Разделно хранене-част 26

  • 20 364
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Ето ме.Прочетох старата тема и вече мога да пиша Hug
Алекс, честито на сина ти HugДано се реализара добре в професионален план.Това е хубава специалност PeaceСнимките от морето са супер.Изглеждате страхотно и с перфектни фигури PeaceА, дъщеряти както съм казвала и преди е мноого хубава Hug
Сладунче мило, много се радвам за теб и това което си постигнала в ученето.Успех и с новата работа Peace
Софи, завидях ти за слалените 3кг. аз след тази дълга 3 седмична ваканция се връщам при вас с 3кг. от горе Embarassed EmbarassedДругото което искам да ти кажа е,че съм удивлена от Велико Търново.От както бяхме там за 2 дни и го разгледахме, това стана любимия ми град PeaceИскам да живеем там TiredЖалко,че не се сетих да ти искам тел. и да се видим там,но и не бях сигорна дали ще ходим.Но другия път ще се чуем и видим,защото имам желание пак да посетя този невероятен град Peace и този път поне за седмица Naughty
Мише,гледах и твоите снимки,хубав град, май ще трябва да го посетя и аз. Много красиво местенце Peace
Ками, успех с ремонта Peace
На всички ви много целувки Hug Heart Eyes  bouquet
А сега за почивката.
Както казах В. Търново най-много ме впечетли PeaceКрепостта Царевец е много красиво място.
Разгледахме следните градове:Копривщица,Сопот,Карлово,Калофер,Габрово,Троян,Трявна,Дряново,Етъра,Шипка,В. Търново.
Снимки по-късно.
Ходихме и в пещерата Бачо Киро.Много красиво място.Също и на Дряновския м-р, Троянския м-р, Руската църква преди Щипка и др. красиви места.Като кача снимки ще дам линк да видите.Ще кача малко снимки,че немога да ги сложа всичките.Направихме 710 снимки за тези дни.
Айде заемам се да оправям снимките и после ще дам линк Peace

# 16
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Тези дни ще кача още и ще пусна пак линк.Ето малко сега:

http://www.pami83.snimka.bg/album.php?album_id=268676

# 17
  • Мнения: 3 988
Блудницата наминава пак.  Blush
Прегръдки за всички! Hug

Много ми е трудно да се удържам разделна, особено след като открих готварския форум с пълната му сила! Но засега държа фронта. Променям рецептите и действам смело. Не че няма достатъчно разделни, ама нали чуждата кокошка - патка.  Mr. Green

gospojata, и аз го правя по правило с маскарпоне, но съм опитвала и с крема сирене и сметана. Не е лошо,  просто не е тирамису с тях.  Wink

aleks, не ме е страх от априлски или майски бебета. Моите априлски рога не са лесни и са по-големи.  Laughing

petq, много хубави снимки. Чак ме налегна носталгия.  Simple Smile

Ками, тия едноеврови сака от французите не ми изглеждат шега. Ще метнеш ли линк, моля?  Praynig


Едно чудене имам.
Тия дни много хлебни неща пека. Някои са содени, но други са маяни. Но и в двата вида се случва да има рецепти с яйце или мляко. Не съм слагала, замествам с вода.
Знам, че яйца и мляко са протеини, а брашно / зърно - скорб. протеини (съдържат повече протеини, отколкото скорбяла). Могат ли да се смесват "яйца, мляко" с "брашна" или не?

# 18
  • София
  • Мнения: 3 787
Алексче,къде си мило,с кафенцето Grinning
Хайде,чакам те да пием по едно,че да се поразсъня малко Heart Eyes

Да ви се оплача-харесах си плочки/единствените от 20 магазина,които обиколихме/на Рока в Джесика.Обаче какво се оказа,точно от тези,които искаме,нямат налично достатъчно количество и няма да има внос до октомври Sick.Щях да се гръмна направо.
Вчера цял ден съм звъняла из магазини за плочки,разрових целия град,и с 300 зора накрая намерих една малка фирмичка,вносител на Рока,които имаха останали малко точно от моите плочки Laughing.Много се радвам.
Сега трябва да стискате палци всичко да е наред,че след малко трябва да ходя с размерите на банята да ми правят проект Praynig

Кюбит,брашно,яйце и мляко не могат да се смесват.Яйца и мляко само също.Могат да се смесват брашно със жълтъци Wink

Ето ти снимки на саката от моя албум:
Розово сако
Жълто сако

Всичките неща ги има в албумчето в подписа ми Wink

Лек ден и целувки Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 338
Добрю утро   bouquet
Ками, да те почерпя аз с едно кафенце http://vbox7.com/play:6eef9fac  Много хора ми хвалят този магазин Джесика. Къде се намира?
Петенце, снимките са великолепни! Личи си, че сте си изкарали добре. А малката кукла колко много е поразснала.....
Кюбит, венъж разгледаш ли сайта на Ла Редут... няма спасение. Аз така съм се запалила, че..... само чакам да взема заплатка
Госпожата, как си?
Мади, Сладунка, Лени, кИде сте бре? Hug
Алекс, и теб те няма душко  Hug
Мина, Реге, Калида, вие пък сувсем изчезнахте Hug
Аз за протокола да кажа, че вчера на обяд не бях разделна (лазаня със спанак и сирене), но пък на вечеря минах само с диня.
Успешен ден от мен  lovekiss

# 20
  • Мнения: 2 724
Здравейте милички
Включвам се набързо пийвам си кафенце от на Мишето
Извинете че нямам запетайки и точки но не ми работят пак
Блуднице мила аз съм лъв но това рогатото ми пооскуба гривата
Е не се давам лесно и аз де
Пък и като добавя рак и скорпион зверилникът е пълен
Ками браво на теб сега като ти направят страхотен проект остава всичко да се реализира и да ни зарадваш със снимки
Петенце страхотни снимки а Ками става все по хубава
И на мен ми се иска един такъв маршрут
Днес съм много щастлива защото ще си имам скъпи гости Мина и Наско
Ще се повихря в кухнята
На всички желая страхотен ден
Цункам ви наред

# 21
  • Мнения: 533
Момичета, побърквам се от работа, но знам, че приключвам тази седмица. Ядосвам се за някои неща, но пък на фона на хубавото, което ми се случва хехе, гледам да ми минава бързо, бързо Mr. Green Виждам, че има и още като мен, работливите ми пчелички Hug Дай Боже да си струва усилията Heart Eyes
Ще се опитам да почина пон и вторник, ще ходя на разни изследвания пак за очите, че явно съм ги претоварила от четене и работа Tired.
Виждам, че Минето ще огрее нечий дом, а, А Mr. Green Алексче, прегръдки от мен Heart Eyes
Мише, какви са тез мрачни настроения, ще стане работата, само търпение Hug
Мади, Лени, Софи, Госпожата и всички, които не мога да изброя, целувам ви и ви желая разделна и прохладна лятна вечер Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 3 787
Мишенце,Джесика е хубав магазин,наистина.Намира се на Ботевградско шосе,точно на булеварда е.Адреса се води Станислав Доспевски 35.

Мацки,за съжаление,не можахме да хванем хубавите плочки.Те са на Рока и се оказа,че почти няма внос на техни плочки напоследък.Каквото има,е останало из складовете,а не ми се рискува.Добре,че все пак имам резервен вариант.И пак са плочки на Рока Mr. Green.Хубави са,на мъжа ми те му харесват повече,но мен ме грабнаха първите Outta Joint.От тези поне имат голямо количество,внесли са ги миналата седмица.
Преобърнах цяла България-вчера и днес звънях сигурно на 100 фирми из цялата страна-никъде няма от плочките,които ми трябват.Гадното е,че не ми достигат само около 5 квадрата Tired.Как да не ме е яд Cry

Та така,имам си ремонтни неволи сега Crossing Arms

Утре чакам и за кухнята още 3 оферти да избирам най-после и нея и да я поръчваме Whistling

И малко за РХ,де Mr. Green.Сега готвя ей това:Патладжан кебап,но без гъбите.Изглежда и ухае страхотно,след малко ще го пробваме и на вкус как е Laughing

Лека вечер Hug

# 23
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте  bouquet
Ех, лятото темичката ни е мнооого пуста Tired
Ками разгледах снимките ти и съм с отворена уста ShockedИмаш страхотно тяло PeaceДействаш ми като стимул да не се отклонявам от РХ, а да се заемам здраво и да се мъча да постигна твоя успех NaughtyЕхххх, кога ли и аз ще изглеждам като теб Crazy Praynig
Госпожата,Софи,Сладунчо,Алекс,Мимче,Мише,Мина и всички които неволно пропускам лек ден и много целувки от мен Heart Eyes  Hug  bouquet

Ето няколко нови снимки на Ками baby_neutral
http://www.pami83.snimka.bg/album.php?album_id=190464&pid=67 … 0636&lp=-6019

# 24
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug!
На линия съм.
Вчера си изпратих гостите, имате много поздрави от Мина.
Много се бяхме затъжили и времето мина неусетно ....
Ходихме на най- стария манастир в Европа- Св Атанасий .
Аз си забравих фотоапарата  Crazy...
Сега пускам кафенцето и по- късно пак ще намина.
Целувки на всички  Heart Eyes!
 

# 25
  • София
  • Мнения: 3 787
Добро утро,милички Heart Eyes

Много малко пишете нещо Peace

Алексче,мерси за кафенцето Hug
Разкажи малко повече за срещата с МИна.Тя вече рядко се вясва при нас Crossing Arms

Петенце,сега ме караш да се изчерявам Embarassed.
Всичко се посига,стига човек да е упорит Laughing.Аз 2-3 месеца бях отдадена почти само на това как да си върна формата,и успях горе-долу Grinning
А малката адашка е невероятна хубавица Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хайде,лек ден и ще намина после пак Hug

# 26
  • Мнения: 338
Добро утрооо!
Мади, да ти е живо, здраво, умно и послушно детенцето! Да е гордостта на мама и тати! newsm59 Весело изкарване довечера!
Алекс, как мина срещата с Мина ? Hug
 lovekiss lovekiss lovekiss за всички

# 27
  • Мнения: 2 724
Мади ,честита рожденичка  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet!
Дочакахте го най- после Laughing...
Неса, пожелавам ти да си останеш слънчево дете, да имаш истински приятели, да радваш мама, тати и всички, с много фантазия и детски мечти да гледаш на света. Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Маминко, на теб желая безброй вълшебни мигове с твоята малка принцеса Hug!
И разбира се- най- щурия купон и желани подаръци!!!
  bigdance2  ura newsm59 nbirthday
 
  за мама Мади  Hug

# 28
  • Мнения: 19 485
Момичета, чак сега намерих тази тема и мисля че е страхотна! От един месец съм наразделно хранене и съм свалила около 5 кг без усилие. Сърдечно благодаря на всички, които са публикували рецепти, а също така споделят опит в приготвянето на такива ястия, тъй като аз съм домакинята в къщи и "разделното" ми поведение в кухнята не винаги се харесва на семейството ми. Желая приятен ден на всички. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 227
Мише, Алекс, благодаря ви милички Heart Eyes Heart Eyes
Веселието започна от сутринта. С нетърпение чакам да стане 16ч да ме вземат рожденничката и татко й от работа и да продължаваме Grinning...
 Hug Hug Hug всички

Общи условия

Активация на акаунт