АНТИБИОТИК Fromilid - голяма мъка, бейй!!!

  • 6 257
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Не знам дали е добра идея, че каквато е злояда - язък за илача newsm78 А пък и на всичкото отгоре е само 60 мл - ще стигне за 5-6 дни...  Пак ще питам докторицата, след малко ще ходим на преглед...


Е, то става въпрос 2-3 лъжички /може да е пюре или каквото обича да яде/ да смесиш дозата АБ. Моят не искаше да го гълта заради самите гранули, а като се разбъркат в нещо /особено пък сладко/ не се усещат Rolling Eyes Консултирай се все пак дали може да го мешаш  Thinking
Успех Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Току-що се върнахме от контролния преглед. Педито я послуша, каза че вече й харесва положението, имало подобрение!  Simple Smile Уф, дано наистина е така!  Praynig Даже каза че в понеделник мога да пусна изследванията за яслата (че и тя се отложи заради пустата кашлица).
Също така каза, че мога с нещо сладко или с нещо, което обича да яде малката да смесвам пустия АБ - урра, дано наистина има резултат!  Simple Smile
Благодаря на всички за съветите!   bouquet

# 17
  • Мнения: 6 155
Току-що се върнахме от контролния преглед. Педито я послуша, каза че вече й харесва положението, имало подобрение!  Simple Smile

Браво, това са хубави новини  Grinning Бързо оздравяване  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Току-що се върнахме от контролния преглед. Педито я послуша, каза че вече й харесва положението, имало подобрение!  Simple Smile

Браво, това са хубави новини  Grinning Бързо оздравяване  Peace

Мерси! Grinning

# 19
  • Мнения: 3 251
Браво Kissa  ,радвам се,че са хубави новините при вас!
Аз освен АБ давам на малкия и това:
Смесват се 1 равна чаена лъжичка стрито на прах синапено семе и 100 г пчелен мед. От сместа се приема по 1 чаена лъжичка 3 пъти на ден.
Иначе само с Вентолина и Мукосолвана ,работата май няма да стане!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Браво Kissa  ,радвам се,че са хубави новините при вас!
Аз освен АБ давам на малкия и това:
Смесват се 1 равна чаена лъжичка стрито на прах синапено семе и 100 г пчелен мед. От сместа се приема по 1 чаена лъжичка 3 пъти на ден.
Иначе само с Вентолина и Мукосолвана ,работата май няма да стане!

Нина, аз освен АБ, давах и Муколизин 2 пъти на ден и сиропа на Тайс с жиловлек 1 път на ден, и Мултивитамол - комбинирани витамини заради АБ-то. Дано напълно вече премине това кашляне, защото още си кашля детето, макар и по-слабо (поне на мен така ми се иска да мисля Simple Smile)
А това синапено семе откъде се купува, от аптеката ли?

# 21
  • Мнения: 1 771
Синапено семе можеш да намериш в билковите аптеки.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Синапено семе можеш да намериш в билковите аптеки.

Мерси.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 251
Чак сега видях запитването ти,Kissa!
Аз си го купих от аптеката до нас,поразпитай в някоя аптека,има някои от тях които имат витрина с дрогерия.Смлях го с кафемелачката ,но не много ситно като брашно,ами да останат и парченца-така ме посъветва личната!Вчера му дадох 3 пъти и започна да се усеща подобрението!Дано и при вас се свърши,че като знам какъв ад е... Cry

Общи условия

Активация на акаунт