи тези магазини.
Много са сладки бебоците на Аниджи и Пумпалка, като гъбки растат, да ви носят само радост.
Хубава вечер момичета  Hug

# 77
Момичета,да ви задам и аз един въпрос.Скоро ми предстои местене в Лондон.Мъжът ми е там и другия месец заминавам и аз с детето. Квартирата ни е в квартал Тотнъм.Понеже английския не ми е на ниво искам да започна там курсове.Та въпросът ми е:някой може ли да ме ориентира къде в този квартал мога да почна да уча англ.ез. и какви са цените за тези курсове?Благодаря ви предварително!

# 78
  • Мнения: 2 897
Момичета,

искрено се надявам да ме насочите относно един въпрос.
Аз и сама ще търся инфо онлайн, не чакам наготово, но все пак някаква насока поне ще ми спести много време и главоблъскане.

Въпросът ми е за здравното осигуряване.
Как стоят нещата с това чудо?
До скоро бях студентка и в таксата ми за университет (Лондон) влизаше такава.
Към момента не съм студентка и все още нямам работодател, който евентуално да ме осигурява.
Как мога сама да се осигурявам?
В какви ценови диапазони варира това чудо?
Въобще някакво инфо...

Благодаря предварително  bouquet!

# 79
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Привет от северното българско черноморие  Mr. Green Страшна жега е тук и водата е супер топла, не ми дава сърце да изкарвам децата от морето.
mtv, цаката на термометъра е да се сложи добре в ухото, по надълбочко, но и не много дълбоко, защото детето се чувства некомфортно. Ако не го сложиш добре, мери по-ниска температура. По принцип ушните термометри дават по-висока температура от живачните с няколко десети, така че при остри вирусни инфекции могат да покажат и температури над 40  Crazy Мисля в инструкциите пишеше колко десети по-висока отчитат. Освен това ако детето е лежало на лявото си ухо, например, ако премериш температурата в двете уши, в лявото ще отчете по-висока. Това са тънкостите, за които се сещам в момента. Много е удобен за мерене, когато детето спи Wink Моите въобще не го усещат и не се налага да ги будя, както е с електронния термометър за под мишничката.
ninka, на едро пазарувам от George, Asda, единични неща купувам от NEXT, GAP и H&M.
ани88, провери какви колежи има в района. В тях обикновено предлагат и английски за чужденци. Цените, ако не се лъжа, варират около 400 паунда на срок, по 3 срока са на година.

# 80
  • Мнения: 78
Мерси Merry за инфото. Ех как искам и аз на морееееее, ама няма да е и тази година, много е малка Еммичка. Приятно плецикане. smile3548

# 81
  • Манчестър
  • Мнения: 2 495
Мерси Merry за инфото. Ех как искам и аз на морееееее, ама няма да е и тази година, много е малка Еммичка. Приятно плецикане. smile3548

Е как ще е малка...ако лентичката е вярна е на 5 месеца. Моя син беше на 2 м като го заведохме за пръв път на плажа......е, за около час само,ама после баба и дядо поеха грижата за него..

# 82
  • Мнения: 948
Поздрав от напечен Пловдив! Жега е тук, жега!!! Вече няма да мрънкам за прохладните 22 градуса  Crazy Няма угодия!

============

Деничка, ето страницата:
http://www.direct.gov.uk/en/MoneyTaxAndBenefits/Taxes/BeginnersG … eToTax/DG_4015904

# 83
  • Мнения: 2 897
Мишолина, аз имам NI, работех 1 лято и 1 есен и си изкарах.
Аз питах за здравна осигуровка?
Или имат нещо общо и как?

# 84
  • Мнения: 823
Мишолина, поздрави на напечения Пловдив  Hug До два-три месеца и аз ще го видя  Party Така съм се затъжила, ако знаеш...

Хайде като се приберете да се организираме през уикенда на седянка с децата в някой парк или нещо подобно? Ние вече нямаме гости, заминаха си и скоро не чакаме  Grinning Ще се радвам да ви видя.

Мери, снимки да пуснеш после, че който не се доредил до моренцето, поне око да изплакне  Heart Eyes Grinning

Да ви кажа, че бяхме в неделя до Leeds Castle. Много добре си изкарахме. И билетите важали за една година вече, което е много добре. Ще ходим честичко, стига да не го мързи мъжо да кара до там Simple Smile Ще пусна снимки, само да се наканя да ги сложа на сайт.

Изчезвам, че закъснявам за работа. Ако няма проблеми с метрото, ще сколасам навреме да стигна

До скоро

# 85
  • Мнения: 78
Мерси Merry за инфото. Ех как искам и аз на морееееее, ама няма да е и тази година, много е малка Еммичка. Приятно плецикане. smile3548

Е как ще е малка...ако лентичката е вярна е на 5 месеца. Моя син беше на 2 м като го заведохме за пръв път на плажа......е, за около час само,ама после баба и дядо поеха грижата за него..
  Тя лентичка е вярна, ама баба и дядо ги няма да помага Laughing

# 86
  • Мнения: 142
Честито!!!!
Следях предишните теми и не мисля да поръчвам от two left feet.
Поздрави


Преди време бях писала тук с молба за помоЩ, заради проблем с доставката на стока, поръ4ана от UK_ски сайт. Тогава обеЩах,4е ако все пак полу4а поръ4ката си Ще се похваля. Simple Smile
Ето,4е 4удото стана. Mr. Green След два месеца и половина 4акане най_после бъгито пристигна.Освен това продава4ът ми върна и 10% от платената сума,заради забавянето и търпението от моя страна.Даже има код за дискаунт при нова поръ4ка от тях. Twisted Evil

Исках да благодаря на Аниджи за отзив4ивостта както и на другите моми4ета тук,които ми оказаха морална поддръжка.  bouquet

# 87
  • Мнения: 3 804
здравейте,влизам при вас с една молба да ме насо4ите към фирма автобусна или за 4артърни полети-4овека е в гр.Херефорд/близо до Лийдз/
благодаря предварително   bouquet

# 88
  • Мнения: 1 959
http://www.nationalexpress.com/

Най-удобно е. Пробвах ги със случайни дати.
От Heathrow Airport. Имаш няколко варианта.

# 89
  • Мнения: 3 804
zlatnata tolumba-благодаря ти много   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт