В деветия месец всички сме вече - идва АВГУСТовското човече

  • 15 963
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2
Честит рожден ден на Стефи и Марти!!!
 newsm59
Да са много здрави,весели и послушни и да бъдат грижовни кака и батко и да помагат на мама!!!
Весел празник!
  ura  bigdance2  party023

# 241
  • Мнения: 202
Асе, Мартини-да са ви живи и здрави рождениците, да ви правят щастливи, много да слушкат, да се държат подобаващо за кака и батко!!!

# 242
  • Мнения: 68
Наистина нямам право да се държа така с вас и да не съм от най-активно пишещите,но поне се страя да съм от четящите.Извинявайте всички,просто последните два дена се изнервих малко заради това че просто нощно време не мога да намеря поза в която да мога да дремна поне малко.Не сте вие тези които трябва да ми търпите настроението. ИЗВИНЯВАЙТЕ
За питане не съм питала нищо така е просто от време на време и аз пиша как вървят при мен нещата с бебето.Няма нищо, пак искам да ви се извиня. Embarassed

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!

# 243
  • Мнения: 2 376
Честит рожден ден мили деца! Пожелавам ви много усмивки и щастливо детство, а на Асето и Мартини мама да се радват много заедно с вас!  newsm59  Gift  party023  bigdance2


Аз тъкмо се връщам от женската консултация и да ви кажа съм много разочарована от отношението на сестрата. Наложи се да кажа, че имам планове за токуда, тъй като докторът помоли за определени изследвания, които да ми се направят по здравна каса. Съъответно сестрата реши, че имаме много пари и като излобя и като почна да крещи за всяко нещо, почна да пищи че тия прегледи трябвало да се правят от другия доктор , направление не можело току така. Накрая докторът се принуди да и каже да млъкне. И ме мота от 8:30 сега се прибирам в 11 часа. Била съм я изнервила днес. Еми то, че не ми се отразява на мозъка седенето вкъщи като съм свикнала да работя като вол по 12 часа поне на ден, ама в крайна сметка бременна жена съм.
Както и да е, няма да я уча, че човек печели пари, а не ги получава за гледане в чужда паница.

Иначе според кардиоложката и кардиограмата ми от март, няма пречка да не раждам нормално.  newsm44
И на бебчо тоновете са перфектни  newsm44 smile3535 То милото като усети слушалката, като почна да я рита и да скача наляво и надясно  hahaha

Весел и щастлив ден на всички!

buba_85, разбирам те напълно и аз съм недоспала и съм много неадекватна. Не мога да се оттърва от едно постоянно безпокойство, което което каточели е без причина.

Леле забравила съм да платя телефона и интернета.

# 244
  • Мнения: 202
buba_85 - вече сме във фаза, в която всички сме нервни, щом ни четеш редовно си видяла колко скофтено понякога звучим, аз също напоследък предимно мрънкам Confused; вероятно като си споделяла как сте ти и бебо след консултация, си очаквала някаква персонална реакция и липсата на такава те е обидила, но не бива Peace; тук четем всичко за всички, но се обръщаме лично обикновено само при конкретен въпрос или проблем, иначе бихме го обърнали съвсем на чат и модераторите не биха ни изтраяли Heart Eyes
мама Галка-и моята бебка е малка-около 2300 уж била, ама вече хич не се връзвам на тея мерки и теглилки ; опитвам се да ям нормално, но напоследък никак не ми се яде, още по-малко пъ месо, колкото до кг съм наддала +12-13, така че не е от недохеанване, не се психирай

# 245
  • Мнения: 1
Ех, пак си имаме рожденици и то дечица!
Желая от все сърце да растат здрави и послушни, да помагат на своите любими мами и на бъдещите си малки сестричета или братчета   
   newsm76 Two Hearts newsm76

Аз днес пак съм по задачи и все приятни. Ще се виждам с една приятелка, прибрала се от Холандия за да се омъжи тук - колко романтично - сватбата ще е във Варна.
 Жалкото е само, че може би ще я пропусна - нали термина ми е за началото на септември - ама какво да се прави, важното е те да са щастливи и скоро да ме зарадват с малък член на новото семейство!

Синдарела, дано няма нищо притеснително в това кървене, стискам палци  Praynig

Хайде Caprice прати едно смс-че нямаме търпение вече  Heart Eyes

# 246
  • София
  • Мнения: 1 139
Добър ден и от мен!!!
И аз се връщам от ЖК и не мога да го разбера тоя мой доктор.До предната консултация ме гледаше всеки път на ехограф,но вече 2 пъти само слуша тоновете на бебето.Не е ли редно да погледне състоянието на плацентата,количеството на водите,как е разположено бебето и други такива-все пак влизам в 9 месец и ако сега не го интересуват тези неща,незнам кога ще е.А си мисля,че сигурно очакваше да раждам при него.Казах му,че ще раждам секцио при друг лекар и от тогава е един дръпнат Crossing ArmsНо както и да е.Утре ще си взема документите и повече няма да го "безпокоя".Пусна ми изследвания-само кръвна захар и кръвна картина този път newsm78

Buba_85,сега трябва да си спокойна мила,колкото е възможно разбира се в този момент,когато всички сме в очакване.
Дано и с Каприз всичко е наред Praynig.Тръпки ме побиват като се сетя,че и аз ще съм с пълна упойка най-вероятно.

 newsm59на малките рожденници!!!Нека са живи и здрави за радост на милите майчета!

# 247
  • Мнения: 1


на Мартини, още малко търпение и скоро ще си има компания за белите  Party

и на Стефи, да расте с много късмет и с тая усмивка - към големия екран  Heart Eyes

Хубав ден пожелавам на двете грижовни, идейни и неуморни мами   bouquet

# 248
  • Мнения: 990
buba_85,
спокойно мила, всички сме така, ме пък ме обвзе изведнъж един страх от секциото, че даже и ревнах днес, а уж ще ми е за втори път... Ама нали първия път от тази пълна упойка си мислех даже, че умирам! Tired Та от днес съм спряла баткото от детска градина, да е край мен поне последните дни!  Confused Тези хормониииии  Embarassed Осъзнавам, че не съм права в мислите си, и че откачам, ама като не мога иначе...

Колкото до упойките: Пинки, защо ще си с пълна упойка, аз не искам и да чувам за пълна!  ooooh!

И аз съм от рядко питащите и много четящи! И, за да развеселим малко настроението на мрънкащите: имаше един лаф, който много си обичам - Чукча не читател, чукча писател! Laughing

# 249
  • София
  • Мнения: 1 139
Steli_Meli,доктора при който ще раждам твърди,че било по-добре с пълна,било по-щадящо-незнам обаче доколко е вярно.Не е твърдо решено,още ще го обсъждаме.Той твърди,че при спиналната упойка имало много странични реакции и не се знаело как ще ми понесе.
Да ти кажа чесно,мен ме е страх и от 2 вида упойки,ама все някоя трябва да избера.

# 250
  • Мнения: 990
Пинки, пълната е по-щадяща за какво... Според мен само за психиката ти евентуално! Rolling Eyes Нека и другите да кажат, но пълнта упойка вреди и на сърцето и на мозъка, а за самото излизане от упойката не ми се говори, при мен беше ужасно! А доколкото съм чела и от споделен опит, спиналата си е един вид местна упойка и не вреди толкова на организма, номера е само анестезиолога да е опитен!  Peace
Аз за себе си съм решила защо искам спинална този път:
1. заради неприятния спомен от пълната първия път
2. заради това, че вреди по-малко на организма и
3. заради любопитството ми да видя какво е!  Sunglasses

# 251
  • София
  • Мнения: 1 139
Много ти благодаря за съвета Стели HugПак ще се говори с него и ще се обсъжда варианта спинална.Дано взема правилното решение Praynig

# 252
  • Мнения: 990
Пусни на чичко Гугъл да ти потърси и за двете упойки Wink
Отделно се консултирай, ако можеш не само с един гинеколог!  Hug

# 253
  • Мнения: 1 410
Спиналната  е по-щадяща и за бебето и за майката.Не казвам ,че и тя не носи риск.Аз имам неприятен спомен от спинална и въпреки всичко сега ще си платя отново за такава.А пък да ти кажа не е работа на АГ да решава , а на анестезиолога ,с когото задължително се консултираш преди операцията.

# 254
  • Мнения: 229
Наистина нямам право да се държа така с вас и да не съм от най-активно пишещите,но поне се страя да съм от четящите.Извинявайте всички,просто последните два дена се изнервих малко заради това че просто нощно време не мога да намеря поза в която да мога да дремна поне малко.Не сте вие тези които трябва да ми търпите настроението. ИЗВИНЯВАЙТЕ
За питане не съм питала нищо така е просто от време на време и аз пиша как вървят при мен нещата с бебето.Няма нищо, пак искам да ви се извиня. Embarassed

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!

bube мило не се притеснявай! всичко е наред!
между другото това с недоспиването като че ли е от цели 9 месеца вече хихих ..или поне при мен така. а тази нощ беше главоломна - 5 филма изгледах, плющях отново през нощта - ама салата с хляб, не е толко страшно  Shocked Stop, ядоха ме комари, топло ми беше, нямах удобна позиция, .. изчетох половината форум ..и към 5 и нещо до към 10 ч сутринта поспах  #Crazy

ами тука съъм ама искам да се почва ама неще и неще .. да му се невидяло.

между другото запознати ли сте с хомеопатичните средства за предизвикване на родилни контракции?
аз знам за чай от вервен и ананас, ама вчера ядох ананас вечерта и не можах да спя от твърдия си корем ..
мамите, които са раждали трябва да ги знаят иии моля да споделят  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт