Да готвим охлюви заедно (6)

  • 10 417
  • 202
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 716
Хайде охлювъди  Laughing
Че е лято, лято е.... амачак пък толкоз

Ето предишната тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287294.0

Започвам с въпрос:
Знае ли някой защо Светлана е състезател на Португалия  newsm78
Да не я и сполетяла участта на Катето?

# 1
  • варна
  • Мнения: 262
Записвам се тук. И веднага питам, имам 4 развъдника "климат" и втората леха за марули, как смятате кое ще е по-добре- да си купя развъдник "лукс", или последната леха? Hug

# 2
  • Мнения: 1 092
Според мен инвестирай в леха,след това спестяваш от покупка на марули.

Да се похваля,вчера закупих десети развъдник,последен модел,остава май още един и съм фул. bowuu
....обаче репутацията си не мога да вдигна с повече от 310 място Tired newsm78

# 3
  • варна
  • Мнения: 262
Според мен инвестирай в леха,след това спестяваш от покупка на марули.

Но аз си имам леха, мислех дали да не купя последният модел

# 4
  • Мнения: 2 716
Развъдниците са 12. Аз днес си купих 11-ти  bowuu
Дидимама - виж си лехата - ако изкарваш поне по 4 марули с 3 звезди, си купи разнъдник. Аз започнах да ги обновявам когато имах 5 развъдника. И след това всичко, което купувах, беше най-доброто. Така си пестиш двойна инвестиция.

# 5
  • Мнения: 1 092
Имах предвид да инвестираш в най - добрата леха.
Но пък ти си знаеш най - добре кое е по оправдано в момента и от кое имаш нужда. Peace

# 6
  • варна
  • Мнения: 262
Благодаря ви, все пак взех развъдник, ще заложа засега на количеството продукция Hug

# 7
  • Мнения: 5 173
Намък в новата тема. В моята имам още 2 развъдника да купувам, в другата предпоследната земя е купена, но стои на дупка. И в 2-те ферми инвестирам за репутация.

# 8
  • Мнения: 2 716
А някой още каже ли какво се е случило със Здравка?
Освен, че наскоро стана мама за втори път.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Имам проблем с фермите-не ми се отварят подменютата.За да вляза в кухнята,трябва да кликна върху иконата,и тн.Някой може ли да помогне?

# 10
  • Мнения: 5 173
Sigurno e бъг. Нямам идея. аз и без това ги използвам само за състезанията.
Имам 12 най-скъпи развъдници, имам автоохлюв. За какво да си харча парите?

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Оправих го.Бях го сгънала и не се отваряше,нещо се бъгясва играта,вярно е.И аз има в едната ферма 8 развъдника,автоохлюв,най-скъпия готвач и 300 000 черупки,взе да ми доскучава.

# 12
  • Мнения: 5 173
Защо не купуваш земя тогава?

# 13
  • Мнения: 2 759
                           Брей, изпуснала съм ви дирите... Запис, моля не ми го трийте, скоро ще питам много. Мислех, че никой вече не пише от месеци.

# 14
  • Мнения: 5 173
Никой не пишеше, да.

# 15
  • Мнения: 2 759
                    Хм, да. Тъкмо се върнах да прочета предишната тема, пък то... Ами да се оплача тогава: последния един месец ако имам оферта над 11 е бинго. А съм в първата десятка в класациите. Хелп!!!

# 16
  • Мнения: 5 173
Абе, аз също забелязвам някакви аномалии. Високите ми оферти се отвориха, но през ден имам за не повече от 11 черупки макс.
А с лехата има някаква аномалия. С последна леха съм и нали са 15 марулите. Обирам ги 1 по 1, за да давам на охлювите само с по 3*, обикновено 3 са ми с 2*, а с другите си храня 12-те развъдника. От няколко дена забелязвам, че поне 5 марули са ми с 2*, това на какво се дължи? Така неминуемо храня и с марули с по 2*, а това не ми се нрави.

# 17
  • Мнения: 2 759
                     Да, и марулите са ми кофти. Напоследък пак горе-долу стават, но ми се беше събрал цял месец само с **. Как пък един ден поне не ми се паднаха *** не знам... А ми е последната леха, 6 месеца най-малко я имам... Ужас!

# 18
  • Мнения: 2 716
Здравейте  Laughing
Моята леха е на същия хал - поне 5 са **.
Замразих си акаунта за 1 седмица и от вчера съм на линия. Лехата ми беше празна и си купих марули по 38 черупки  ooooh! А като ги продавам - ро 1 черупчица.
Но наистина доскучава в някакъв момент Confused

# 19
  • Мнения: 5 173
7 марули са ми с 2*. Бясна съм

# 20
  • Мнения: 2 759
7 марули са ми с 2*. Бясна съм
                   Ти верно ли? Мен един цял месец ми бяха само **. И цените ми продължават да са ужасни. По едно време бях решила, че са намалили на всички българи, за да могат да избутат французите  Tired.
                    И продуктите са ми зле от много време насам, а съм в първите 10 на състезание. Обаче като пусна предизвикателство: 18 +.

# 21
  • Мнения: 2 716
Отказах се от предизвикателствата. Все съм на послено място  Tired

# 22
  • Мнения: 5 173
Дали да не попитаме Мондолиан какво става?

# 23
  • Мнения: 2 759
                     Не е лошо като идея...

# 24
  • Мнения: 2 774
Привет   bouquet
Играя от миналата година-но доста ми доскучава на моменти и току си замразя акаунта  Rolling Eyes.
Естествено развитието ми пада рязко,та после започвам наново  Joy
Чета ви от време на време,та да взема и да се разпиша...да не ви търся постоянно.
Отивам да размразявам акаунта  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 759
                        Уелкъм, Поли   bouquet!
                        Абе никой ли няма да се похвали с днешните състезания  Twisted Evil?

# 26
  • Мнения: 5 173
az w Гудмансите съм на 5 място, за първи път се класирам толкова напред.

# 27
  • Мнения: 2 759
az w Гудмансите съм на 5 място, за първи път се класирам толкова напред.
                      Браво, Шушулчо    bouquet! Давай все така!!!

# 28
  • Мнения: 2 716
Моят акаунт беше замразен за 5 дни и за първи път от година и кусур не участвах в състезания. Но още вчера се регистрирах за следващите  bowuu

# 29
  • Монреал
  • Мнения: 631
Добро утро, мами!

Преди време случайно попаднах на вашата тема и реших да играя.  Laughing
Готвя охлюви от 3 мес. и към момента правя по 12 000 на ден.

Имам последен модел кухня, готвач 2 звезди, развъдниците ги виждате. Празното място го пазя за бургони, стоят ми на склад, преди време ги смених за пти гри, заради по-високата производителност. Намерението ми е да имам пак 4 развъдника лукс, с 4-те вида охлюви, за да ползвам тях за състезанията, а другите развъдници са предпоследен модел за повече черупки.
Репутацията ми е 728.
Казвам всичко това, защото просто няма да имам време да се занимавам вече и ако има желаещи сред вас, мога да си подаря фермичката.

Повече черупки ви желая и лек и спорен ден! Heart Eyes

# 30
  • Мнения: 2 116
Здравейте и от мен в новата тема!  Hug

А някой още каже ли какво се е случило със Здравка?
Освен, че наскоро стана мама за втори път.

Незнам дали за мен става въпрос, че не съм ставала пак мама............. Thinking

# 31
  • Мнения: 2 759
...Незнам дали за мен става въпрос, че не съм ставала пак мама............. Thinking
                     Хубаво е да наминаваш по-често към форума, за да знаеш какви ги вършиш  hahaha. Друга мацка стана мама, но не е 'Здравка'...

# 32
  • Мнения: 2 716


Незнам дали за мен става въпрос, че не съм ставала пак мама............. Thinking
Embarassed
На татко Барба за булката питах.

# 33
  • Мнения: 2 759
                      Подарявам добре развита ферма. Всичко си има, дори чисто нов ВИП готвач. Утре ще постна снимка.

# 34
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мислех си че само аз съм останала охлювъдка.. чудех се какво стана с нашата тема??!!  Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 2 759
                    М! Аз забравих за снимката. Тук е.

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 14:33 от Разбира се

# 36
  • Мнения: 2 716
Кате, всички са още в лятно настроение  Wink

# 37
  • варна
  • Мнения: 262
                    М! Аз забравих за снимката. Тук е.
А защо подаряваш толкова развита ферма?

# 38
  • Мнения: 2 759
                    М! Аз забравих за снимката. Тук е.
А защо подаряваш толкова развита ферма?
                       Честно казано стана ми досадно вече  Blush... Много време я гледам - сигурно повече от година.

# 39
  • Мнения: 1 092
изключително ниски оферти днес,най - високата ми беше 10,30......... Thinking

# 40
  • Мнения: 2 759
изключително ниски оферти днес,най - високата ми беше 10,30......... Thinking
                     Ако това са изключително ниски, то не знам най-висока 9.30 каква се пада... Нещо ни мачкат заради франсетата ми се чини  Crossing Arms.

# 41
  • Мнения: 1 092
В репутациите съм на 104 място е с една звезда....,е бива ли такива оферти.....
А предишните дни са 26 - 28, горе долу така.
Нещо се бъзикат с нас.
Днес пак ,имам най -висока 22, и другите са под 8....... newsm78 #2gunfire

# 42
  • Мнения: 5 173
То и моите са така.
В момента гледам 2 ферми - едната е моя от началото - 9 декември, другата е на бившето ми гадже, на когото му мина мерака за охлювите. Жал ме е да ги зарежа, макар че започна да ми поомръзва. В неговата ферма съм на 106 репутация със златна *, а в моята на 111 със златна *. И в 2-те офертите варират, но имам и мн слаби дни, в които няма оферти над 9-10ч.
Вчера спонтанно реших, ч тр да си уволня първокласните готвачи и в 2-те ферми. От 16 и от 19 юни ми бяха и щастието им беше 100/100 без да е падало. Сега издирвам 1-класни, но само по бургунги.

# 43
  • Мнения: 1 092
Шушулче, при мен няма защо да е ниска офертата.
Най - добрите развъдници,всички видове охлюви,VIP готвач със 100 % щастие,готвя с първокласни продукти за високите оферти......
Дразня се #Cussing out Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 759
                      Фермата, която подарявам е на 56-то място по репутация.

# 45
  • Мнения: 2 716
Аз вчера имах Бъг и едната оферта на от "луксозни деликатеси" ми беше за неограничено количество. И се възползвах  Flutter

# 46
  • Мнения: 2 759
Аз вчера имах Бъг и едната оферта на от "луксозни деликатеси" ми беше за неограничено количество. И се възползвах  Flutter
                      Не е бъг, най-вероятно си имала съобщение за тази поръчка. Ох, откога чакам да ми паднеееее  Twisted Evil!

# 47
  • Мнения: 5 173
И на мен, в 2-те ми ферми всичко, е първокласно. Какво е това съобщение? Никога не съм получавала такова.

# 48
  • варна
  • Мнения: 262
Днес отворих и последните оферти, много съм щастлива newsm44

# 49
  • Мнения: 2 759
И на мен, в 2-те ми ферми всичко, е първокласно. Какво е това съобщение? Никога не съм получавала такова.
                     Ами това е съобщение за 'невероятна поръчка от бла-бла ресторант'... Тогава продаваш всички охлюви на много висока цена.

# 50
  • Мнения: 793
Разочарован критик пак ми намали репутацията и ми се затвориха последните няколко реда с оферти. Мислех,че като се отворят веднъж си остават отворени  Sad

# 51
  • Мнения: 5 173
Аз съжаление не е така.

# 52
  • Мнения: 2 716
Разочарован критик пак ми намали репутацията и ми се затвориха последните няколко реда с оферти. Мислех,че като се отворят веднъж си остават отворени  Sad
Ще ти се отворят пак.
Търпение му е майката  Peace

# 53
  • Мнения: 5 173
9 марули с 2*. Бясна съм!!!
Поне автоохлюва може да обира и малките охлюви.

# 54
  • Мнения: 2 759
...Поне автоохлюва може да обира и малките охлюви...
                       Даааа, това е страхотно! А предизвикателствата имат още нива!

# 55
  • Мнения: 5 173
така ли?
Аз сега сменям готвачи, търся си нови и не мисля да губя.

# 56
  • Мнения: 2 759
                     И са скрити групите с под 5 човека  Mr. Green.

# 57
  • Мнения: 95
всички ли се отказахте от готвенето на охлюви никой не пише в темата вече

# 58
  • Мнения: 2 716
Аз готвя  Laughing
Днес съм между 60-то и 160-то място на състезанията.
И си купих автоохлюв  Party

# 59
  • Мнения: 95
Аз готвя  Laughing
Днес съм между 60-то и 160-то място на състезанията.
И си купих автоохлюв  Party
аз съм на 3, но качеството на охлювите ми за една седмица само на долу вървеше и незнам защо #2gunfire

# 60
  • Мнения: 5 173
Чистата ми печалба е 10 000, при положение, че пускам реклама за 10900, но в последно време репутацията ми се качва мн бавно и подозирам, че няма да ми върши работа. Е, как да я вдигам? Последна кухня, готвач от 48000, първокласна леха ииии се чудя.

# 61
  • варна
  • Мнения: 262
аз взех 3-то място на състезанията с печалба от 10 000. Влияе ли на коефициента ми това, че не съм с последен модел хладилно, при условие, че там нищо не се задържа?

# 62
  • Мнения: 5 173
Мисля, че не. Влияе, ако задържаш храна, продукти, охлюви повече от 1 ден.

# 63
  • Мнения: 2 716
mak4e`  и didimama  - честито ви трето място   bouquet

Аз пък имам една жълта звездичка вече  bowuu
И отново съм забравила да се регистрирам за състезанията.
Дано утре не забравя.

# 64
  • Мнения: 5 173
И аз забравих.
На кое място то репутацията си с жълта звезда? аз я забелязах към 125-122 място.

# 65
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Много са ми зле охлювите последните 10 дни.. пуу ужас! #Crazy

# 66
  • Мнения: 95
Много са ми зле охлювите последните 10 дни.. пуу ужас! #Crazy
и аз от същото да се оплача и готвача незнам какво да го правя вече ходи на почивка и се върна с 99 щастие да го уволнявам ли или да го пращам пак.

# 67
  • Мнения: 95
а играете ли на зоопарка

# 68
  • Мнения: 5 173
Ако е първокласен и готви с *** не дей, ако ли не - вън!
НЕ играя на зоопарка, то само това ми липсваше.

# 69
  • Мнения: 2 100
Леле, нова тема след толкова време, чак дан повярва човек  Laughing

Някой беше писал, че си замразявал акаунтите и после бил много назад...Що тъй?  newsm78 Аз моите от 3 седмици поне съм ги замразила и хич не ми се размразяват...много ми е добре така Blush (katyadjin, ся дан ма изгоните от групата Twisted Evil  Crazy ). Сега като ги размразя в пета глуха ли ще ме пратят?  Whistling

# 70
  • Мнения: 5 173
Да, след размразяване отиваш мн назад в класациите.

# 71
  • Мнения: 2 100
Да, след размразяване отиваш мн назад в класациите.

Е колко назад ще отида?-имам победа, цялата ми ферма е перфектна...Само реклами трябва да праскам и защо? Дано да й измислят някакво развитие на тази игра, че доскучава.

# 72
  • Мнения: 5 173
И на мен вс ми е перфектно и честно, взе да ми доскучава, а не смея да я замразя.

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
То охльовъди не останали така като гледам.  Mr. Green
Аз отдавна стигнах ниво в което не видях повече на къде да се развивам и си замразих акаунтите, чакайки да ми дойде музата, сега почнах зоопарка да разцъквам, но едва днес го видях.
Има ли други които играят на Зоо-то или само аз се зарибих толкова бързо? Дайте да обменим малко опит тук в тази или в нова тема.
http://www.mondozoo.com/bg/

# 74
  • Мнения: 2 116
Valeria и аз изобщо не съм го забелязала........  ooooh! Ще го видя утре на спокойствие!  Peace

# 75
  • Мнения: 5 173
В едната ми ферма напусна първокласният готвач, цял месец се спогаждахме, в другата, още държи, пу-пу. Ама от 63 място, по-напред не мога да помръдна... И в 1-та повече от 19.19т не мога да вдигна вече 3-та седмица, защо? Влияят ли точките, ако готвя през др време с храна 3-то качество?

# 76
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ооо валери, чудех се какво  става с твоите охлювета????
Моите едва тази седмица дръпнаха напред!!!
А това Зоо, се опитах да го играя, но нали е на чужбински и нищо не разбрах.хахахха

# 77
  • Мнения: 2 116
А това Зоо, се опитах да го играя, но нали е на чужбински и нищо не разбрах.хахахха


katyadjin вече е на БГ!  Peace

# 78
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мерси, Здравче!
БЕгам да играя тогава!

# 79
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Здравейте, аз играя от доста време на охлювите Peace Да се похваля - с 2 златни звезди съм  Mr. Green
На мен играта не ми омръзва, защото от групата сме си създали общ чат в skype и отдавна сме приятели.
А на мондозоо-то от самото начало, ако имате въпроси за него, питайте Hug
Между другото в мондото ника ми е percefona

# 80
  • Мнения: 2 716
Изобщо не знам на кое място съм  Embarassed Видях си звездата, когато си поръчах одит.
И на мен ми доскучава, но още нямам победа и това ме кара да продължавам да играя.

Видях зоопарка, но не беше преведен. Сега ще го прегледам.  Peace

Оказва се, че вече съм влизала там (на френски).
Имам персонал и 2 капибари  bowuu
Построих си тоалетна, ветеринарна клиника, паркинг, будка на охраната и каса  bowuu
И сега какво?
Не мога да отида отново на пазара. Уф.
Има голям потенциал в тая игра.
Май ще замразя фермата.

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 17:59 от Знаток

# 81
# 82
След колко време мога да си видя одита , защото нещо не го намирам ,след като го поръчах ooooh!

Едит: Значи не е като в зоопарка-веднага Simple Smile

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 00:52 от mur4o

# 83
  • Мнения: 5 173
на следващия ден от поръчката.

# 84
  • Мнения: 2 716
Амбицирана съм да взема поне едно първо място преди да замразя.
Та извадих всички охлюви, различни от Гордманс незнамсиквосис. И пускам от най-скъпите реклами всеки ден. Да видим какво ще стане.
Сега, извинете ме, отивам втемата за зоопарка  Laughing

# 85
  • Мнения: 5 173
Пускам най-скъпи реклами от 3 месеца и още не съм стигнала първо място Wink

# 86
  • Мнения: 2 716
Трябва и да внимаваш с харченето -  да  си на +. Иначе не е много рентабилно.

# 87
  • Мнения: 189
Ей,ама накарахте ме да се регистрирам и да я играя тази игра.Вече имам даже сготвени и продадени 12 дузини.Построих си и леха с марули,но за нея ще питам вече...след колко време може да се обира продукцията,че четох,но никъде не срещнах?

# 88
  • София, България
  • Мнения: 5 597
на следващия ден Peace

# 89
  • Мнения: 189
Аз пак да се включа,може би ставам досадна вече.Днес си прибрах първите малки охлюви,но поради недостиг на черупки не успях да взема парцел и нови развъдници,та ги продадох на пазар Четири сезона за някакви мижави 35 черупки дузината...така ли се процедира?

# 90
  • Мнения: 5 173
Така, да Peace

# 91
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Аз пак да се включа,може би ставам досадна вече.Днес си прибрах първите малки охлюви,но поради недостиг на черупки не успях да взема парцел и нови развъдници,та ги продадох на пазар Четири сезона за някакви мижави 35 черупки дузината...така ли се процедира?
то по принцип да не се изненадваш, ама пари за развъдници и земя много бавно се събират, особено в началото.
Пускай и по някоя рекламка, ако ще и най-евтината да е.
Ако не си си купила леха с марули, моя съвет е да изчакаш, докато се развиеш достатъчно и можеш да си позволиш направо последния модел.

# 92
  • Мнения: 300
Здравейте!
Играя отдавна на тази игра и все още не ми е омръзнала (може би защото още не съм спечелила състезание  Thinking ). Сега си търся група към която да се присъединя- някой иска ли да ме прибере под крилото се  Praynig. Имам 12 развъдника от най - добрите, в 6 от тях гледам Боргундес, в 4 Гармонд и по 1 от Грос и Петит. Репутацията ме е около 250- то място и се боря да я повиша. Ако някой иска да се присъединя към групата му да ми пише на лични или тук  Peace. Ника ми  при охлювите е geri_j.
И един въпрос да ви питам- когато участвам на предицвикателствата точките посточнно ми падат. Имам VIP готвач, кухня последен модел, храня охлювите с марули от най- добрата леха, давам бонус на готвача всеки ден, пускам реклама почти всеки ден- каде бъркам, че точките ми не се качват, а падат?

# 93
  • Мнения: 5 173
Пускай реклама всеки ден, ако искаш да напреднеш в репутацията.

Иначе и аз имам проблеми с моите ВИП-аджии Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 2 759
                     Иска ми се да кажа, че не ми е омръзнала играта, но... факт е, че все по-често охлювите ми остават гладни  Blush.

# 95
Здравейте!
Играя отдавна на тази игра и все още не ми е омръзнала (може би защото още не съм спечелила състезание  Thinking ). Сега си търся група към която да се присъединя- някой иска ли да ме прибере под крилото се  Praynig. Имам 12 развъдника от най - добрите, в 6 от тях гледам Боргундес, в 4 Гармонд и по 1 от Грос и Петит. Репутацията ме е около 250- то място и се боря да я повиша. Ако някой иска да се присъединя към групата му да ми пише на лични или тук  Peace. Ника ми  при охлювите е geri_j.
И един въпрос да ви питам- когато участвам на предицвикателствата точките посточнно ми падат. Имам VIP готвач, кухня последен модел, храня охлювите с марули от най- добрата леха, давам бонус на готвача всеки ден, пускам реклама почти всеки ден- каде бъркам, че точките ми не се качват, а падат?
Здравей Gertruda това че готвача ти е ВИП не означава че готви добре, моя съвет е винаги след назначаване на нов готвач пуска одит ако ти пише, че храната ти е с 3* и готвача с 2* го оставяш всеки друг ще ти смъква точките, това е поне по мои наблюдения. Успех. АААА и още нещо, когато се регваш на предизвикателствата гледай охлювите ти да са само от един развъдник - по възможност последен модел Simple Smile

# 96
  • Мнения: 5 173
Добре, имам най-хубавите 12 развъдника, ВИП от агенция, к ми готви с 3*, кухнята ми е последен модел, хладилникът - също и въпреки всичко не мога да кача повече от 19.20т на състезанията.
На готвача всеки ден му давам по 100 - 1 заплата бонус. Къде бъркам?
Иначе от вчера си имам 2** златни на репутацията bowuu

# 97
  • Мнения: 1 259
Някой ще ми каже ли "къде готвите"?

# 98
Някой ще ми каже ли "къде готвите"?
В Мондо Куисто

# 99
  • Мнения: 2 100
Шушулче, аз периодично вдигах заплатата на готвача, първо му давах 100, после 200, 300 и т.н. бонуси. После редовно играех на предизвикателствата, редовно реклами, мноооого реклами, след което ще ти кажа и друго. Забелязах, че с купени марули трябва да се действа. Независимо дали имаш най-хубава леха. Другото-участвай в платените състезания също...Ей такива ми ти работи (ей за това вече не играя)

# 100
  • Мнения: 5 173
Значи и на предизвикателства тр да се явявам по-често. Аз само, когато продуктите са под 2 черупки. Reklama - пускам всеки ден от 10 900. А за марулите - не знаех. Но ще пробвам така. I на платените само веднъж се записах, сега ще съм по-редовна. Благодаря за съветите  bouquet

# 101
  • Мнения: 95
здравейте и от мен готвача ми е вип и е с 3 *, храня охлитата от лехата с марули като ги събирам една по една. И досега най добрия ми резултат е 19.70 повече от това не ще и не ще. На готвача давам бонуси от по 1000.
Да ви питам в одита има една точка вашата храна - за коя точно храна се отнася. Там имам 3* и само веднъж ми стана 4* и тогава имах тези 19.70 от предизвикателствата.

# 102
  • Мнения: 5 173
Малеее 19.70 Shocked

# 103
  • Мнения: 1 259
Някой ще ми каже ли "къде готвите"?
В Мондо Куисто

 newsm78 Нищо не ми говори....и на чичко Гугъл също!

# 104
  • Мнения: 5 173
Има някаква защита и не м ога да дам директен линк. Пробвам за 3-ти, последен, път. Дано да стане Peace
4 опит! Close
5!
6!
7! w ww.mondocuisto. com/index.php? след 1-то W има оставено разстояние - нарочно. и след точката на ком

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 00:14 от Шушулче

# 105
  • Мнения: 1 259
Благодаря ти много...
Извинявай, че си се измъчила толкова!

# 106
  • София
  • Мнения: 44 115
Да изкопаем от прахта и пайжините и нашите фермички за охлюви Simple Smile

# 107
  • Мнения: 2 716
Тук съм  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 5 173
какво ще рече тази дума newsm78

# 109
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

Шушул, верно ли не знаеш? Rolling Eyes Shocked
Ето това е то пайжините

# 110
  • Мнения: 5 173
Не, не знам.
Знам паЯжини, но паЙжини не знам какво е Shocked.
Линкът ти не се отваря Peace

# 111
  • София
  • Мнения: 44 115
Съвсем по темата наистина....темата е за охлюви, не за правопис, няма какво да се почесваш и популваш...стават и такива неща....надали не си схванала смисъла на поста нали така?

# 112
  • Мнения: 2 910
И на мен взе да ми писва от тази игра. От няколко месеца имам от всичко най- скъпо, пускам реклама през ден, напоследък готвя с продукти 1-во качество, но пък много често съм на минус като продам охлювите. Няма в какво да инвестирам, а на съзтезания съм все на 200 и някое си място Rolling Eyes

# 113
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте!
Аз съм новичка и искам да питам:
Имам ферма с 5 развъдника от най-хубавите,леха за марули-мисля,че е предпоследният модел.За жалост най-високите оферти за купуване на охлювите ми е 6 и то ако си платя за рекламна кампания  10900черупки,едва тогава ми дава оферта от 6.11 черупки за охлюв.
Въпросът е,как да нправя така,че да ми бъдат предлагани по-добри оферти за охлювите ми?
Благодаря Hug

# 114
  • София
  • Мнения: 44 115
Когато рекламираш репутацията ти се вдига. когато ти се вдигне до определено ниво ти се отваря следващ сегмент с оферти.
Също се вдига и при печелене на състезания, но ти си назад, така че много, много не можеш да разчиташ на това.

Рекламата е хубаво да е всекидневна, като на твоето ниво не се изисква да е най-скъпата.
На мен ми се отвориха всички сегменти като рекламирах само с най-евтината и например 1 път в седмицата предпоследната или последната пусках.
Сега понеже съм вече доста напред и евтините реклами не ми вършат работа, пускам всеки ден от 10900, не
че има на къде да ми се качват цените, но за репутацията само, да лази напред в класацията Simple Smile))

Успех!

# 115
  • Мнения: 2 716
Намерих ви  Laughing

Гадният, нещастен френски пръдльо. Вероятно мазен гей и всички други обидни епитети, го мързи да готви  Close
Смених старият, който беше много доволен и не щеше да напуска. Откакто започнах да участвам в предизвикателствата всеки ден, разбрах що  за стока са  мързеливите готвачи.
Та старият некадърник, купен да 48000, не можеше дастигне и 19 точки. Новозакупеният веднага качи на 19.12, 19.20, 19.34 и край. 2 дни готви с 18.18. Вчера го сиктердосах със 100 черупки бонус (иначе му давам 500)  и днес сготвил като последния човек  ooooh!
Днес го поущрих със 700. Но....НОООООООО - ако утре не е блестящ, ще го уволня.
Искам да спечеля състезание с награди. Искам 3 мондоз. Мрън.

Момичета, моля спазвайте добрия фермерски тон на темата   bouquet

mama_na_kiki пускай си одити всеки ден - те са по 200 черупки. Ще знаеш къде да инвестираш. Също така си подобри лехата. Много е важно марулите да са с ***  Peace Иначе неможеш да качиш качеството.
Успех!

# 116
  • София
  • Мнения: 44 115
хахаха - аз вчера и днес смених 4 випаджии - голяма работа, готвят от зле по-зле...аз и на 1 мондоз ще съм хепиSimple Smile

всъщнос с *** звезди не стават за нищо трябва да са **** марулките....

# 117
  • Мнения: 2 716
Според одита са екстра. А марулите ми вчерабяха с 3* и с Х водита.

# 118
  • София
  • Мнения: 44 115
е големите точки стават ако са ти с 4 звезди в одита марулята.

# 119
  • Мнения: 5 173
А като дадем бонус на готвача, то той му се отразява на следващия ден ли?
Моите пръдльовци над 12.29 не искат. Сега и 2-та готвят по 18.88 точки #2gunfire. Давам им по 200 черупки към заплатата и не щат и не щат #Cussing out, а и 2-та са от  48000  chef.

# 120
  • варна
  • Мнения: 262
е големите точки стават ако са ти с 4 звезди в одита марулята.

Ей това не ми е ясно на мене, за марулите ли става въпрос или за храната с която се готви т.е. продуктите. И как аджеба да ги вдигна тия три звезди да станат четири, марулите ми са винаги с три звезди, т.е най-добрите. newsm78 newsm78 newsm78

# 121
  • София
  • Мнения: 44 115
за марулите и то в одита...само там има 4 звезди.

# 122
  • варна
  • Мнения: 262
да, именно, как да ги направя 4, като храня с най-добрите марули и са три?

# 123
  • София
  • Мнения: 44 115
трябва д аса от най-добрата леха...и пак не винаги са такива Wink

# 124
  • Мнения: 5 173
да, именно, как да ги направя 4, като храня с най-добрите марули и са три?

Мен ме посъветваха да храня с марули от магазина, но аз лично не видях ефект Whistling

Някой няма ли да ми отговори newsm78

# 125
  • варна
  • Мнения: 262
трябва д аса от най-добрата леха...и пак не винаги са такива Wink
Имам най-добрата леха и ги събирам една по една, за да съм сигурна, че храня с най-качествените марули и въпреки това в одита са с три звезди, ще взема да пробвам с купени newsm78
И още нещо - в одита за готвача максимума три звезди ли е или може четири като при храната?

# 126
  • Мнения: 5 173
Може и с 4.
Още си чакам отговора Whistling

# 127
  • Мнения: 280
Привет и от мен на всички охлювъдки и охлювъди (ако има такива)  Grinning
Имам 5 развъдника среден клас , за сега добре се справям ... не съм  печелила състезание , но се движа около 500-ната позиция при класиранията в състезанията.

# 128
  • София
  • Мнения: 44 115
 Hug

здравей и тук....а ти всъщност не играеш от много отдавна значи....
а дечицата са ни адашчета  Wink

# 129
  • Мнения: 5 173
Преди няколко дена имах по одит 4* за сготвени офлюви, но на предизвикателствата съм с 19.29т, а на състезанията с 19.00 Cry .

# 130
  • Мнения: 280
Hug

здравей и тук....а ти всъщност не играеш от много отдавна значи....
а дечицата са ни адашчета  Wink

От края на лятото играя , но известно време акаунта ми беше замразен  Grinning
Поздрави на адашчето  Heart Eyes

# 131
  • Мнения: 227
 Хора,някой знае ли кога ще оправят нещата с обновяването на сайта?!

# 132
  • Мнения: 280
Цял ден работят по въпроса , но за сега няма резултат ... чакаме  Tired
Те всъщност не го обновяват , ами оправят проблема с бъг-а.

# 133
  • Мнения: 5 173
А какъв е бил бъгът?

# 134
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
И какво ще стане ако не се оправи до довечера, пак гладни охлюви, ниско качество и в класациите за днес отставих регистрацията!  ooooh!

# 135
  • Мнения: 2 759
...и в класациите за днес отставих регистрацията!  ooooh!
                      И аз днес щях да регистрирам състезания. Много гадно. Целите празници пропуснах състезанията и за тези вече се бях много наточила  Tired.

# 136
  • Мнения: 280

Бъгът всъщност е в Мондозоо , но явно за да оправят нещата е трябвало да спрат достъпа до целия сайт.

# 137
  • Мнения: 227

Бъгът всъщност е в Мондозоо , но явно за да оправят нещата е трябвало да спрат достъпа до целия сайт.

  ааааа,значи бъг имало,а аз пък си мислех,че съм много умна станала  Mr. Green и затуй, тъй бързо напредвам  в зоото,а то бъг било,язък ми за надеждите  Laughing

# 138
  • Мнения: 227
Нашата система претърпява в момента обновяване за да ви носи по качествена услуга.
Ние се извиняваме за това временно неудобство.
Нашата система ще се отваря отново когато поддръжката свърши.
Благодаря ви за вашето разбиране.


 ей,така ми преведоха текста,затова попитах за обновяването,не знаех,че е бъг


# 139
  • София
  • Мнения: 44 115
Да, това е готова форма, която се пльосва когато по едноа или друга причина сайтът е недостъпен...а дали е за ъпдейт, реконструкция, проправка или нещо друго...това си е проблем на екипа...и да бъг имаше...хората си купуваха, храна, животни, клетки и т.н. - взимаше лоловете, а от покупките ни следа....

# 140
  • Мнения: 2 716
 Достигнах 19.57 на предизвикателствата. Обаче води някой си с 19.99  #Cussing out
Сменявам готвачи, пускам реклами, одити.... все някога ще взема 1 (поне) мондоз  Crazy

# 141
  • София
  • Мнения: 44 115
хаххаха това  е и моята заветна мечта...ама повече от 19,70 не мога да докарам...а и то все е крайно недостатъчно доре за 1 мондоз....Sad

# 142
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добре де на състезанията съм първа, многократно, ама как го правят тези с  по 20 т. от платените??
повече от 19,66 не мога да вдигна и при мен не е достатъчно, заради единия мондоз всички я тътрим още тази игра???!!!!
Какво да правя повече, то всичко ми е на мах?!

# 143
  • София
  • Мнения: 44 115
и аз не знам...явно готвачите не са ни стока...ама след като месеци търсих  такъв който толкоз поне да може да готви и фукнах около 700000 черупки по некадърни випаджии нещо не ми се търси нов Wink

# 144
  • Мнения: 5 173
Забравих да се регистрирам в състезанията Confused

# 145
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Забравих да се регистрирам в състезанията Confused
на мен пък не ми дадоха възможност с бъга!!  Laughing Laughing Laughing

# 146
  • Мнения: 5 173
Да де, ама и се пообърках, че днес сме събота, нищо, следващият път повече.
То и без това бях с отчайващо ниски точки Crossing Arms

# 147
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
То за какволи са ми тези състезания да ме пита някой, като съм набъкана с пари, и още пари не ме топлят, искам мондоз!

# 148
  • Мнения: 5 173
Az iskam спечелено състезание Whistling

# 149
  • Мнения: 2 716
Аз останах без пари заради готвачите  Embarassed Пък ми трябват 45 000 заделени за състезания. Заради пустий мондоз.

# 150
  • Мнения: 2 759
                        Заради състезанията си пратих готвача на почивка - 5000. Отделно блъсках яко реклами, пак покрай състезанията. Отделно за продукти за състезанията към 2000 (+/-), и накрая не можах да сготвя. Пфуууууууууууууу!

# 151
  • София
  • Мнения: 44 115
Язък че си го пращала на почивка...само си развалила готвача....

# 152
  • Мнения: 2 759
Язък че си го пращала на почивка...само си развалила готвача....
                     Не съм, бре  Thinking. Пепел ти на устата  Rolling Eyes!

# 153
  • Мнения: 2 716
Мързеливи ли стават готвачите след почивка?
Аз още не съм пращала.
Този, сегашния, готви най-добре от всички досега. Пу-пу.
Днес с 19.47.

# 154
  • София
  • Мнения: 44 115
Ами по наблюдения на други играчи - да, зле им се отразява.....
Така съм чела в техния форум....
аз все още не съм пращала никой на такава де....

# 155
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Хоп и тук да се запиша .  Mr. Green
Днес си направих зоо ,но охлюви гледам мнооого отдавна . Mr. Green

# 156
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Хайде беее, дайте идея как от 19, 7 на предизвикателствата да скокна на около 19,90-20,00..... Писна ми да цикля на едно място... Има тънкост някаква..... Или някой бута рушвети на Монди! ooooh! ooooh! Whistling Tired
Кога ли ще ми писне и ще ги зарежа.... заради едното зоо ги търпя едвам вече...и заради едната надежда да спечеля едно бедно Мондозче!  Tired

# 157
  • София
  • Мнения: 44 115
Margaret (Brokenhearted) Hug Hug Hug

Кате, де да я знаех само тази тънкост....
Миналата седмица имах 19,80, което за нищо не ми стигна....
Единствената мацка, която знам с 20,00, каза , че просто като си наела нов готвач Gris Gros и той й сготвил така от раз......
Може би бъркам породата, с която се опитвам да готвя, но пък те са ми най-добрите охлита и нямам намерение да се преквалифицирам ...хич даже...

# 158
  • Мнения: 2 716
Ех дая знаех тая рецепта  Crazy
Смених готвачи 5 пъти. Останах без пари.
Сега смених типа на готвача, от Гурдманс (май бъркам името) на Грис Грос. И от раз качих на 19.24  Cry

Кога ще дойде Алекс Петков да ни каже как става  Thinking

# 159
  • София
  • Мнения: 44 115
аз искам козела да си разкрие тайната ако може...тоз човек не пада от върха.... Whistling Crazy

# 160
  • Мнения: 2 716
Покани го тук.
Дай му линк.
Обещай му нещо  Twisted Evil Laughing

# 161
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Оххх мечти, мечти... Whistling защо да го  правят.. сигурна съм, че няма да го направят!!! Sad Whistling

# 162
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Лелее .. вие сте много напред  Wink
Аз съм още в гъбите  Mr. Green Laughing
Ето я моята скромна  ферма  Blush

# 163
  • Мнения: 2 716
Кате приемаш ли нови членове в групата си  Flutter

Маргарет - преполовила си играта. Сега ще ти е доста по-бързо и лесно  Peace
Съвет - пускай реклама всеки ден  Laughing

# 164
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мда.. много ясно!

Тя умря горката/групата де/.. аз съм единствената луда май?!

Ей сега се ядосвам вече трета седмица през седмицата като нямам състезания стигам 19,60-19,70
А като дойдевреме за регване в състезания и веднага дори  ипод 19 пада--- днес 18,90.. Вече трета седмица не регвах, защото нямаше смисъл с тези слаби показатели, ама сега им се ядосах и се регнах.. все тая... Tired

# 165
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Маргарет - преполовила си играта. Сега ще ти е доста по-бързо и лесно  Peace
Съвет - пускай реклама всеки ден  Laughing


Знаток  благодаря много за съвета  Hug  bouquet

А има ли значение какви точно охлюви ще гледам в развъдниците . В смисъл ...  вкуса или добива е по важен ?

# 166
  • София
  • Мнения: 44 115
зависи от целта ти Wink
за мен вкуса и качеството са най-важни....

Да се оплача от 3 седмици нямам марули 4 звезди, ще се побъркам...нещо голяма прецаквация тече в мондо игрите....

# 167
  • Мнения: 2 716
Маргарет - можеш да купуваш едно по едно от всички докато достигнеш 5-то ниво. И след това си реши.
Едните  - Грос Грис и  Петит Грис - се плодят много, но са евтини.
Другите - Боргугнес и Гурманс са скъпи, но се раждат по-малко.
Рекламите ти помагат да отваряш по-високи оферти.
Всичко е навързано.


Кате - обачене съм приета  Crossing Arms Вчера си пуснах "молбата" в kataydjin

# 168
  • София
  • Мнения: 44 115
аз гледам от всички видове охлита, но Бургугнес са ми фаворитите... Wink

# 169
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
готова си Знаток.. вчера, както и днес, почти да ги забравя пущинките да ги нахраня.. сещам се по това време и снощи буквално телеграфно минах..
ей много ме дразнят бе..
като няма регистрация високи точки, но не достатъчни за 1-3 място в платените.. като дойде ред за регистрация в седмично състезание.. веднага уникален спад с по цяла точка... гадове са тея

# 170
  • Мнения: 2 716
Блъдъръ   bouquet
Кога няма регистрация?
Или за безплатните говориш?
Аз стигнах до 19.69  bowuu Обаче миналото състезание е спечелено с 20.01.
Няма Мондоз за мен.

# 171
  • Мнения: 2 716
19.81
И пак не стигат.

# 172
  • Мнения: 2 759
                       Напълно достатъчно са, за да ви завиждам  Twisted Evil.

# 173
  • София
  • Мнения: 44 115
не стигат я...под 20 май вече нищо не стига...аз повече от 19.80 съм нямала....вчера 19.60..

# 174
  • Мнения: 2 716
Аз днес за първи път имам такова постижение.

Мече от колко време играеш?

Всеки ден предизвикателства, скъпа реклама и бонус на готвача.
Това е поне при мен.

# 175
  • Мнения: 2 759
...Мече от колко време играеш?...
                        Ами от много. И първи места имам, и платените взимах когато беше уникален късмет да направиш 19.70. Но ми се струва тооооолкова отдавна  ooooh!. Имам чувството, че докато видя заветното 20, летвата ще е вече на 40  Twisted Evil.

# 176
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Знаток ме накара да се замисля1 дали има опция някъде да се види откога играем охлювите като дата да речем...?

# 177
  • София
  • Мнения: 44 115
не, няма...но може да видиш първата тема от кога е....ако от началото играеш Wink

# 178
  • Мнения: 2 759
Знаток ме накара да се замисля1 дали има опция някъде да се види откога играем охлювите като дата да речем...?
                        Евентуална банкова справка за мондозите  Mr. Green. Обаче пък аз нямам такива... Имаше май някакъв начин да се види  newsm78.

# 179
  • София
  • Мнения: 44 115
Знаток ме накара да се замисля1 дали има опция някъде да се види откога играем охлювите като дата да речем...?

като гледам си от 17 юни 2007 - Записче.. за сега нищо не схващам, ама ще се мъча Mr. Green
Wink
а аз от началото на август 2007....много време за охлювъдство....

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 21:50 от Angel_Dust

# 180
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Тенкю Ейнджъл... опасно куче си... Скоро юбелей ще правя.. цели две Годин

# 181
  • Мнения: 2 716
На 7-ма страница  Thinking

Та сега тупам прахоляка.
Туп-туп-туп.

Така.
И очакваме Angel_Dust   да разказва за печалбата  Laughing

Браво Angel_Dust    bouquet

Аз изхвърлих един готвач и следващия започна да готви за по 18.20  Close
Смених го вчера и новият днес е с 19.01.

През колко време си сменяте готвачите?
Моите готвят като света по 3-4 седмици и след това започват все по-зле.
После сменявам по 3-4 пъти (оставам без кьорава черупка)

Някъде пишеше, че имало и готвачи с 4 звезди. Вярно ли е?

# 182
  • Мнения: 2 759
...Аз изхвърлих един готвач и...
                         А моят точно днес избяга  Crossing Arms. Проклетник.

# 183
  • Мнения: 2 716
Що?
Аз давам тлъсти премии и са ми много доволни.
Само дет не готвят.

# 184
  • София
  • Мнения: 44 115
За печалбата няма сасво да разправям, да не говорим , че от тогава до сега главоломно ми падат точките, при едни и същи действия и условия Simple Smile)))
Иначе - събирам и храня с автоохлюв, марули от лехата ако са с 3 звезди, ако не купувам първо качество, всеки ден най-скъпата реклама, чат-пат предизвикателсва, всеки ден одит, бонус за готвача 3000-10000 в зависимост от настроението ми.... всеки ден готвя част от охлитата с  първо качество продукти - около 500 бройки.... това е.... 19,91 точки направих по чудо, вчера имах 19,41, днес по-малко Simple Smile))

Готвач сминях често докато имах кинти - около 1 милион черупки съм потрошила по випове...... сменяла съм и в 2 последователни дни, последния сам ме напусна...и такива разни работи.....
Нищо по-различно от това, което правите и вие предполагам....

4 зведи готвачи нЕма Simple Smile)) само марули по одит има такива....

# 185
  • Мнения: 2 759
Що? Аз давам тлъсти премии и са ми много доволни. Само дет не готвят.
                         Е що, и аз това питам  Crossing Arms. Да беше излязъл по майчинство нямаше да ме е яд.

# 186
  • Мнения: 2 716
Установих, че ако им сменявам бакшиша, започват да готвят по-зле.
Примерно: 100, 200, 300, 400 черупки. Въпреки че увеличавам, гадината се сърди и готви 19.40, 19.27, 18.80...  Close
Сега плащам равно. Ако съм започнала със 100, давам по 100 докато не го изхвърля.
И през месец-два трябва да се сменяват, щото се разхайтват.
Сега профуках всичко за 2. И май пак ще сменявам. Само да събера кинти.

# 187
  • София
  • Мнения: 44 115
моят пък ме напусна Sad
сигурно още година ще чакам за нови успехи Simple Smile

# 188
  • Мнения: 2 716
Не са ме напускали от много време.
Май само един ми избяга.

# 189
  • София
  • Мнения: 44 115
мен в последните 2 месеца може би 3-ма ме напуснаха.....
един си замина на следващият ден просто от назначаването...преди тово месеци наред имах един и същи пък, накрая аз го махнах..... пък нищо по-различно май не правя Wink

# 190
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
А как да си оправя звездите на марулите в лехата-ту са 2,ту са 3?
И изобщо големи ядове,в едната ферма имам вече 2 развъдника,няма накъде повече,готвача е от луксозните и готви с 3 звезди,а на състезанията съм все около 120 място,реклами от най-скъпитеразвъдниците-също.

# 191
  • София
  • Мнения: 44 115
как да няма , развъдниците са 12, не 2....

# 192
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Грешка при писане-12 са.

# 193
  • София
  • Мнения: 44 115
Simple Smile
ами явно нещо ти куца....
моята леха дава 3 звездни - на одит 3 или 4 звезди....
зависи колко ти е добър готвача....това ч готви с 3 звезди нищо не значи...те вс така готвят.....
като се сетиш колко много играчи отдавна са на макс със фермите си....разликите са в разните дреболийки в коефициентите.....и всеки се бори за първото място Wink

# 194
  • Мнения: 2 759
...и всеки се бори за първото място Wink
                          ...с нокти и зъби  Twisted Evil...

# 195
  • София
  • Мнения: 44 115
 smile3532

# 196
  • Мнения: 2 716
Пак останах без пари.
Смених готвача.
Утре ще го видя.

Belle Fleur сега трябва да натрупаш репутация - победи от състезания, предизвикателства, продажби в различните видове... с две думи трябва ти време.

# 197
  • Мнения: 2 759
                        На мен пък отдавна не ми идват оферти за неограничено количество на цени над 5. А имам вече около 300 000 охлюва  ooooh!.

# 198
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Ще опитам,благодаря за напътствията.  bouquet

# 199
  • Мнения: 2 821
Нещо ми се бъгна играта...не знам какво стана, но изведнъж ми даде съобщение, че съм си замразила акаунта...начисли ми за втори път и то тройни суми за поддръжка на развъдници, кухня и заплата на готвача...просто съм в шах какво се случи Crazy

# 200
  • София
  • Мнения: 44 115
пиши на Монди.

# 201
  • Мнения: 2 716
Някакво прочистване ли е имало?
Къде са 21-та победи на Алекс Петков?
Изобщо цялата класация е променена.
След смяна на 101 готвача, имам един спец, който готви с 19.05 точки. Давам кинти, купувам храна ***, нищо не давам, ... той си е цар на 19.05.

# 202
  • София
  • Мнения: 44 115
може би не играе вече...когато не си активен едиколко си време те скрива от класациите...

Общи условия

Активация на акаунт