Майчета 2005- Тема 114

  • 14 411
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 995
Честит рожден ден на Радо! Щастливо детство и много здраве!
[/b]

# 16
  • Мнения: 31
Ей, аз няма да вляза един ден и Радо пораснал с 1 година newsm78 Диде, да ви е жив и здрав Радо, да расте безгрижен и малко палав!!!

Ние като уважаващи себе си варненци имаме 3 бани за двата летни месеца. Embarassed
Ивчо продължава да кашля и този път докторката чу някакъв хрип. Много упорита излезе тази кашлица.
[/b]

Despina, каква беше тази кашлица на Ивчо, що не го пуснеш малко по плажа или да смените за 2-3 дни климата?

Ние бяхме от петък до неделя с Марти, ходихме на плаж, боядисвахме врати, което го хвърли във възторг и сега ще му поръчваме плоскости за ново легло, които ще ги боядисваме после и той чака с нетърпение да дойде да боядисва. Много миличко и добричко дете е в момента. Супер се радвам за детската градина, че ще си го вземем пак при нас.

Хайде лек ден и спорна седмица

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 09:54 от Kremenchen

# 17
  • Мнения: 888
Дидка Честит Рожден Ден на Радо!Да расте юначе здраво и щастливо и да ви радва много, много  Heart Eyes
 newsm59 newsm59 newsm59 newsm67 newsm67 newsm67
Аз не бях влизала толкова време, а сега се случва точно за РД на малките съкровища Надежда и Радо...направо не знам кога измина тази година...колко мисли и вълнения бяха и покрай техните раждания, а те вече не са бебета, а дечица...направо  newsm78...Малейна и Дидка по една голяма прегръдка от мен  Hug Hug
И за останалите Мами разбира се Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ренка, благодаря ти   bouquet
 newsm67

# 18
  • Мнения: 31
Добро утро, хайде на  food010!

Ние сме ок.

# 19
  • Мнения: 480
Мами-шофьорки, слагайте коланите!
Мъж ми тази сутрин катастрофира с неговия прословут Голф KR, сто и незнам си колко конски сили. Голямо кефене беше с този голф, големи състезания... Сега предницата му е в купето.
Добре, че на него и на човека от другата кола нищо им няма. Счупил стъклото с глава, но и главата му е здрава. Ако е бил с колан нямало да се счупи. Исках да му запаля свещичка за здраве, но църквата ни е затворила. Ще ида до Пловдив.
Сетих се за Мартеа, която скоро призоваваше пак за коланите, а аз самата редовно го пропускам това движение като седна да карам. Мартеа, как е вуйчо ти?

# 20
  • Мнения: 829
Биренка, добре, че е малкият дявол! Да сте живи и здрави всички!

# 21
  • Мнения: 4 073
Ренка, добре че е бил малкият дявол.
И мен, и вуйчо ми са ни спасили коланите. Аз се въртях на гуми до вторичния, челен удар, а той е летял обръщайки се няколко пъти през таван.

# 22
  • Мнения: 31
Ренка, късметлия е бил мъжът ти. Пали му свещ, че не е майтап работа.

# 23
  • Мнения: 1 037
Биренка,добре че е без човешки жертви инцидента! Praynig
А за коланите,аз съм много стриктна,дори Данчо е винаги с колан в седалката,дори за сто метра разстояние!
Благодаря ви за поздравите,дано да остане повечко време да кача някой снимчица и от морето и от РД-то на РАдо!
До скоро!

# 24
  • Мнения: 888
РЕнка, Радвам се, че мъжлето ти е добре Hug
Относно коланите- откакто съм взела книжката /2002 г./никога не съм пропускала слагането на колан, слава Богу не ми се е и налагало да ме спасява, но знам че е важно, а децата естествено също нямат пропуск- винаги на седалките, винаги с коланите- правило номер 1, първото нещо което правя след качването в колата Naughty /а това е всекидневно за нас по няколко пъти/

# 25
  • Мнения: 1 037
Иви,мила,страхотни красавици виждам в подписа ти,а Теа е .....направо принцеса.Дано Господ е с вас и да помогне за лечението и Praynig

# 26
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Ренката, добре че всички са живи и здрави.
Иви, да нацелуваш куклите си от мен.
От утре Ивчо е на градина. Докторката каза, че ще кашля още известно време, но че вече не вижда проблем да не ходи при децата. Кофтито, е че пак от утре у дома остава Детелина. Сега тя кашля и се дави.

# 27
  • Мнения: 2 407
Честит рожден ден на Надето И Радо,много здраве и усмивки.
Аз бях на море за 3 дни с приятелки на Съни,беше супер,Ники беше при баща си.Много е станала голяма.
Сиска да не си посмяла Naughty,може да я направиш на етажи.
Биренка важното е ,че е малкия дявол.
Тия дни бачкам,от 9ти отивам на море с една приятелка  и децата и майка ми, в  Св. Влас.

# 28
  • Мнения: 888
Дидка, Благодаря ти  Hug Деси, задължително ше ги нагушкам bouquet дано Детелинка се оправя бързо  Praynig Praynig Praynig

Kamij, да си изкарате супер на моренцето по женски  Heart Eyes
аз съм на Магарешко мляко!Наздраве момичета!Няма повод newsm78, просто момнет на релакс и самозабрава Embarassed

# 29
  • Мнения: 1 711
            Иви, момиченцата ти са невероятни! Желая ви много здраве!

   Ние сме добре, Явор като можем не го водим всеки ден на градина, а се гледаме в някакви комбинации. Сборните групи са ужас, в залите е голям задух и така. На море идея си нямам дали ще ни огрее тази година,че работата ни е затрупала здраво главите. Бъдете здрави!

Общи условия

Активация на акаунт