Автоимунен тиреоидит на Хашимото (3)

  • 75 842
  • 745
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 898
А какво ще кажете за Саменто? Някои пробвал ли го е?

# 646
  • Мнения: 50
 Simple SmileЗдр,бих искала да ви попитам имате ли проблем с ходенето по голяма нужда,и ако е така как го разрешавате.Това е едно от всичките последствия от болестта.Благодаря на тези,които ще се включат с мнения  bouquet

# 647
  • София
  • Мнения: 4 179
Simple SmileЗдр,бих искала да ви попитам имате ли проблем с ходенето по голяма нужда,и ако е така как го разрешавате.Това е едно от всичките последствия от болестта.Благодаря на тези,които ще се включат с мнения  bouquet

Какво имаш предвид? Пиши на лични, цащото аз имам някои проблеми, но не зная дали са свързани с Хашимотото.

Момичета, имате ли представа, може ли да се спрат лекарствата за хиперфунция на жлезата /мой роднина/ внезапно, от раз, защото резултатите му били в норма? Аз мисля, че това не трябва да става, нали това поддържа тези стойности.

# 648
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Simple SmileЗдр,бих искала да ви попитам имате ли проблем с ходенето по голяма нужда,и ако е така как го разрешавате.Това е едно от всичките последствия от болестта.Благодаря на тези,които ще се включат с мнения  bouquet

С плодове, чайчета, кафе (сутрин едно и добре ми влияе) активия и.т.н.

# 649
  • Мнения: 1 027
....Момичета, имате ли представа, може ли да се спрат лекарствата за хиперфунция на жлезата /мой роднина/ внезапно, от раз, защото резултатите му били в норма? Аз мисля, че това не трябва да става, нали това поддържа тези стойности....
не! Naughty не трябва. постепенно се намалява дозата. не е хубаво от веднъж
 А относно проблемите с wc- много течности! повече вода, чайчета със слабително действие...

# 650
  • Мнения: 36
За dorothy
Яж повече фибри, аз хапвам едни бисквитки с овесени ядки и съм ок. Плодове като сливи и праскови са също подходящи. Ако проблема ти е много тежък пий л-карнетин около 1 месец за да ти се нормализира метаболизма. Той е напълно безвреден, просто спира действието му след 1 месец когато организма се насити с него. Ако и това не ти подейства можеш и магнезий да пийнеш пак около 1 месец. Би трябвало това да те оправи. Не прибягвай до слабителни, защото към тях се привиква.

# 651
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
galiu аз отговярам на запитване, да и овесени ядки ползувам и т.н. Аз съм си добре, не се оставям.

# 652
За тоал.  е много добре да се взима сутрин по 1 лъжица сусамав тахан смесен с мед. Сусамовият тахан се продава в хранителните магазини и е много полезен за предпазване от остеопороза.

# 653
  • Мнения: 50
Много ви благодаря за съветите,аз ползвам чай Сена,но ми писва вече от него,а спра ли да го пия,става ужас.Л-карнитина казвате ,че е безвреден,а пълнее ли се от него? newsm78

# 654
  • София
  • Мнения: 1 220
Ох и аз го имам този проблем и нищо не ми помага, просто се чудя вече какво да правя. Cry
Момичета аз от както взимам тироксина антителата ми се повишиха а иначе хормона си влезна в нормите. Това дали е нормално притеснявам се от тези антитела. newsm78

# 655
  • София
  • Мнения: 2 908
Аз пия зелен чай от по-слабия,преди време се опитах да го спра и положението стана зле и отново започнах и с него съм ок.

# 656
  • София
  • Мнения: 1 220
На мен и той не ми помага, купих си и двата чая и трябва да ги пия поне два дни за да има резултат. И фибри си взех и плодове на гладно, нищо не действа. Единствено има някаква разлика от чаша топла вода на гладно сутрин, но май беше за кратко. Tired

# 657
  • Мнения: X
Здравейте правих контролно ТСХ и резултатът е 4.4 (0.35-5). Влязъл е в норми, предния път беше над 6, но се питам дали ще е нужна корекция на дозата. Пия л-тироксин от 50 по 1 табл. на ден, вече 6 месеца с малко прекъсване за седмица. Какво мислите?

# 658
За антителата лекарство няма. Моята лекарка каза, че е глупост да се взема селен. Мен ме интересуват страничните ефекти на ел-тероксина. Моля тези, които го вземат от по- дълго време да кажат. Болят ли ви костите ?

# 659
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз отдавна не съм се включвала, защото се завъртях в омагьосан кръг от други проблеми. Покрай които се наложи да взимам и имуностимуланти. Не знам как ще се отразят на ТСХ, като привърша с имуностимуланта ще си пусна изследвания. Нещо след второто море се бъгнах отвсякъде.  Joy То не че е смешно, ама нищо друго не ми остава. Завъртях се в кръг бактерии-антибиотици-гъбички-бактерии...чисто съм си за хомеопат. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт