Рицарки на Бялото кантарче 28.07.2008 - 03.08.2008

  • 10 504
  • 327
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 873
 HugТаничка,стягай си опинците.Знам,че можеш.И вярвам,че ще намериш пътя и силите.

 HugЮлка ,искам да му се радвам на това свободно време,ама дали ме оставят тез двете диванета,а? Close
От скука бухтички им правих,пък те за капак с ягодово сладко ги ядоха...Хич не му разбират значи. Twisted Evil

Как мога да се подлагам сама на такъв тормоз?! ooooh!


v Burgas sam. Ima li niakoya ritzarka nasam?

За една знам аз,ама нека тя се обади. Grinning

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ха честита нова тема  bouquet.
Програмата е изпълнена на максимум - мъжО се обади от Франкфурт на Майн Crazy, Калоян е двойно ваксиниран, дребното заспа, сглобих му колелото-триколка, дето ще е подарък от моите родители за кръщенето, прострях две перални, сготвих, изчистих...

Щъки, ъхъм, върнах ги точно отпреди забременяването. Искам още, ама след месец-два като приключим с кърменето. Дръжте се тогаз, че ида Mr. Green.

Ванче, а за мен телефонче няма ли Crossing Arms?

# 17
  • Мнения: 5 873

Ванче, а за мен телефонче няма ли Crossing Arms?

брей,че сте сърдити всички ама... Crossing Arms

тази седмица ще идвам към Горна,ще се разберем нещо.

# 18
  • Мнения: 4 806
е, сега вече намерих време, та ходих и последната тема да дочета ... видях снимки Simple Smile браво за срещата ...
днес все едно не е понеделник Simple Smile по - точно един понеделнишки понеделник .. така не се бяхме разбирали, ама на, така стана ...
поне е прохладно.
Дотук - ядене 2 пъти стабилно, няколко води и много кафе.
Май ми се доспива

Таня, айде де ... Вече знаеш как, защо така все се каниш, а не действаш? Дано сега събереш юмрука и треснеш по масата едно режимче, та да ни заковеш ...

С напредване на времето дребното все повече ми държи сметка = защо, мамо, си такава на онези снимки? (и показва я надути бузи, я раздут корем)... Добре, че вече не съм, та да имам какво да отговарям ... това е категория - "имам много работа и си намирам приказки".
Айде, до после ...

# 19
  • Мнения: 13 770



Уф 

Дени ми е премисъл. Дано е добре!

Какво му е лошото на бухтичките с ягодово сладко newsm78 Много дори си разбират децата Wink  Да им бях на годините и килограмите, щеше да видиш ти - и аз щях да се наредя до тях Mr. Green

Тейс, оправяй се, че с този пострадал юнак Hug Носите ли се или му разрешават да стъпва на крака си?

Асса, ако си беше с онези бузки или корем, малката щеше да си го приема за нормално. Но по-добре да пита, де, отколкото да не Mr. Green Пък ти все ще измислиш какво да отговориш Simple Smile

И снимките видях Peace Добре изглеждате. А Мими май като мен ръстовита. Само дета ако бях до нея на снимката, тя щеше да изглежда анорексичка.

За диети мълча, щото от снощи хич не знам кво е туй ooooh! Хората обикновено от понеделник почват диета, аз понеделнишки я разтурям #Cussing out

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 16:47 от птица

# 20
  • Мнения: 4 806
Ех, Птиче, знам де, че така щеше да е ... затова си изкоментирах собствения коментар Simple Smile
Обаче, след време пък щеше да е съвсем така - ми ти, мамо, що не си еди-каква си  Mr. Green  Както и да е ... да расте лапето, да има какво да си пита.


# 21
  • София
  • Мнения: 1 642
Пия безкофеиново кафе  Sick и вода. Не ям, днес е воден ден. Щом дотук издържах, няма да се дам нататък  Peace

Ассе по-добре да пита така, а не като моята с дългия корем  smile3514 smile3532.. за който не знае случката, да идва друг път на рицарски срещи  smile3534

И аз видях снимките, пък кога ще чета не знам. Мими понеже само тебе не познавам лично, та да кажа, много готина прическа, страшно ти отива  Peace

Айде да доработвам и да се правя, че пия кафе  Cry

# 22
  • Мнения: 2 492
Моят режим напоследък изглежда така - през седмицата слабеем , събота и неделя наваксаме сваленото .
Накрая все на едно положение .  Crazy

Днес за пореден път разкарвам повишения от събота и неделя .  Crossing Arms

Ще ли се стегна или все ще съм на диета - и така до края на света .  Tired
Решила съм тази година да приключа с отслабването , другата да задържам и да стягам .  Naughty


Дени дано се появи да каже какво става с нея !
Стискам палци всичко да е минало нормално .  Hug

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 18:32 от Nepukistka

# 23
  • Мнения: 4 806
 smile3514 smile3511   дойде и моят час да се "произнеса" звучно и да стана  #Silly   

Иначе една усмивка грее ...  ей така newsm47 

Как сте?

Пуки, да ти кажа аз едно време имах такъв период на порочния кръг. Определено и категорично - като хванах юздите на уикендите се пооправих. Иначе е мазало. Става с решителност и воля. Светът не свършва с едното ядене, ама на режима му разкатаваш фамилията ... няма смисъл.

Дени, мисля те и стискам палци!  fingerscrossed   

Айде, до утре ...

# 24
  • Мнения: 13 770
Оооо, Пуки, събрахме се Laughing Откога не съм те виждала. Много са ти люти чорбаджиите, не ти оставят време за форумстване през седмицата Mr. Green Как е, свикна ли на новото място?

Ми, Пуки, ти по Ипо караш Joy


Има информация, има размисли... Много интересни сме това хората!? Колко компетентно обясняваме разни неща, дето до вчера и дума не давахме да се издума... Мдааа. Важното е винаги да сме прави!

# 25
  • Мнения: 5 873

Какво му е лошото на бухтичките с ягодово сладко newsm78 Много дори си разбират децата Wink  Да им бях на годините и килограмите, щеше да видиш ти - и аз щях да се наредя до тях Mr. Green



охооо,пилето се появило. Hug
и то от бухтички разбира.. Grinning
ми то  всички сме така,иначе нямаше да сме тук. Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 2 492
Оооо, Пуки, събрахме се Laughing Откога не съм те виждала. Много са ти люти чорбаджиите, не ти оставят време за форумстване през седмицата Mr. Green


Люти не бих казала ... за нета бързо зацепих , че каквото и да отговоря се вижда от IT отдела .
Та в работно време не бих отворила форумът , после да люпят семки и да четат на каква диета съм .  Crossing Arms

Де да бях по Ипо , само един ден - а аз почвам като в приказките от петък вечер , три дена яли , пили и се веселили .  Mr. Green



Дени е герой Heart Eyes
, много й мина през главата , но ще се справи - в това съм убедена !
По - късно се надявам самата тя да влезе и да драсне два реда , въпреки , че в момента едва ли й е до форумът . 

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 20:01 от Nepukistka

# 27
  • Мнения: 1 142
 newsm51Честита нова тема.Днес бях 12-часово дежурство.Забелязала съм,че в работата ям малко,но като се върна в къщи и да не съм гладна сядам да ям Sick.

# 28
  • Мнения: 2 897
Здравейте, прибрах се, дълго е, сложно е, в общи линии - оптимистично настроена съм, само времето ще може да покаже, но аз съм позитивна след срещата с професора Grinning!

Благодаря от сърце за положителните мисли и палците  bouquet Heart Eyes!
Имах нужда от тях определено!

Съжалявам че не обяснявам по-подробно, но определено не ми се говори на тази тема.
Важното е, че към момента, да чукна на дърво, съм чудесно, искрено се надявам и занапред, живот и здраве, да е така и състоянието ми на чудесност да не се промени Mr. Green.
Като се сетите все пак пращайте нещо позитивничко насам, никога не е излишно.
Аз често се сещам и пращам по нещо положително към всички момичета от рицарската чета  bouquet!

# 29
  • Мнения: 5 873
и тук ,от мен за теб  много  Hug

Общи условия

Активация на акаунт