новата маска за коса GARNIER RFUCTIS

  • 10 335
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 535
И аз ползвам тази в тубичката и съм супер доволна. Косата ми става лъскава, обемна, лесно се разресва...абе идеална е за мен. Ползвам маската като балсам, директно в/у мокра коса, оставям я да действа около 10мин и после я измивам.
Този път Гарние са направили страхотен продукт....поне за моята капризна коса

# 16
  • Мнения: 1 318
А аз толкова й се чудех... май ще взема да я пробвам, че след морето доста ми се изсуши иначе здравата коса.

# 17
  • Мнения: 2 730
Вече не ползвам маски,защото започна много да ми се омазнява косата.
Кажете тази омазнява ли косата?Моита коса е нормална откакто не се боядисвам ,де.

# 18
  • Мнения: 2 726
denito2,ти нали не слагаш маската в корените?

А да питам,тази маска какви парички е?

# 19
  • Мнения: 758
denito2,ти нали не слагаш маската в корените?

А да питам,тази маска какви парички е?
на Гарниер ли?5-6 лева е!

# 20
  • Мнения: 2 730
Не,не я втривам в корените.Сега разбрах,че говорите за тази в тубата,а аз в началото мислех,че говорите,за маската в кутията,защото видях нейна реклама по телевизията,не е ли тя най новата маска за коса на гарние

# 21
  • Мнения: 183
Аз ползвам тази:
http://i253.photobucket.com/albums/hh79/VASILINAM/garnier.png и съм много доволна. Косата ми е суха и чуплива благодарение на дългогодишното боядисване. След маската става мека и лъскава.При мен поне определено има има ефект.

# 22
  • Мнения: 151
Коя маска бихте ми препоръчали да си взема тази новата в тубичката на Гарниер или на Билка маската за коса за всеки тип  Confused Косата ми е много изтощена и суха Sad Иначе е гъста и леко чуплива ..

Общи условия

Активация на акаунт