Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 43

  • 32 011
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 185
Записвам се да не ви изпусна, че ми се очертават 3 дена на усилено тортоправене   chef

# 16
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
dimitrina73 много е сладко кученцето.  bouquet

Правих тортичка за вкъщи, но Snimka.bg нещо не ми качва снимките. Cry #2gunfire

Напоследък в  Snimka.bg е така.След няколко часа ще се появи.

# 17
  • Мнения: 1 122
dimitrina73 много е сладко кученцето.  bouquet

Правих тортичка за вкъщи, но Snimka.bg нещо не ми качва снимките. Cry #2gunfire

Напоследък в  Snimka.bg е така.След няколко часа ще се появи.

Може и да не се появят. Вчера качвах снимки и още ги няма. Thinking

# 18
Нещо не ми се отварят старите теми! #Cussing outА нали съм се заела да чета всичко наред EmbarassedАма многооооо старите/ до 6 - та стигнах /, но в момента никоя освен тази не се отваря! Имате ли идея какво става и ако може кажете при вас как е . Или проблема е у моя талавизор newsm78?!

# 19
  • Мнения: 1 122
Нещо не ми се отварят старите теми! #Cussing outА нали съм се заела да чета всичко наред EmbarassedАма многооооо старите/ до 6 - та стигнах /, но в момента никоя освен тази не се отваря! Имате ли идея какво става и ако може кажете при вас как е . Или проблема е у моя талавизор newsm78?!

И при мен не се отварят.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Нещо не ми се отварят старите теми! #Cussing outА нали съм се заела да чета всичко наред EmbarassedАма многооооо старите/ до 6 - та стигнах /, но в момента никоя освен тази не се отваря! Имате ли идея какво става и ако може кажете при вас как е . Или проблема е у моя талавизор newsm78?!

До 37-ма са в архивите и може да има някакъв проблем със сървъра на който е архива. Предполагам, че скоро ще е отстранен Wink

# 21
  • У дома
  • Мнения: 1 741
http://www.save-on-crafts.com/punches.html - за най-любопитните. Това е за скрапбукинг. Аз си купих днес няколко и ще ги ползвам за фондан, като най-важното е да е тънко разточен и щракаш.

Здравейте момичета! Днес ще работя за предизвикателството и реших да се запиша и тук. Сигурно съм изпуснала много красоти...

Димитринка-малинка, хванах само твоето бау-бау. Страхотна както винаги  Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 2 113
stasi76, Atalanta  bouquet

Atalanta, благодаря за линка, ще хвърля едно око и ще гледам по-подробно натам, че и аз си оставих предизвикателството за накрая, хем бях убедена, че няма да направя така:))) Успех и минавай оттук, липсва ми присъствието ти Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 492
аталанта присъединявам, се с това което е казала димитрина  Simple Smile

# 24
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Благодаря ви, момичета  Heart Eyes

Само да поясня - става въпрос за супер мини формички, от 2мм до към 5мм са най-малките и да искате, няма друг начин да ги изрежете  Wink

# 25
  • Поморие
  • Мнения: 86
Здравейте ,мили майчета !
Бих искала да ви запитам от къде мога да си купя боички ,пропуснах да си набавя около Великден ,а сега ми трябват спешно .
Благодаря ви предварително  Heart Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 252
dobbito2 ,аз не знам от къде можеш да си купиш боички ,но може би е добре да кажеш от къде си,за да могат другите момичета да ти помогнат.

# 27
  • Мнения: 1 965
Здравейте ,мили майчета !
Бих искала да ви запитам от къде мога да си купя боички ,пропуснах да си набавя около Великден ,а сега ми трябват спешно .
Благодаря ви предварително  Heart Eyes
В МЕТРО има ТАКИВА /използвам чужда снимка Grinning/. Цветовете стават бледички, но пак е нещо. Ако искаш да направиш по-сериозна покупка и да вложиш повече средства, отиди на "Кадемлия" - подробности на 1 стр. Има и др. адреси там.
Другия вариант е да се разходиш по разни малки частни магазинчета, и като намериш някоя по-любезна продавачка, да я помолиш да разрови склада и да извади прибраните остатъци от Великден. В още по-краен случай, можеш да ползваш "STEP-чета" или други сухи сокчета, но знай че от тях тестата доста лепкат. Не прекалявай с течността при разтваряне. Може да ти пресекат и кремовете. Ако ти трябва боичка за рисуване, можеш да си разтвориш боичка или степче в минимално количество вода и да смесиш с глюкоза. Повече не мога да помогна. Успех!!! Wink

# 28
  • Мнения: 373
Димитриана чудна е станала тортата бараво!!!

Ванче и аз отдавна искам силиконово килимче ама в наше село няма такива екстри, но ще се възползвам от идеята ако не намеря силикона.

# 29
Сигурно ще кажете аман, но какво да се прави Embarassed пак имам питанка. В една от старите теми видях идейка , която страшно ми хареса и реших да пробвам - просто кисело мляко, оцветено и подсладено със степче и стегнато с желатин, оформено като торта. Реших да го пробвам с едно кисело мляко, за да видя какво се получава и да го ползвам евентуално за крем между блатове в големите жеги. И аз не мога да си обясня как мога да прецакам нещо толкова елементарно ooooh! Но като сложих разтворения желатин в киселото мляко и сместа стана на бучки, все едно, че желатина се е желирал веднага и то на бучки. Имате ли идея на какво се дължи. Понеже е пробно не ми се занимаваше особено, но ако бях пасирала дали това ще оправи нещата или леко затопляне в МВ? Викам си ще спретна 2-3 кремчета за 5 мин., а то какво стана smile3515...Абе..... пишман кулинарка  Embarassed...това съм аз...

Общи условия

Активация на акаунт