Съвсем спря да яде!!!!Има ли и други такива бебчета????

  • 1 209
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 555
Досега сме имали няколко такива периода, а и по принцип дъщеря ми е от злоядите деца. В момента сме в един от тях.  Confused Вчера примерно за целия ден и се събраха около 400 мл. мляко. Но пък колко вода изпи.  ooooh! Бих те посъветвала просто да не се притесняваш и да не насилваш детето. Може да и е топло, може да не яде, заради зъби. Те най-добре си знаят.  Peace Остави я малко на мляко и вода, колкото и когато иска. След няколко дена пробвай пак пюрета. За съжаление е наистина много изнервящо, защото и на мен ми е писнало да хвърлям постоянно пюрета и мляко.  Confused Но се опитвам вече да не обръщам толкова внимание.  Peace

# 16
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Макар и неприятни и притеснителни за майката, тези периоди са нормални за децата.
Ще отмине, но не се правете на "маймуни", защото може да си останете в "маймунарника" с яденето. Щом детето отказва - предлагаш след половин час, ако пак откаже на следващото хранене, освен ако не поиска само. Разбира се, това е моя препоръка.
наистина явно е така  Peace
ето аз снощи направо бях на ръба да изтрещя, не иска ама въобще да си отвори устата в 22 при условие, че се храни последно в 17, поемаше само вода, то шишета ли биберони ли не сменях е не и не. Днес съм решила, ако иска да яде да яде, ако ли не неина воля, малко се притеснявам, че беше с разстройство няколко дни, но нищо немога да направя

Общи условия

Активация на акаунт