Робувате ли на марковите дрехи и стоки....

  • 8 904
  • 187
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Е, аз явно не схващам, ама нищо петъчно не прочетох до тук.  Confused
Много съжалявам за предишната тема,че не можеш да пишеш за анализаторите..и т.н. но за това има и спамо темичка Wink

Аз за анализите писах, ама ти защо си промени заглавието?  newsm78

Последно темата петъчна ли е или не е?

# 16
  • Мнения: 662

Цитат
Не робувам. Но това е защото имам божествено тяло и визаж. Дет' е рекъл народа и със скъсан чул да се завия, па ще съм арен кон.
newsm10

# 17
  • Мнения: 152
Нека една петъчна тема ,която надявам се да е по-интересна и съдържателна от предишната? Mr. Green
Роб ли сте на марковите дрехи и стоки или ви е все тая...какво ще сложите върху изваяното си тяло Mr. Green
Всичко по вас ли е от МОЛА Mr. Green или PRET-A-PORTE  Илиенци Mr. Green
невероятно петъчно... фиаско!  Crazy Изобщо какъв смисъл влагаш в "петъчна тема"?

# 18
  • Мнения: 42
Не робувам на нищо и на никой. Ако нещо ми харесва си го взимам без никакви предразсъдъци. Не ходя на Илиянци, зощото нямам време иначе бих отишла с най-голямо удоволствие.

# 19
  • Мнения: 9 865
Тема пусната в петък. Какво друго?! Twisted Evil

# 20
  • София
  • Мнения: 2 430
Тема пусната в петък. Какво друго?! Twisted Evil
Именно Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 759
...Не ходя на Илиянци, зощото нямам време иначе бих отишла с най-голямо удоволствие...

                      Стига пък вие с тфа 'Илиянци'. Там са голяма част от марковите парцалки  Twisted Evil.

# 22
  • Мнения: 505
Важното за мене е дрехите или каквото е там да изглежда добре на мене, а не коя марка е и колко струва.  Hug
То е същото като имам една приятелка дето ходи всяка седмица при н"нам кой си фризьор да й прави косата с маркови hahaha продукти и продължава да си има 5 косъма на главата и косата й да изглежда не много добре....

# 23
  • Мнения: 2 161
...Не ходя на Илиянци, зощото нямам време иначе бих отишла с най-голямо удоволствие...

                      Стига пък вие с тфа 'Илиянци'. Там са голяма част от марковите парцалки  Twisted Evil.
Аз като ходих преди години,нямаше маркови парцалки.Но имаше парцалки.

# 24
  • Мнения: 2 448
Тема пусната в петък. Какво друго?! Twisted Evil

Как не се сетих, че е тва.  doh

Интересно защо тогава има право само на една петъчна, днес ако искам да пусна тема в клюката няма да мога ли?  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 070
оф ooooh!
робувате на маркови дрехи,на маркова козметика,
а всички имате претенции ,че сте свободни хора.
знаете какво искате,че и как да го постигнете

# 26
  • София
  • Мнения: 2 430
Важното за мене е дрехите или каквото е там да изглежда добре на мене, а не коя марка е и колко струва.  Hug
То е същото като имам една приятелка дето ходи всяка седмица при н"нам кой си фризьор да й прави косата с маркови hahaha продукти и продължава да си има 5 косъма на главата и косата й да изглежда не много добре....
Може би така се чувства по-комфортно.Това ми е питането,след като на повечето ни е все тая,важното е да стои и да изглежда добре,как си обяснявате факта ,че във всеки град се строи Мол,даже във филмите издигат в култ скъпите и маркови дрехи

# 27
  • Мнения: 2 448
Е, поне ще видим някой дали си е променил мнението за няколко месеца.  Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276490.0

# 28
  • София
  • Мнения: 2 430
Е, поне ще видим някой дали си е променил мнението за няколко месеца.  Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276490.0

Пише ,че кючът е по молба на авторката на темата,ще пишеш или ще се заяждаш?

# 29
  • Мнения: 824
В "африканска страна" като нашата няма как да не робуваме.За щастие или нещастие обаче не на марковите дрехи. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт