Вагинален сектер

  • 3 604
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 085
Да ви питам за тази хламидия, само по полов път се предава нали.Аз имам един партньор от 3 години и нямам оплаквания.Не мога да имам хламидия нали?Все пак съм си ходила и на гинеколог и са ме гледали. newsm78Извинете ако е тъп въпроса но...

# 16
  • Мнения: 862
Да ви питам за тази хламидия, само по полов път се предава нали.Аз имам един партньор от 3 години и нямам оплаквания.Не мога да имам хламидия нали?Все пак съм си ходила и на гинеколог и са ме гледали. newsm78Извинете ако е тъп въпроса но...
Наличието на хламидия не може да бъде установено само с преглед при гинеколог. То се изследва с кръв или вагинален секрет в лаборатория.
Аз нямах никакви симптоми, а съм я влачила с години без да я усетя.

# 17
  • Мнения: 1 085
Ти колко партньора си имала.Аз през живота си съм само с един и с един ще си остана.В интернет четох че от много пратньори се получава(повече от един)

# 18
  • Мнения: 862
Ти колко партньора си имала.Аз през живота си съм само с един и с един ще си остана.В интернет четох че от много пратньори се получава(повече от един)
Безчет са  Mr. Green , сигурно за това съм я лепнала  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 1 085
Е не е гаранция.Аз просто се успокоявам че съм с един Grinning , не искам да си внушавам разни неща.

# 20
  • Мнения: 862
Е не е гаранция.Аз просто се успокоявам че съм с един Grinning , не искам да си внушавам разни неща.
Ма ти верно ли ми взе думите на сериозно  smile3532....  #Crazy

Между другото за твоят мъж сигурна ли си, че е бил само с теб и само с теб ще си остане  newsm78

# 21
  • Мнения: 304
Ох, извинявай, ама много ми идва от вътре да те питам - ти хубаво само с един, а той дали само с една?

Съжалявам, не искам да се заяждам. Хламидия може да имаш и да не знаеш даже. Както Хри ти казва - обикновения преглед няма как да я види, там може всичко да е наред и пак да я имаш.
Когато ходих последно на преглед (миналата седмица) докторката ми каза така - хламидия изследвала ли си, аз отговарям, да, преди 3 години, със същия партньор съм. А тя каза - да, ама сега пак трябва, че за 3 години всичко се случва... прави си изводи.

# 22
  • Мнения: 1 085
Е не е гаранция.Аз просто се успокоявам че съм с един Grinning , не искам да си внушавам разни неща.
Ма ти верно ли ми взе думите на сериозно  smile3532....  #Crazy

Между другото за твоят мъж сигурна ли си, че е бил само с теб и само с теб ще си остане  newsm78

Напълно обедена съм че е бил само с мен и с мен ще си остане.100000000%

# 23
  • Мнения: 1 334
Бъни,историята помни всякакви случаи....човек никога не знае Whistling

# 24
  • Мнения: 1 085
Е стига сега сте ми разваляли дени.Карате ме да се съмнявам в милото.Той просто няма време за да ми изневери моля ви се сега.Сигурна съм в него той е душичка и е супер притеснителен камо ли да си има любовница.

# 25
  • Мнения: 1 334
И все пак...на всички "милотата" са супер послушни,и притеснителни,и душици...Просто казвам,че човек не може да дава гаранция 1000000 % за друго човешко същество Peace
Не вкарвам семейни драми,а казвам,че трябва винаги да си имаш едно наум.Не случайно казах,че историята помни всякакви случаи Wink

# 26
  • Мнения: 1 085
Сега не искам да се тормозя с това , вярвам си в него и не искам да си вкарвам мухата в главата.Сигурна съм.Лека вечер ви желая. Hug

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ей, изядохте го девойчето Mr. Green
Бъни, ти първата партньорка ли си му newsm78
Между другото, има случаи, когато хламидия се хваща и не по полов път. Никое изследване не бива да се подценява Naughty

# 28
  • Мнения: 862
 smile3534 smile3534 smile3534
Темата претърпя промени от към съдържанието си  Mr. Green
Бъни, на мъж доверие да нямаш, от мен да го знаеш (нали съм с партньори безчет  Mr. Green) Peace

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Аз съм от тези само с един единствен мъж в живота,но имах хламидия.Съпругът ми е имал други партньорки преди мен.Хламидия се открива чрез взимане на секрет от влагалището,кръвни изследвания и ДНК тест за хламидия.Цитонамазка и МБ не откриват наличие или липса на хламидия.

Общи условия

Активация на акаунт