Лексикон на красотата

  • 4 226
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289


1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним?-Диорка отива ли ми? Mr. Green

2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и
какво направихте с тях?-като малка висях и с часове съзерцавах леля ми как се гримира по 2 часа,пие кафе и пуши цигари,сега съм същата. Crazy

3. Какво червило си купихте за първи път?-сигурно Голдън Роуз №51 Crazy

4. Кой ви е учил да се гримирате?времето и практиката ме научиха,поддържавах на леля ми.

5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите?-като малка баща ми все ме водеше да ме подстригват като момче,мног оми било отивало Crazy,след тва сама си правех прическите и разбира се мама като по малка.

6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи?Естествено,всичките ги обичам.

7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо?мисля,че съм чаровна

8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано
с вашата визия?
сутрешен тоалет и крем

9. Каква козметика "колекционирате"?-всякаква

10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден?-обичам да ми подаряват всякакъв вид козметика,било то бяла или декоративна,за коса или за тяло.Не обичам подаръци от сорта на сапун Joy

11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна?Разбира се.

12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън?
А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там?
винаги имам огледало,пудра и гланц

13. Как се грижите за вашата коса?-с подходящите продукти за нея

14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце?-ооо случвало се е

15. Коя според вас е най-известната марка козметика?няма най известна,повечето са достатъчно известни без значение ценовият им клас.Но като  цяло МАК най-я спрягат.

16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса?тц Naughty

17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания?да определено

18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване?много неща

19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата?огледалооо..

20. Любимата ви маска за лице е.....пилинг маската

21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота?
А позитивно - разкрасяващо?негативно-сладкото,позитивно-плодовете

22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати?трудно спазвам диети,предпочитам ограничения или гладуване

23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена,
докато бяхте бременна?по одухотворена може би,но ПО чаровна или красива не

24. Как бяхте облечени на последният купон?с рокля

25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция,
каква би била тя и кога?
цици

26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се
погледнете в огледалото?не,харесвам ес сутрин с отпочинала кожа и рошава коса

27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци, 
за да са по-красиви или заради конкуренцията?1 и 2

29. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка,
епилатор, лазерна (фото) епилация, друго?
-епилатор

30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг?-приятел разбира се

# 16
  • Мнения: 3 830
ЛЕКСИКОН НА КРАСОТАТА

1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним?
*** Диор / Виши

2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и
какво направихте с тях?
*** На 4 години. Сложих си лак за нокти на бузите като руж, червени сенки на клепачите и сини сенки на устните.

3. Какво червило си купихте за първи път?
*** Китайско.

4. Кой ви е учил да се гримирате?
***Собствен опит. Ходих на нещо като курсове. Чела съм и доста материали за това как да се гримирам.

5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите?
*** Винаги съм била с дълга коса. Най-къса ми беше преди 5 години, когато беше до линията на сутиена. Другият случай, когато ми беше къса беше, когато бях в утробата на мама. Laughing

6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи?
*** Пристрастена съм към водата. Мога да седя под душа или във ваната с часове.

7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо?
*** Мисля, че имам хубави черти на лицето, както и хубави части от тялото. Не знам дали съм чаровна или магнетична, но казват, че имам много силно излъчване, някаква харизма, женствено, фино, нежно излъчване.

8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано
с вашата визия?

*** Мия си зъбките и си взимам душ. После веднага си слагам дневен крем на лицето за суха и чувствителна кожа.

9. Каква козметика "колекционирате"?
*** Напоследък съм се вманиачила на тема ~парфюми~. За последния месец съм се сдобила с още 4 - 5. Много често купувам и спирали.

10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден?
*** Всякакви козметични подаръци обичам и нито един не смятам за обиден.

11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна?
*** Определено. Много по-важно от токчетата е излъчването. Ако има самочувствие, със сигурност ще изглежда в очите на другите по-секси и по-привлекателна.


12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън?
А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там?

*** Винаги в чантата ми има: несесер с гримове, портмоне, телефон, ключове. Нищо не ми липсва в нея. Много рядко ми трябват пила или нокторезачка и рядко ги намирам в чантата. Не се ядосвам за глупости.

13. Как се грижите за вашата коса?
*** Пия Мерц. Шампоан Фитовал + добър балсам. Понякога правя маски с масла, витамини и други продукти.

14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце?
*** Не.

15. Коя според вас е най-известната марка козметика?
*** Л'Ореал.(?)

16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса?
***Без крем не излизам, както и без грим или поне спирала и гланц. Понякога си връзвам косата и не ми пречи да излизам така.

17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания?
*** Не познавам мъже, които да нямат нежелани желания спрямо жена. Ако не е особено атрактивна за тях, не биха имали, каквито и да са желания...Късата пола доста въздейства на мъжките фантазии...за жалост.

18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване?
*** Подарявали са ми: бельо, парфюми, козметика за някакви луди суми...

19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата?
*** Хавлия, mp3 player, слънчеви очила, минерална вода, червило, спирала и водоустойчив молив, огледало, книга или списание.

20. Любимата ви маска за лице е.....
*** Не ползвам все още. Т.е. ползвам пилинг маска на Виши - Нормадерм.


21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота?
А позитивно - разкрасяващо?
*** Пържени и мазни храни.
Позитивно ми влияят много течности, плодове и зеленчуци, малко ядки.


22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати?
***Била съм веднъж на диета за !!! напълняване !!!за три седмици. Резултати - 2 килограма отгоре и след края на диетата бяха свалени за 2-3 дена.

23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена,
докато бяхте бременна?
*** Не съм била бременна.

24. Как бяхте облечени на последният купон?
*** Къса бяла пола, златисто бюстие, златисти сандали с токове 10см.

25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция,
каква би била тя и кога?

*** Операция на носа. Бих я направила веднага.


26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се
погледнете в огледалото?
*** Не. Изненадващо, но сутрин се харесвам най-много.


27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци, 
за да са по-красиви или заради конкуренцията?
*** Всичките изброени.
За мен е: да прикрия недостатъци и да изглеждам по-добре, защото, когато изглеждам по-добре, се и чувствам по-добре.


29. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка,
епилатор, лазерна (фото) епилация, друго?

*** Иска ми се лазерна или фотоепилация, но за момента съм предимно на епилатор, бръсначка също ползвам, по-рядко кола маска.

30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг?
*** Пръв приятел. Такава ми  е работата.

Приятно попълване  Mr. Green


Мерси!  bouquet Hug

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 23:03 от Estellia

# 17
  • София
  • Мнения: 3 841
1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним? - Clarins
2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и какво направихте с тях? - Сигурно на 4-5 години. Обичах повече да ги разглеждам и събирам, отколкото да ги мажа на себе си.
3. Какво червило си купихте за първи път? - Един течен гланц, с естествен цвят.
4. Кой ви е учил да се гримирате? Съвсем в началото? - Най-вероятно майка ми.
5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите? - Да, предимно с дълга коса съм била, като изключим едно по-драстично подстригване, по настояване на майка ми. Баба ми ми правеше прическите, защото тя ме гледаше.
6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи? - Да, обичам. Душ, не харесвам вана.
7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо? - Да, така казват хората, аз винаги съм самокритична.
8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано с вашата визия? - Почиствам си леко лицето, нанасям хидратиращ крем.
9. Каква козметика "колекционирате"? - Всякаква - предимно козметика за косата, тоници и ексфолианти, маски за лице, скрабове за тяло, гланцове за устни, моливи, сенки и спирали. И, естествено, парфюми и лосиони за тяло.
10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден? - Най-много обичам да получавам парфюми. Чак обиден, не бих казала. По-скоро такъв, причинен от невежество, може да бъде обиден - например крем против бръчки за 20-годишна.
11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна? - Разбира се, особено при моя ръст са си направо задължителни.
12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън? Какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там? - Има огледалце, някакъв гланц за устни, кремообразна пудра.
13. Как се грижите за вашата коса? - Тя ми е мания, подхранвам я редовно с маски, горещи терапии, винаги я глезя с качествени продукти и съм доволна от вида й. Освен това винаги пия някаква хранителна добавка, за да я подсиля и отвътре.
14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце? - По-скоро не.
15. Коя според вас е най-известната марка козметика? - Лореал, Ревлон, Нивеа.
16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса? - Рядко, в повечето случаи не.
17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания? - Хм, не мисля. Моите познати мъже казват, че предпочитат загатнатия сексапил.
18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване? - Парфюми, защото знае, че са ми страст.
19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата? Козметично? - Нищичко.
20. Любимата ви маска за лице е..... Пилинг маската на Виши Нормадерм.
21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота? А позитивно - разкрасяващо? - Не съм забелязала такава закономерност. Позитивно със сигурност ми влияе комбинацията кисело мляко с мюсли.
22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати? - Не съм била на диета.
23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена, докато бяхте бременна? - Не съм била бременна.
24. Как бяхте облечени на последния купон? - С черна копринена рокля, дължина около коляното, и бежови сандали с висок и тънък ток.
25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция, каква би била тя и кога? - Може би устните, но най-належащата корекция вече си я направих.
26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се погледнете в огледалото? - Хаха, май да.
27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци, за да са по-красиви или заради конкуренцията? - Съвкупност от трите.
28. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка, епилатор, лазерна (фото) епилация, друго? - Епилатор, бръсначка и пинсета.
29. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг? - Приятел.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 956
1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним? Guerlian
2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и какво направихте с тях? - МАйка ми не ползва гримове  Rolling Eyes
3. Какво червило си купихте за първи път? - Голдън роуз
4. Кой ви е учил да се гримирате? Съвсем в началото? - Никой. Купувах си много списания и женски вестници.
5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите? - Никога. Била съм даже почти нула номер през летата докъм 4-5 годишна възраст
6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи? - Да - докато не започна да се разтварям във водата, не излизам. Ползвам душа предимно, джакузито (вече почти всеки може да си купи вана джакузи, така че не искам да прозвуча фръцливо) ми седи така - само го мия. Много шум вдига докато се къпя, а и ми става лошо като кисна в топлата вода.
7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо? -
Зависи в какво настроение съм и как ми върви живота.
8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано с вашата визия? - Вземам душ, слагам си лещите и после кремовете.
9. Каква козметика "колекционирате"? - не колекционирам - купувам само каквото ще ми трябва, а което е несполучлив избор го подарявам или го изхвърлям - зависи дали е боклук или е неподходящо за мен, но за други да е...
10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден? - Обичам всякакви козметични подаръци. Обидно е, когато на някой празник на всички останали даден човек е подарил готини неща, а пък на мен като на по-"свой" човек е решил да не подарява кой знае какво, че ще разбера уж, че другите подаръци са го охарчили... Имала съм такъв случай Sad
11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна? - Задължително! Дори при високия ми ръст, високите токчета имат само суперлативи. Краката стават километрични, осанката по-грациозна и женствена, походката магнетична... А като сложа маратонки - еми все ме питат какво тренирам - волейбол или баскетбол  Joy
12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън? Какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там? - Често забравям да си сложа мокри кърпички и после се чудя как да си стерилизирам ръцете... А иначе козметиката си я държа в хладилника - в чантата ми няма нищо от сорта...
13. Как се грижите за вашата коса? - Нямам много време напоследък за косата си. То си и личи Cry Само я мия почти всеки ден с хубави шампоани, слагам маска след това (но нямам време да изчакам достатъчно) или пък спрей без отмиване. И накрая - сушуар...
14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце? - НЕ!
15. Коя според вас е най-известната марка козметика? - Лореал
16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса? - Без крам - НИКОГА!!! Без грим и с вързана коса - какво лошо има в това?
17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания? - Ами мен лично ме дразнят и притеснават тези желания. Къса пола вече не обувам по тази точно причина. ПРедпочитам да съм обект на по-рафинирани желания...
18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване? - Всякакви козметични продукти, уреди и т.н.
19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата? Козметично? - Вода, храна, списания...
20. Любимата ви маска за лице е Нямам такава. В издирване съм.
21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота? А позитивно - разкрасяващо? - НАпоследък нямам много време да ям и по-скоро липсата на ядене влияе негативно на красотата ми...
22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати? - В гимназията бях луднала по диетите. Макар да нямах никаква нужда. Като бях бременна също бях на диета, защото не трябваше да качвам много килограми и бебето да става повече от 4 килограма - имам много висок диоптър, а не исках да раждам със секцио.
23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена, докато бяхте бременна? - Определено се харесвах много повече, когато бях бременна.
24. Как бяхте облечени на последния купон? - С бяла копринена туника, бял скини панталон, черен колан и черни сандали на много висок и тънък ток.
25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция, каква би била тя и кога? - След време бих си изчистила торбичките под очите, които предполагам задължително ще ми се образуват.
26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се погледнете в огледалото? - Не се ПУАША от себе си.
27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци, за да са по-красиви или заради конкуренцията? - Зависи от жените. Аз слагам грим предимно заради етикета. Смятам, че отивайки на определено място, при определени хора, гримът е признак и на уважение. Следователно не всеки грим е за навсякъде...
28. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка, епилатор, лазерна (фото) епилация, друго? - Епилатор, бръсначка, пинсета и фотоепилация.
29. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг? - Все ми е тая.

# 19
  • Мнения: 4 292
1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним?    Може би L'oreal

2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и
какво направихте с тях?  Не помня точно, малка съм била.

3. Какво червило си купихте за първи път?  Eвтино ще да е било.

4. Кой ви е учил да се гримирате?  Взаимно се учихме с приятелки, на мен ми се отдаваше.

5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите?  Имах. Мама, а по-късно и сама.

6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи?  Да. Душ.

7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо? Хубава съм. Аз самата се харесвам, а знам, че и околните - също. Но в никакъв случай не се мисля за Анджелина Джоли.

8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано
с вашата визия? Да, почиствам си лицето, после тоник, накрая дневен крем. И това всяка сутрин.

9. Каква козметика "колекционирате"? Не колекционирам козметика, но имам много излишни глупости.

10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден?  Обичам да ми подаряват парфюми. Мразя да получавам дезодоранти, ни не го считам за обидно.

11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна?  Определено!

12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън? Tелефон, парфюм, гланц за устни и пари.
А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там?  Ред.

13. Как се грижите за вашата коса? Всякак. Обичам косата си и я глезя.

14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце?  Не.

15. Коя според вас е най-известната марка козметика?  L'oreal

16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса?  Случвало се е.

17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания?  Зависи от краката.  Mr. Green

18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване?  Много неща.

19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата?   Телефон, портфейл, балсам за устни и гланц.

20. Любимата ви маска за лице е.....  Чак любима нямам.

21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота?   За сега не.
А позитивно - разкрасяващо?  Не мисля.

22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати?  До сега не ми се е налагало да бъда на диета.

23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена,
докато бяхте бременна? Не.

24. Как бяхте облечени на последният купон?  С туника и ленен панталон.

25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция,
каква би била тя и кога?    Корекция на бюста. Все още е рано.

26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се
погледнете в огледалото?   Не, изобщо. Понякога да же имам доста свеж вид.

27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци, 
за да са по-красиви или заради конкуренцията?  Гримът е за подчертаване на хубавото в една жена. Чак след това за прикриване на недостатък.

29. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка,
епилатор, лазерна (фото) епилация, друго?   Епилатор.

30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг?  Приятел. Обективите ме обичат.  Flutter

# 20
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
ЛЕКСИКОН НА КРАСОТАТА

1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним?
dior

2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и
какво направихте с тях?
Честно казано не си спомням
3. Какво червило си купихте за първи път?
И това не помня за мен важното е червилото да ми харесва като цвят и аромат
4. Кой ви е учил да се гримирате?
Никой по-специално.Гледала съм от майка ми и съм си изгражада постепенно и мой стил
5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите?
Да имах моменти с доста дълга коса.Майка ми  и баба ми.
6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи?
Обичам.
7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо?
Смятам, че съм привлекателна има дни в които се харесвам повече от други.Защо мисля така ами грозни жени няма има неподдържани.
8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано
с вашата визия?
Ами след като се измия/изкъпя крем за лице и лосион за тяло.
9. Каква козметика "колекционирате"?
Няма специална марка това което ми харесва а аз наистина имам козметика за да отворя цял магазин.
10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден?
Всякакви подаръци свързани с козметиката обичам.А обиден може би кола маска.
11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна?
Определено има ограмна разлика във визията на жена когато е с маратонки или високи токове.Удължава силуета и я прави по-елегантна е естествено като знае как да ходи с високи токове иначе се получава смешна гледка, която съм виждала по улиците.
12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън?
А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там?
Винаги имам червило и парфюм.Нещото което липсва е пила за нокти.
13. Как се грижите за вашата коса?
Редовно маски за коса и домашни и  готави балсам задължително кристали.Налага ми се да полагам доста грижи за нея определено много я изтощих с боите.
14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце?
Мисля че съм способна.Хареса ли ми нещо докато не го взема не се успокоявам
15. Коя според вас е най-известната марка козметика?
Без коментар.
16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса?
Без крем-да , но без грим или с вързана коса не.
17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания?
Да ако е съобразена с телосложението й.Все пак трябва да изглежда красиво а не все едно момичето няма огледало вкъщи.
18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване?
Масажи.
19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата?
Друга козметика на плажа не използвам.Достатъчно тормозя кожата си с това слънце.Поне един път в годината да сме по-натурални.
20. Любимата ви маска за лице е.....
Zenibell като си я сложиж е точно като маска на лицето те са с колаген и алое вера много добре действат на кожата ми.Също така и някой маски с мед.
21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота?
А позитивно - разкрасяващо?
Негативно-мазните храни.Позитивно плодове и зеленчуци.
22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати?
Случвало се е.Било е и доброволна диета и не в смисъл когато съм била изнервена е недоброволната защото в такива моменти даже забравям да ям.Най-добрият ми резултат е бил в такива моменти 5 кг за една седмица.Но това не е препоръчително.
23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена,
докато бяхте бременна?
Още не съм била.
24. Как бяхте облечени на последният купон?
Последния беше фирмен бях с черно бяла рокля малко под коляното с черен тюл отдолу и с високи токове.
25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция,
каква би била тя и кога?
Сигурно гърдите след като родя
26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се
погледнете в огледалото?
Не.Трябва да се харесваме такива каквито сме не само с грим той е за подчертаване на красотата е и за покриване на малките недостатъци.
27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци, 
за да са по-красиви или заради конкуренцията?
Каква конкуренция.Всеки има своята индивидуалност.И всеки блести със своята различност.По скоро гримът е за да си по красива и да сложиш малко цвят както се казва, а и за прекриване на недостатъците.Но гримът може да изиграе и лоша шега ако е неправилно нанесен.Особено ме дразни когато момичета си силожат фон-дьо-тен но пропуснат кожата към ущите и врата и разликите изглеждат ужасно все едно е с маска.
29. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка,
епилатор, лазерна (фото) епилация, друго?
Кола маска бих избрала лазерна епилация но ми идва скъпичка
30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг?
Обичам да се снимам и да снима така че -приятел
  love001

# 21
  • Мнения: X
1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним?- Ауен маГ  Mr. Green

2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и
какво направихте с тях?- Откакто съм се родила знам за тяхното съществуване. Хубаво начервих устни и успях да й окепазя любимото червило.

3. Какво червило си купихте за първи път?- Червено.

4. Кой ви е учил да се гримирате?- Маман.

5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите?- Да, ами че пак маман.

6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи?- Да. Душ.

7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо?- МНого ясно. Нашо лошо нема.

8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано
с вашата визия?
- Поглеждам си рошавата тиква по пътя към WC-то.

9. Каква козметика "колекционирате"?- Всякаква.

10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден?- ПарфуН. Обиден......самобръсначка? крем за пети? четка за зъби? newsm78

11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна?
- За другите не знам. Мен определено да, освен ако не трябва да ги нося цял ден, тогава рискувам в последните часове да имам походката на пребит кон.. всяко нещо е хубаво,когато не се прекалява с него.
12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън?
А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там?
- Какво ли няма, и все пак винаги забравям по нешо- всеки път различно, но най-често си забравям пиличката за нокти.

13. Как се грижите за вашата коса?- Мия я, правя й маски, подстригвам я редовно.

14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце?- Не съм пробвално, но сякаш съм способна...

15. Коя според вас е най-известната марка козметика?- Л'ореал.

16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса?- Да.

17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания?- Да.

18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване?- Половинката ми ме оставя сама да избирам разкрасителните продукти,които позлвам.

19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата?- Балсам за устни.

20. Любимата ви маска за лице е.....- с мед и мляко

21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота?
А позитивно - разкрасяващо?
Хм... слънчоглед?
Де да знам- боб със зеле. На тоз въпрос само глупости ми хрумват.
22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати?- Два пъти. Веднъж драконовска. Резултат- близък до анорексия.
Вторият път- един ден в седмицата на плодове. Не беше зле. За месец смъкнах някое -друго килце. Като цяло не обичам да съм на диета и рядко се подлагам.

23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена,
докато бяхте бременна?
- Като забременея ще пиша  пак.
24. Как бяхте облечени на последният купон?- В розово-лилави оттенъци с леко закачливо-сексуален намек Crazy

25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция,
каква би била тя и кога?
- Не знам. След време може би ще бъда по-наясно с това. За сега не искам да се променям.

26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се
погледнете в огледалото?
- Виж отг. на въпрос.No 8
27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци, 
за да са по-красиви или заради конкуренцията?
- За да подчертават красивото в себе си.
29. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка,
епилатор, лазерна (фото) епилация, друго?
- кола и бръснач

30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг?- Нито едното, нито другото, може би добър познат.

Приятно попълване  Mr. Green- мерси  Laughing

# 22
  • Мнения: 3 695
1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним? - няма такова  Naughty
2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и - малка, но колко точно не си спомням  Rolling Eyes
какво направихте с тях? - правех се красива  Joy

3. Какво червило си купихте за първи път? - не си спомням, може би някой гланц

4. Кой ви е учил да се гримирате? - никой и затова още не мога да се справя  Rolling Eyes

5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите? - мама ми правеше страхотни плитки

6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи? - от всичко по много  Laughing

7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо? - така са ми казвали и затова така мисля  Joy

8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано
с вашата визия?
- измивам си лицето  Laughing

9. Каква козметика "колекционирате"? - декоративна

10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден? - всичко харесвам

11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна? - не нося високи обувки, а как бих искала . . . така, че според мен да  Laughing

12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън?
А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там?
- какво ли нямам в чантата и рядко нещо като ми потрябва го нямам

13. Как се грижите за вашата коса? - качествени шампоани, маски, кристали и таблетки за пиене   Laughing

14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце? - о даааа Laughing

15. Коя според вас е най-известната марка козметика? - много са  Thinking

16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса? - да  Laughing

17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания? - може би  Rolling Eyes

18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване? - всеки негов подарък е такъв  Laughing

19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата? - списания  Wink

20. Любимата ви маска за лице е..... - нямам  Rolling Eyes

21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота?
А позитивно - разкрасяващо? - незнам, но предполагам, че има   newsm78

22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати? - не мога да съм на диета - не издържам на ограничения и ям повече  Laughing

23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена,
докато бяхте бременна?
- не съм била бременна и не мога да кажа  Grinning
24. Как бяхте облечени на последният купон? - с рокля

25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция,
каква би била тя и кога?
- може би носа  Thinking

26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се
погледнете в огледалото? - не, даже много се харесвам тогава  Peace

27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци, 
за да са по-красиви или заради конкуренцията? - да подчертаят красотата си  Rolling Eyes

29. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка,
епилатор, лазерна (фото) епилация, друго?
- фотоепилация  Laughing

30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг? - приятел, разбира се  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 2 430
ЛЕКСИКОН НА КРАСОТАТА

1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним?
Ив Роше

2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и
какво направихте с тях?  май от както се помня Mr. Green

3. Какво червило си купихте за първи път?
е тогава нямаше голям избор,имаше основно Ален Мак и майка ми си имаше едно на Pupa

4. Кой ви е учил да се гримирате?
Самоучител си бях Laughing
5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите?
Често имах....въшки Mr. Green и бях все късо подстригана.Сега имам дълга коса
6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи?
Аха Peace
7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо?
Мисля,че ДА!
8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано
с вашата визия?
Опитвам се да си среша косата
9. Каква козметика "колекционирате"?
Нямам определени предпочитания!Това от което съм доволна,независимо от марката
10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден?
Обичам всякакви подаръци..парфюми,крем за лице...ит.н.Няма подарък,който да ме обиди май newsm78
11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна?
Определено Peace
12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън?
А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там?
Имам винаги четка за коса и червило!Липсва ми пиличка за нокти!
13. Как се грижите за вашата коса?
Редовно маски за коса
14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце?
НЕ
15. Коя според вас е най-известната марка козметика?
Идея си нямам! Коя е?
16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса?
ДА
17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания?
Зависи от полата и жената Mr. Green
18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване?
Нищо Sad
19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата?
Само това
20. Любимата ви маска за лице е.....
Нямам определени  предпочитания
21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота?
А позитивно - разкрасяващо?
Негатично-шоколада!Позитивно-плодове и зеленчуци
22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати?
Имах две запомнящи се диети,на 17год свалих 13кг,и на 24год пак горе-доло толкова
23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена,
докато бяхте бременна?
Още не съм била.
24. Как бяхте облечени на последният купон?
черна рокля и тъмно червен шал
25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция,
каква би била тя и кога?
След години може един лифтинг Laughing
26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се
погледнете в огледалото?
Не..
27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци, 
за да са по-красиви или заради конкуренцията?
За самочувствие
29. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка,
епилатор, лазерна (фото) епилация, друго?
кола маска
30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг?
Зависи в каква ситуация са ме хванали  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 952
1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним? - трябва да помисля
2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и
какво направихте с тях? - гримирах куклите  и напарфюмирах секцията, от което тя побеля цялата, бой не помня ядох ли Mr. Green
3. Какво червило си купихте за първи път? - Голден Роуз предполагам, някой мъртвешки цвят.

4. Кой ви е учил да се гримирате? - когато бях манекенка съм се учила по ревюта от гримьорите
5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите? Дълга никога не съм имала..
6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи?- къпя се бързо, нямам време за вани и жакузита.
7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо? - мисля, че съм красива, защо няма да обяснявам. Чаровна и магнитечна не съм, защото забравям да се усмихвам, а и езикът ми е много остър Sunglasses
8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано
с вашата визия? - почистване на лицето.
9. Каква козметика "колекционирате"?- много и всякаква, напоследък доста парфюми имам.

10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден? - не обичам такива подаръци, не ме радват. Обидно е самобръсначка предполагам.

11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна? - 100%

12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън?
А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там? - гребен и гланц винаги имам, понякога ми липсва пудра може би Rolling Eyes
13. Как се грижите за вашата коса? - как ли не и ефекта не е какъвто бих искала да бъде.
14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце? -зависи дали е от първа необходимост и от настроението ми в момента.
15. Коя според вас е най-известната марка козметика? - Лореал може би и Нивеа.
16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса? - да, нямам комплекси относно външният вид.
17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания?- нежалани ще са за мен, за някоя друга може да са търсен ефект.
18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване?-  Rolling Eyes
19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата? - балсам за устни и гребен.
20. Любимата ви маска за лице е.....не съм я открила
21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота?
А позитивно - разкрасяващо? - негативно влияе целият ми начин на хранене, но какво да се прави пуста лакомия.
22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати?- много, резултат- нормално тегло, тоест качих, а не свалих. Аз искам да съм кльоща обаче Blush
23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена,
докато бяхте бременна?
24. Как бяхте облечени на последният купон? - sexy
25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция,
каква би била тя и кога? - ще си събера ушите и ще си махна целулита.Възможност имам, стимул нямам
26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се
погледнете в огледалото? - НЕ
27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци, 
за да са по-красиви или заради конкуренцията? - настроение.
29. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка,
епилатор, лазерна (фото) епилация, друго? - редувам кола маста, епилатор и бръсначка, в зависимост от мястото е времето, с което разполагам.
30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг? - зависи кога и как Mr. Green




# 25
  • Мнения: 796
1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним? - L'orea
2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и
какво направихте с тях? - омазах се като клоун и мама се изплаши като ме видя
3. Какво червило си купихте за първи път? - не ползвам червила
4. Кой ви е учил да се гримирате? - самоука съм си
5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите? Винаги съм имала дълга коса. мама ми правеше прическите
6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи?- обожавам, мога да прекарам цял ден във ваната
7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо? - не мога да преценя. Мисля, че съм чаровна, за красива чак незнам, но симпатична може Simple Smile
8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано
с вашата визия? - къпя се, и повреме на душа правя много неща за визията си
9. Каква козметика "колекционирате"?- ами различна, обичам всякакви кремове, маски и доста по-малко продукти за гримиране

10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден? - ами парфюм ми е най-любимото, а за обиден незнам, не мога да преценя

11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна? - разбира се, спор няма Simple Smile

12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън?
А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там? - оо нося си много козметика, която по принцип никога не използвам, но ме е страх, че нещо може да ми потрябва и мъкна дисагите с ненужни неща
13. Как се грижите за вашата коса? - всякакви маски
14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце? -не
15. Коя според вас е най-известната марка козметика? - много известни има
16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса? - редовно, рядко се гримирам, предпочитам хората да залагат на естественото
17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания?- ми ако е къса полата , то желанията ще бъдат желани.
18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване?-  не му позволявам да ми купува козметика, хич не разбира милия Laughing
19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата? - карти, хаха, нищо освен плажното мляко
20. Любимата ви маска за лице е.....за моята мазна кожа любимата си я правя...белтък и лимон ..върши чудеса
21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота?оооо много са
А позитивно - разкрасяващо? - обожавам зеленчуци, това поне малко компенсира цигарите, кафето и т.н.
22. Колко пъти сте били на диета? Каква? никога, да благодя на гена си, че съм слаба
23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена,
докато бяхте бременна?
24. Как бяхте облечени на последният купон? - нормално
25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция,
каква би била тя и кога? - носът, голям комплекс ми е Simple Smile
26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се
погледнете в огледалото? - не
27. Гримът за жените е:
за да са по-красиви или заради конкуренцията? - много неща, да прикриватнедостатъци и да акцентират на хубавите си черти
29. Вашият избор е:
епилатор, лазерна (фото) епилация, друго? - епилатор
30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг? - различно, не съм много фотогенична и хич не излизам добре на снимки

# 26
  • Мнения: 220
ЛЕКСИКОН НА КРАСОТАТА

1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним? trussardi

2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и 7-8
какво направихте с тях? мазах  Mr. Green

3. Какво червило си купихте за първи път? евтино, но червено  Wink

4. Кой ви е учил да се гримирате? сама, майка ми не се гримира хубаво

5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите? много дълга, баща ми

6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи?Душ-дъъъъълъъъг

7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо? Да , да , да, защото имам самочувствие

8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано
с вашата визия?
реша си косата

9. Каква козметика "колекционирате"?фдт и спирали

10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден? Обичам да ми подаряват парфюми и лосиони. Обидно би било крем против акне и всякаква такава козметика или интимен гел  ooooh!

11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна?
100%
12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън?
А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там?
Винаги имам балсам за устни. Липсва ми огледало и понякога фдт, когато имам излезнал някой дефект, я петно, я пъпка

13. Как се грижите за вашата коса? В последно време по много начини, маски, специални шампоани, ампули против косопад, укрепващи, витамини Форкапил за коса, нокти и кожа...

14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце? Напълно в мой стил

15. Коя според вас е най-известната марка козметика? нямам мнение, може би Лореал

16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса? Понякога, но все пак съм с малко бебе, което постоянно реве

17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания? надали нежелани

18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване?много неща, последно велоергометър

19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата? гланц за устни

20. Любимата ви маска за лице е.....нямам любима, сменям ги

21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота? шоколад
А позитивно - разкрасяващо?
плодове
22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати?100, различни, до 12кг

23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена,
докато бяхте бременна?
НЕЕЕЕЕЕЕЕ
24. Как бяхте облечени на последният купон?
високи червени обувки с отворени пръсти, червена чанта, дънки и червен потник
25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция,
каква би била тя и кога?
Гърди, повдигане и уголемяване. След кърменето сочат към колената ми ooooh!

26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се
погледнете в огледалото?
не
27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци, 
за да са по-красиви или заради конкуренцията?
подчертава красотата
29. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка,
епилатор, лазерна (фото) епилация, друго?
бръснач

30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг? пръв приятел. Много обичам да се снимам

# 27
  • Мнения: 31
1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним?    -    Трудно ми е да отговоря веднага

2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и
какво направихте с тях?     -     На 3-4 годинки съм била, нарисувала съм се като клоун, цялото лице, Clown и съм опитала вкуса разбира се  Mr. Green

3. Какво червило си купихте за първи път?    -    Розово

4. Кой ви е учил да се гримирате?    -     Самичка, обичах да гледам какичките като се гримирваха...

5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите?  -     Да много дълга, и мама и тати

6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи?     -    Ооо дааа, докато източа цялата топла вода Mr. Green

7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо?    -    Красива - не мисля, по скоро чаровна или симпатична, ами незнам ...

8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано
с вашата визия?
     -    Измивам си лицето и зъбите  Laughing

9. Каква козметика "колекционирате"?    -      Спирали и лакове за нокти

10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден?   -   Обичам да получавам цели козметични комплекти  Mr. Green въобще не съм скромна нали, за обиден -  newsm78 не мога да се сетя

11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна?
    -  Ами да

12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън?
А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там?
      -    Ооо нося толкова ненужни неща, с идеята че все може  да потрябва, все ме питат дали има камъни в нея.... Когато ми свърши батерията на телефона, винаги се ядосвам защо не съм си взела зарядното Crossing Arms

13. Как се грижите за вашата коса?     -    С маски за коса и хубав шампоан

14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце?     -    Зависи, ако знам че мога да си го позволя, и утре ще имам пари - да, но ако това са ми последните пари - бих си го купила друг път... Но при всички положения ще си го купя,  ако ми е харесало, независимо кога  Crossing Arms

15. Коя според вас е най-известната марка козметика? Ами те са много, за най-известна не мога да преценя - може би Манхатън, Лореал, Мейбълин...

16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса?   -   Да

17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания?     -    А защо пък нежелани  newsm78

18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване?      -      Козметиката сама си я избирам...

19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата?    -   носни кърпички, огледало, нещо за хрускане, това е задължително... а понякога има толкова други неща

20. Любимата ви маска за лице е.....  -    Да кажа баш любима - май няма

21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота?
А позитивно - разкрасяващо?
    -   Ям за да живея, живея за да ям!  Joy   Аз съм голям чревоугодник   Mr. Green Но затова пък нищо не ми се лепи  Naughty   (170см./ 50кг.) - така се чувствам много добре...

22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати?  -  Бях на диета в болницата преди 2-3 седмици - влияе ми ужасно. smile3516 3 дена препечени филии и чай, без абсолютно нищо друго, и още 3 дена на въглехидратна диета smile3512, повече не издържах, мен ли ще държат гладна  smile3513

23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена,
докато бяхте бременна?
    -    Някой ден ще отговаря на този въпрос? Все още не съм мами...  Flutter

24. Как бяхте облечени на последният купон?      -     С леки дрешки - дънки, потниче, нещо съвсем удобно за избухване....

25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция,
каква би била тя и кога?
     -     Сякаш не ми се правят пластични корекции, май всичко си ми е наред....


26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се
погледнете в огледалото?
     -    А не, напротив много е весело даже - малко за сутрешно настроение,  че какво - виждаш едно рошаво същество, което не прилича на себе си hahaha (хубаво е човек да се самоиронизира)

27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци, 
за да са по-красиви или заради конкуренцията?
    -    Понякога и заради трите ...


29. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка,
епилатор, лазерна (фото) епилация, друго?
     -   Предпочитам епилатор, но понякога няма време и айдеее бръсначката...

30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг?    -    Ами не баш пръв, ама приятел - да  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 480
1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним?
Мейбълин

2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и
какво направихте с тях?
На 12-13 Simple Smile Гримирах куклите Simple Smile

3. Какво червило си купихте за първи път?
Гланц - безцветен,а червило не ползвам

4. Кой ви е учил да се гримирате?
Никой Sad а може би  Интернет Simple Smile

5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите?
Имах и имам Simple Smile Майка ми

6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи?
Къпя се мноооого дъъъълго. Предпочитам душ.. Обикновено по 1 час стоя,а ако реша да си направ якефа около 3 часа под течащата вода Simple Smile

7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо?
Мисля,че съм чаровна Simple Smile Защото така е рекъл Господ Simple Smile

8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано
с вашата визия?
Веднага, като стана не. Миенето на зъби включва ли се хахах Simple Smile

9. Каква козметика "колекционирате"?
Никаква, каквото ми хареса-взимам го. Може би най вече лакове.

10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден?
Обичам лусиони, спирали и лакове.
А обиден подарък май няма Simple Smile Важното е да ми влезе в употреба..

11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна?
Даааааааааааааааааааааа Simple Smile

12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън?
А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там?
Що се отнася до козметика- гланц и парфюм. Пък винаги се дразня на себе си, че не нося сенки...

13. Как се грижите за вашата коса?
Абсолютно по никакъв начин освен традиционния шампоан. Никакви маски и тем подобни, просто няма нужда,не я третирам с преси и нищо,което да я затормози.

14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце?
Да  newsm78

15. Коя според вас е най-известната марка козметика?
Манхатън

16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса?
Да,разбира се!

17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания?
В повечето случаи да Simple Smile

18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване?
Лусиони за тяло, коректор за очи, лакове, лазерни епилации

19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата?
Нямам дори такъв лусион, достатъчно тъмна ми е кожата и не ми трябва, даже ненавиждам такива мазила по тялото ми на плажа Simple Smile

20. Любимата ви маска за лице е.....
Не ползвам

21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота?
А позитивно - разкрасяващо?
Няма, чак толкова не съм се вманиачила Simple Smile

22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати?
Само 1-2 пъти. Преди лятото бях на моя си диета и свалих 5кг за около 2 седмици. На морето качих 1 Sad А сега съм на Разделно хранене.

23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена,
докато бяхте бременна?
Ще видиммм...

24. Как бяхте облечени на последният купон?
Къса дънкова пола,потник

25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция,
каква би била тя и кога?
На устните, не си ги харесвам Sad Но никога не бих се престрашила

26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се
погледнете в огледалото?
Не Simple Smile

27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци,
за да са по-красиви или заради конкуренцията?
Жалко е,когато гримът се използва,за да прикрие недостатъци. Аз го ползвам за разкрасяване

29. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка,
епилатор, лазерна (фото) епилация, друго?
Кола маска за ръцете, Лазерна за лицето и разни др части  Embarassed,а с бръсначката често си общувам Sad

30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг?
И двете,зависи кога имаме контакт Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 629
ЛЕКСИКОН НА КРАСОТАТА

1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним? Ноу айдиа

2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и
какво направихте с тях? мама няма гримове и никога не е имала, само едно розов червило, което не съм барвала

3. Какво червило си купихте за първи път? ми едно много розово сякаш да беше

4. Кой ви е учил да се гримирате? никой сама се научих Joy

5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите? не съм имала дълга коса все беше до раменете... иначе мама ми правеше прическите с една купа на главата Simple Smile

6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи? Много обичам водичка ама съм на бойлер Crossing Arms

7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо? Понякога да, а понякога не, защото ми зависи от настроението newsm78

8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано
с вашата визия?
Да- тичам в банята да си измия лицето и зъбките...после отивам при кафеварката Sunglasses

9. Каква козметика "колекционирате"? Маски за лице - определно ми омекват краката като видя някоя нова маска Shocked

10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден? Парфюм! Обиден ми е - нещо за пъки ('щото имам) и крем за бръчки Mr. Green (никога не подарявам)

11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна? Разбира се!

12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън? Козметично - различно иначе винаги имам шише с вода
А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там?
Фактора ми за слънце или фон дьо тена!

13. Как се грижите за вашата коса? с шампоан и балсам...един път си правих маска с хума ама тя е за много мазни коси Sick

14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце? Не Naughty Винаги претеглям по 100 пъти дали ще ми трябва или не и дали не мога нещо по смислено да си купя Simple Smile

15. Коя според вас е най-известната марка козметика?Виши newsm78 Но като скъпа марка за мен е Лиерак

16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса? Абе много рядко Confused

17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания? Е как иначе...особено от строежите какви неща се чуват ooooh!

18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване? Обикновено ми подарява разни бижута Heart Eyes

19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата? гланц за устни

20. Любимата ви маска за лице е..... Нютроджина 2в1, Ейвън- Чейнджинг кълър и това са... е и други може би де...

21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота? ШОКОЛАДА!
А позитивно - разкрасяващо? Ми това са цитрусите то е плод ама пак се яде...даже грейпфрута много добре ми действа Heart Eyes

22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати? След раждането бях 1 месец! Калорийна диета- ям по 1200 калории на ден! Ми те се виждат чак след месец- два, аз нямам търпение за толкова!

23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена,
докато бяхте бременна?
Чувствах се много изморена и дебела, но чаровна bowuu
24. Как бяхте облечени на последният купон? ъъъммм... той беше преди години и не помня, но на сватбата бях с бяла рокля (то е купон какво са)

25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция,
каква би била тя и кога?
Не искам пластични корекции, мисля че нямам нужда, но  едни нови зъбки не бих отказала!

26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се
погледнете в огледалото?
Не харесвам си се Simple Smile една такава рошава... hahaha
27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци, 
за да са по-красиви или заради конкуренцията?
Всичко
29. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка,
епилатор, лазерна (фото) епилация, друго?
абе трудно ми е да кажа Thinking Thinking

30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг? Зависи как изглеждам, в повечето случаи се снимам и не ми пука  bouquet


Общи условия

Активация на акаунт