Отслабнах! Не мога да повярвам!

  • 12 559
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 432
 Joy Друго не ми остава
Абе хората ни взимат за мезе. Сигурно си казват дай да ги зарибим тези гладните и дебелите........те на вси4ко са готови  Tired

# 16
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
защо всички сте толкова скептични..  отдавна се знае, че всеки организъм според кръвната група има препоръчителни храни и такива, които трябва да се избягват..
3кг на месец (колкото е свалило въпросното момиче) не е толкова много и звучи напълно реално с определен режим на хранене..
не че мисля да си правя този тест, ако беше по-евтин може би.. но въпреки рекламните нотки, които всички съзирате (може би има такива), вярвам, че на всеки човек дадена храна се усвоява от организма малко или много по различен начин..

# 17
  • Мнения: 230
Скептични не е думата! Аз съм уверена, че това е реклама!

Изказът е в така типичния рекламен стил - не може да се сбърка! Дори не са си направили труда да оформят текста така, че "непринуденото" разказче на 20-годишната добронамерена към всички ни девойка, да звучи малко по автентично. Престарали са се и с пунктуацията.
Обидно е, да считат жените в този формум за канарчета. Предполагам, че и цитираният господин не е във възторг от това, че е използвано името му.

Лепкава работа!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
 Joy малко правописни грешки щяха да действат по-убедително  Laughing
Подкрепям искането за снимки "преди" и "след", но освен копие от личната карта, бих искала да видя сканирани и резултатите от теста. Пържените картофки, майонезата и пр., нАдлежно написани.
Развесели ме таз простотийка, ше му се не знае...както ми е притеснено в момента.

# 19
  • Мнения: 77
Абе ... незнам какъв е тоя тест... Моя приятелка си прави някакъв, не си спомням точно какъв. Резултата беше, че не можеше да яде месо, картофи, домати, сирене и ... май почти нищо друго освен кълнове. И съм напълно сериозна. Е, не си хареса резултатите (щото кълновете и се сториха хипер гадни, все пак са кълнове). И нямаше пържени картофи, майонеза...  От тук нататък коментара май е излишен  smile3505

# 20
  • Мнения: 1 085
Един вега тест е по добро решение.Пак ти показва какво ти разгражда организма и какво не и струва само 90 лв или 80 беше не си спомням.Още се чудя дали да си го направя.

# 21
  • Мнения: 4 916
Абе ... незнам какъв е тоя тест... Моя приятелка си прави някакъв, не си спомням точно какъв. Резултата беше, че не можеше да яде месо, картофи, домати, сирене и ... май почти нищо друго освен кълнове. И съм напълно сериозна. Е, не си хареса резултатите (щото кълновете и се сториха хипер гадни, все пак са кълнове). И нямаше пържени картофи, майонеза...  От тук нататък коментара май е излишен  smile3505

Бих повярвала, че е отслабнала от ядене само на кълнове, ама да набива по 5-6 пъти  на ден майонеза и пържени картофи и да ми разправя, че й се е махнал целулита  Stop айде, стига.

# 22
  • Мнения: 916
bibitka, благодаря ти...много се забавлявах с четенето на поста ти. Joy hahaha Joy

# 23
  • Мнения: 3 461
и защо е намесен изобщо Косьо Будев Outta Joint

За по-голяма достоверност разбира се... Joy

# 24
  • Мнения: 617
И въпреки всичко, независимо от това, дали този тест действа или не, аз не виждам никъде координати, къде може да се направи това?  Rolling Eyes  Тези Аня и Люба какви са?Къде работят?В кафене ли правят теста?   #Crazy    Малко е разказано като приказка за лека нощ.Ще ми се да вървам в съществуването на такъв метод, но няма начин.
Аз пък не можах да разбера защо изобщо е пусната тая тема?!За да ръкопляскаме, че е отслабнала или за да и пратим 300лв...
 newsm78

# 25
Интересно...
Това, че пиша грамотно, а съм на 20, означава, че правя реклама на някого?
Ако бях на 45 и пишех с правописни и пунктуационни грешки, щеше ли да ви изглежда не като реклама? Ще го имам предвид като реша някога да правя реклама на някого Simple Smile
Съжалявам, че съм прекалено грамотна явно, за да приемете думите ми за истина. Интересно ми е къде точно я видяхте тази реклама, уважаеми майки? Някъде да съм написала "Отидете еди-си-къде-си и си го направете" или "Обадете се на еди-кой-си телефон за повече информация" или пък "Посетете www.нещо-си-там.com за още информация"? Не. И не, за да не изглежда като реклама, а защото чисто и просто това НЕ е реклама. Стана ми тъжно, знаете ли... От доста време следя форума ви и не съм имала нужда да се регистрирам и да пиша - стигаше ми само да чета. Дълго време се борех с килограмите и никак не ми е било лесно. За това съм пробвала какво ли не - диети, гладуване, припадала съм по спирките от глад, изпробвала съм какви ли не хранителни добавки и какво ли не, само и само да се преборя с килограмите си, защото не се харесвах. Накрая този тест ми помогна. Исках да бъда полезна... Не очаквах, че 1000 човека ще се нахвърлят срещу мен заради това. Отново да повторя - това НЕ е реклама. Нито аз, нито някое от споменатите лица имаме каквато и да било изгода от това.
Използвам този пост да благодаря на майките, които не се нахвърлиха срещу мен.
Относно яденето ми - не съм казала, че ям пържени картофи с майонеза по 5 пъти на ден, а че ЯМ /разбирайте - ХРАНЯ се!/ по 5-6 пъти на ден. Картофките бяха пример.
Косьо Будев е намесен, защото 1во е баща на приятелката ми и аз го познавам, и 2ро защото той беше човекът, върху който резултатите личаха най-ясно първоначално. В последствие и върху доста други хора.
Тестът е въз основа не на кръвната ви група, а въз основа на вашата си кръв. Аз мога да имам същата кръвна група като майка ми, но да мога да си ям картофките, при това пържени, ако искам, тя може да да не може да яде картофи изобщо или да може да ги яде, но само печени на фурна без олио. Казвам "може", защото майка ми не си е направила теста.
Нямам намерение да обяснявам повече, защото рискувам да си навлека втора доза хули. Съжалявам, че ви обезпокоих. Както казах, имах само доброто желание да бъда полезна.
На всички ви желая успех!

# 26
  • Мнения: 916
Добре, вярваме ти! Кога ще пуснеш снимки преди и след? Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 950
Не можеш да се сърдиш, че майките не вярват, като са лъгани много често за чудеса относто отслабването. Всеки иска да яде и да слабее - нормално е!  smile3521 Аз така и не разбрах защо не казваш кой прави теста?  newsm78

# 28
  • Мнения: 959
чакаме снимки  Peace

# 29
  • Мнения: 219
С това оскъдно инфо няма кой да ти повярва Outta Joint Много си сладкодумна,но не и конкретна

Общи условия

Активация на акаунт