Споделят ли мъжете ви чувствата си?

  • 1 683
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
 Оххх, не6то ми е време да си лягам май, 6том те нарекох с мойто име  Joy
Sorry Лиле   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 807
Споделя, но и аз го предразполагам  Wink

Много от мъжете на мои приятелки обаче не споделят...
Мъжка му работа  Wink

# 17
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Здравейте, аз чета редовно, сега вече се престраших и да пиша.
Голямата ми мъка е, че мъжът ми не споделя никакви свои чувства, как е при вас?
Може ли, когато негов близък човек почина(преди 4 години), абсолютно нищо да е казва, а само да си плаче? Нормално ли е?
Нормално ли е да НЕ ми казва за какво са се сдърпали с родителите си? Дори и да е заради мен?
Нормално ли е да не ми разказва как е минал денят му?
Ние сме женени от 5 години, имаме датенце. И преди не споделяше особено много, но сега е още по-зле.

Ние съпругите не сме ли тези, които да ги изслушват, успокояват.... аз съм отворена към него и вече много дълго време чакам  той да се отпусни, но дали? Трудно е да се живее с такъв човек.
Какво е вашето мнение по въпроса?

И при мен е така.
Когато ми се случва нещо си представям как ще му разкажа, а той не се прибира навреме, сяда да гледа телевизия, не проявява никакъв интерес.....
Така разказите ми са само в съзнанието ми, а той почти нищо не ми разказва, а като седнем в компания е душата на компанията, все нещо разказва.....
Аз няма да се разделя (ако го направя), защото
си търсиш причина да се разведеш, няма смисъл да обвиняваш мъжа си че не искал да си споделя чувствата.
, а защото смятам, че е по-добре да съм сама, отколкото самотна!

# 18
Човекът си е такъв просто. Вие за нещо говорите ли си?

При мен в началото на връзката ни беше така, той и сега много не обича да демонстрира чувствата си, но съм го приела такъв. И все пак не е както беше преди. Просто като му споделях някакви мои проблеми с родителите ми например и той с времето се отпусна и вече ми казва доста повече, дори и с близките си понякога съм го хващала, че си говори по-искрено и по-отпуснато.

Не знам защо според ДЖЕЙН (чиито мнения по принцип ми харесват много) да го предразположиш е глупаво (не говоря да го предразположиш като му сипеш една ракия де) newsm78. Само мъжете ли трябва да правят някакви неща за нас?  newsm78

# 19
  • Мнения: 2 448
Често явление при мъжете е да са по затворени и да не могат да говорят , особено за чувства.
На такива хора като се настоява става още по зле.
Пък и всеки си има моменти, когато не му е приятно да го притискат да говори.
В нашето семейство аз съм плямпалото и общо взето с ченгел съм се научила да вадя думите от устата на съпруга си. Дори като по млада много ми тежеше, но сега когато той повече говори, на моменти се усещам, че изобщо не искам да го слушам, дори се дразня , когато започне да ми се обяснява, ако в момента на мен ми е напрегнато и не ми е до това.
Така, че ти си прецени до колко можеш да понесеш ситуацията. Думите "трябва ли да се разведа" за абсурдни. Няма човек, който може да каже за друг това дали трябва да направи нещо или не, нито пък има право.

# 20
  • Мнения: 2 617
Напълно нормално мъжко поведение. Разбира се, винаги има и отклонения от това.

Общи условия

Активация на акаунт