Целувате ли децата си?

  • 22 044
  • 745
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 289
много го целувам,нали ми е дете и го обичам-за мен това е израз на любов и топлина.Така ще усети,че е обичан.Имаме си и традиция преди сън-целуваме бъзки,носле,челце,брадичка ,устичка,ушички и мама си краде целувки по следкото вратленце WinkСега свикна и след като го нацелувам започва и той да ме целува по гореизброените места Simple Smile

# 706
  • Мнения: 161
Нонстоп!  Heart Eyes Така си го обичкам. Целувам го когато е буден, когато спи и изобщо постоянно . Не мисля, че това разглезва.  Wink

# 707
  • Мнения: 11
Много го целувам и смятам че на нея това е харесва.

# 708
  • Мнения: 983
Разбира се, децата имат нужда от обич и ласки. Целувам ги и то по няколко пъти на ден. Не мисля че това може да бъде причина да се разглезят.

# 709
  • Мнения: 312
  smile3521 да целувам я постоянно и немисля че ще се разглези.

# 710
  • Мнения: 387
катерина няма и 20дена още а вече я задушавам от целувки...постоянно..и мисля да продължавам в същия дух...

# 711
  • Мнения: 204
Постоянно я целувам .

# 712
  • Мнения: 2 028
целувам ги постоянно  Heart Eyes

и дядо ми все повтаряше, че децата се целуват само, докато спят, явно е някаква стара приказка...

# 713
  • Мнения: 262
Нищо че вече сме на 3 и половина, все още мн. често се гушкаме и целуваме. Даже тя сама си казва- тате или мамо може ли да те гушна... и после - така искам цял ден, няма да те пусна.  Grinning  не че ще издържи

# 714
  • Мнения: 19
Целувам го много. Толкова е сладък и толкова много го обичам, че няма как да не го целувам.

# 715
  • BG
  • Мнения: 2 217
Прегръщам и целувам сина си почти постоянно - толкова много го обичам!  Heart Eyes

# 716
  • София
  • Мнения: 3 789
Целувам я постоянно Peace
Обожава я, иде ми постоянно да я мачкам и целувам.
На първата консултация още педка ме предупреди, че бебто не се целувало по бузките, а по вратлето, ръчичките, дупето, но не и по лицето newsm78 Не я попитах защо. Имате ли представа защо не бива да се прави? Може би защото на личицето кожата е прекалено нежна? newsm78 Та тя навсякъде е такава Flutter
Понякога си открадвам по една целувка по гушката, не мога да се сдържа просто Flutter Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 164
И аз често я целувам ,но избягвам по лицето ,за не и причиня пъпчици, не че няма и без това.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Целувам я и то много , не мога да и се нарадвам.Но тя е още много малка, за после -незнам

# 719
  • Варна
  • Мнения: 91
Постоянно,той се дърпа,ама къде ще отиде Crazy Как няма да си целувам детето бе,толкова много си го обичам!

Общи условия

Активация на акаунт