Протест...

  • 1 611
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 470
Добавете 100 грама твърд алкохол и  ме имате за постоянно.
Някой ще помисли че агитацията е за Бирената партия...В която междувпрочем имаше големи мастодонти,и при това бяха чисти като сълза-който пие зло не мисли... Wink

# 16
  • Мнения: 502
   Майки от провинцията приемате ли?Транспорта мога да го поема,вчера ми преведоха майчинството,още не е похарчено.

# 17
  • Мнения: 1 470
   Майки от провинцията приемате ли?Транспорта мога да го поема,вчера ми преведоха майчинството,още не е похарчено.
Цели 200лв?!Е как...

Ама защо си мисля че вие за Брюксел сте навити,не за протест?! Wink

# 18
  • Мнения: 2 716
Протест Брюксел все тая.
Пиене да има, повод ще се намери  Wink

# 19
  • Мнения: 502
Протест Брюксел все тая.
Пиене да има, повод ще се намери  Wink
  Ти сигурно продължаваш купона след снощния концерт..

# 20
  • Мнения: 1 470
Протест Брюксел все тая.
Пиене да има, повод ще се намери  Wink
  Ти сигурно продължаваш купона след снощния концерт..
Ей за този концерт ви завиждам страшно много!!!Ей за това че не можах да отида-финансови...Искам да се махнат тези!Искам живот в който като работиш,и се "бориш кат прасе с тиква",да можеш поне на любимата си група на концерт да отидеш,а и децата си да заведеш... Close Twisted Evil Close Twisted Evil Close Twisted Evil Close Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 677
Това със свалянето е като онова сваляне. И като я/го свалиш, после какво?!
Моментално се изграждат д. градини, паркове, магистрали, майчинството става 10 години и помощите по 1000 лева на месец?
Накрая ще се напиете и ще се сбиете (или ще се вземете), винаги така става.

# 22
  • София
  • Мнения: 61
Вие се бъзикате, ама положението е сериозно! Защо все да мълчим, нека да покажем на Европа, че не сме овце.
В една минала тема се говореше за Левски и за съвременния български патриотизъм, а ето - сега се вижда, че наистина го няма, че явно на българина му е през оная работа какво ще се случи с държавата, с града му, с живота му, с бъдещето на децата му... Само на мен ли ми се струва, че обедняваме? Само аз ли едвам свързвам двата края? Само аз ли виждам, че
страдаме от хипер-инфлация? Айде, по-сериозно! Аз напълно подкрепям 'Червената Шапчица', аз ще бъда там! Ето, животновъдите взеха да се вдигат... сега е момента! Няма ли кой да събуди тоя народ? Нека наистина сме народ, а не мърша! Къде отидоха тези студенти и хора от 1997г., къде са?
Важното е да ни чуят, да сме единни!

# 23
  • Мнения: 3 423
Добрутро, Butaloto. И кво?

# 24
  • Мнения: 1 470
Вие се бъзикате, ама положението е сериозно! Защо все да мълчим, нека да покажем на Европа, че не сме овце.
В една минала тема се говореше за Левски и за съвременния български патриотизъм, а ето - сега се вижда, че наистина го няма, че явно на българина му е през оная работа какво ще се случи с държавата, с града му, с живота му, с бъдещето на децата му... Само на мен ли ми се струва, че обедняваме? Само аз ли едвам свързвам двата края? Само аз ли виждам, че
страдаме от хипер-инфлация? Айде, по-сериозно! Аз напълно подкрепям 'Червената Шапчица', аз ще бъда там! Ето, животновъдите взеха да се вдигат... сега е момента! Няма ли кой да събуди тоя народ? Нека наистина сме народ, а не мърша! Къде отидоха тези студенти и хора от 1997г., къде са?
Важното е да ни чуят, да сме единни!
За българина е присъщо да се прави че няма проблем...Явно го е страх да застане сам срещу себе си,и да се пребори със себе си...Това успее ли да го направи,нищо няма да му се опре...А аз съм частица от 1997г....

# 25
  • Мнения: 2 716
Кои студенти?
Наетите ли  newsm78

"не сме народ, а мърша...."......
Само големи приказки

# 26
  • Мнения: 1 470
Кои студенти?
Наетите ли  newsm78

"не сме народ, а мърша...."......
Само големи приказки
Айде стига с тези измишльотини...Че имаше провокатори 97г.,имаше,че ни изиграха с театрото,ни изиграха...Но че имаше много млади хора,включително и хлапета на по 12-13 години,които искренно вярваха че поставят началото на нещо по-добро,и това е вярно...Впрочем тогава правителството бе свалено от хлапетата...Вече мами може би от този форум...  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
При такива теми получавам позив за модераторство. Да ползвам най-големия катанец и да глътна ключа.

Уважаема ****** ******, извинете - Червена шапчице,

По темата Ви най-сериозно искам да отбележа, че нямате шанс да се превърнете в една нова Че! Бръщолевенето Ви в този форум е едно доказателство, че последователите Ви не биха открили блога Ви. Не хабете ценна енергия по начин, който освен, че додея на повечето люде тук, започва удивително да мяза на христоматиен пример от клиничен експеримент...

Спирам, че ще долетят турбо-метлите!

# 28
  • Мнения: 384
При такива теми получавам позив за модераторство. Да ползвам най-големия катанец и да глътна ключа.

Уважаема ****** ******, извинете - Червена шапчице,

По темата Ви най-сериозно искам да отбележа, че нямате шанс да се превърнете в една нова Че! Бръщолевенето Ви в този форум е едно доказателство, че последователите Ви не биха открили блога Ви. Не хабете ценна енергия по начин, който освен, че додея на повечето люде тук, започва удивително да мяза на христоматиен пример от клиничен експеримент...

Спирам, че ще долетят турбо-метлите!

 smile3501 smile3501

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Всичко е много хубаво, но не ми харесва идеята да показвам някому нещо. Изобщо не ме интересува какво ще си помисли чужденецът за мен.
Готова съм да протестирам, бих взела участие в свалянето на сегашните некадърници, но бих го направила за себе си и за моя народ. В никакъв случай да показвам нещо на Брюксел. Изобщо не се чувствам длъжна да доказвам на света каквото и да било.
За съжаление имам горчив опит от едни други протести....

Общи условия

Активация на акаунт