Заповядайте да видите първия български клип за кърмене!

  • 18 681
  • 306
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 9 913
о, и аз не съжалявам, то и нямаше за какво  Mr. Green
никой не ми каза късо подстриганата мацка форумка ли е.

# 226
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
о, и аз не съжалявам, то и нямаше за какво  Mr. Green
никой не ми каза късо подстриганата мацка форумка ли е.
Ами късо подстриганата мацка на клипа е нашата любима БУ!!!
Бу, страхотна прическа, много изразително лице, набива се на очи!

И както вече писах- всички момичета от клипа са много красиви!

# 227
  • Мнения: 6 029
Бу мисля че всички знаем коя е.
Има една по-късо подстригана от Бу. За нея пита тити:)

# 228
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ок, моя грешка!  Embarassed

# 229
  • Мнения: 5 500
На клипа абсолютно му пасва името "Най-нежното нещо",
всички майчета излъчват невероятна чистота и лъчезарност,
всички бебета са безкрайно сладки и е страхотно, че са голички!
Не виждам за какво са им дрехи Rolling Eyes
Прическата на Бу много й отива, де да можех и аз да се подстрижа така Tired
Целувки на всички участници, страхотни сте  bouquet

# 230
  • София
  • Мнения: 1 254
Много вдъхновяващ клип, наистина... Толкова, че сина ми, който е на 2г9м и не суче вече от 4 месеца, след като го гледа ме сграбчи и зацока от едната ми цица. Не че получи нещо, но се вдъхнови детето Grinning

А по повод това, че всички бебета са голи... Алекс на Шаманката е с гащи! Много моля! Има останал морал у нас кърмачките (и бившите), не си мислете друго...

# 231
  • Мнения: 3 718
Като се зачекна темата за разваления бюст и кърменето, да си кажа и аз. Аз лично при нужда мога да се оправдавам, че кърменето ми е развалило бюста. Но след като участвах в този клип и видях другите момичета колко са прекрасни, мога само да кажа, че съм частен случай. Дългото кърмене не разваля бюста. И, о чудо (това специално за фолк звездите), кърменето не е пречка да изглеждаш добре.
Истината е, че бюста ми се подобри в някои насоки, но от многото кърма в началото, което си е моя грешка донякъде, тръгна по "наклонената плоскост"  Mr. Green
Портокалова, ша ма прощавате, ама Алекс не е с гащи от морални съображения. Просто така изглежда по голям, а и е единствения начин да го спре човек да си разтяга пишката  Mr. Green
Моля да ме извините за спама

# 232
  • София
  • Мнения: 1 254
Бюста не се разваля от кърменето... Разваля се от спирането на кърменето. Моите бюстове си бяха много добре като кърмех... Големи и нависоооко... Сега едни зърна ми останаха, но какви зърнааа...


П.п. и аз извинете за спама.

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 00:08 от Манди Портокалова

# 233
  • Мнения: 4 242
Хайде разкажете малко повече за клипа, за идеята, за реализацията, как се случи? Кой избра майките? А песента? Кой заформи клипа? Дайте историята на тази приказка!   bouquet

Да се включа и аз в спама, гърдите си развалих след едномесечно кърмене, с рязко спиране на кърмата си. Така че недейте с митовете, ако ще се отпуска от тежестта бюста, то той се налива през бременността, да не говорим че всичко е ген.

# 234
  • Мнения: 5 713
Да се включа и аз в спама, гърдите си развалих след едномесечно кърмене, с рязко спиране на кърмата си.
Абсолютно. Аз също съм в тази група. Сега се старая да не допусна същата грешка.

# 235
  • Мнения: 1 616
Да се включа и аз с мнение за бюста и кърменето. Имам малък стаж с кърменето (7 месеца), но бюстът ми не увисна. Като форма си е същият, само дето е по-малък, но причина за това е рязкото ми отслабване известно време след раждането. Мисля, че много важен момент е правилното отбиване - плавно, постепенно, за да може и кожата да се свие. Рязкото отбиване гарантира отпускане, защото кожата не може така бързо да се свие.
Та това е моят скромен опит - кърмих на поискване, после сученето постепенно намаляваше, докато съвсем спря и сега се радвам на хубави гърди. Е, не са както когато бях на 23, ама и на това съм доволна.
Но дори и да няма гаранции за запазване на хубавия бюст, мисля, че си заслужава да се кърми...

# 236
  • Мнения: 851
БРАВО!   bouquet Евала на всички, които популяризират кърменето. Страшно глупаво е, че вече трябва да се борим да налагаме най-естествения и здравословен начин да хранят бебенцата. Клипа е много хубав и се надявам да го видят колкото се може повече жени.
А за това дали ще ти останат гърдите хубави след кърмене...мойте се скапаха, но това е положението. Не може хем бебето хубаво и здраво /защото е кърмено/, хем бюста като преди. Имам си приоритети и не съжалявам, ама грам.

# 237
  • Мнения: 1 467
На мен идеята много ми харесва, най-вече се радвам, че в България се показва по телевизията и се дава все повече гласност на кърменето. Тук в Италия по телевизията също редовно дават реклами, в които, където е възможно, присъстват кърмачки и така се мотивира кърменето някакси дори подсъзнателно. Само че, е малко по-дискретно...да си призная, на мен ми се стори прекалена тази голота на майките. Хубаво е да се покаже близостта и интимността, но ми се стори, че прекалено много бюстове се размятат насам-натам. Извинете ме за критиката. От друга страна - браво за смелостта!

# 238
  • София
  • Мнения: 1 877
мери, подкрепям, че си е ген за хубавия бюст!
или си го имаш и ще се запази до голяма степен или просто си с нееластична кожа и после увисваш...... за всеки е различно красивото, така че няма да се впускам в тиради за малък или голям е красивия бюст..
плавното отбиване е най-доброто за кожата на гърдите и смятам така да постъпя и аз, вече почнах де..тръгнах на рабпта и миа суче определено само вечер...гърдите ми не с епълнят и си издържам по много часове така, ще гледам всичко да стане естествено Peace

# 239
  • Мнения: 873
и мен ме разплака този клип-от щастие за мен и моето 13-месечно кърмаче и от тъга,че мног майки и бебета не са изживяли това!

Общи условия

Активация на акаунт