Рицарки на Бялото кантарче 28.07.2008 - 03.08.2008

  • 10 530
  • 327
  •   1
Отговори
# 255
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Охаааааа, и аз откога ги чакам - спирам с колата и слагам в багажника......

Поздрави за Софийското Миме. Всичко ще бъде наред с теб и бебока  Hug.....

Танче, много ви мисля. Дано всичко бъде наред  Praynig

 newsm78 Четох нещо и реших да променя малко храненето си, ако има ефект ще пусна материал за споделяне....Близко е до Скарса, така че не си мислете че е някакво отстъпничество.....

# 256
  • Мнения: 1 934
Здравейте!

Честито на малкото ни Христианче с много късмет да носи името си!
Честито на Айната щерка!
Танче, много позитивна енергия към теб всичко да се нареди най добре!
Попче,ти си я пий водицата пък тя ще излезе все от някъде няма къде да ходи!
Дани,успех и на теб в начинанието!
Еви,почивай си нали си отпуска,не можели да кажеш че си извън града!
Аз тази сутрин бях +0.400 кг. , вчера поизостанах с водата,но днес продължавам с още повече хъс!Току приключих с упражненията!

# 257
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Бебче, при стриктно пазене на няколко дена ще ти пада по един килограм. Според авторите на книгата на ден се отслабвало с около половин килограм Whistling.....Според авторитетната българска форумска практика  Laughing , обаче реалният резултат след двете седмици на Скарсдейл е около минус четири-пет килограма...... Понеже на теб са ти последните килограми, нормално е свалянето да ти е по-бавно......

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 18:01 от Арбанашка кокона

# 258
  • Мнения: 2 492
От сутринта до сега съм свалила 2.300 кг .  Mr. Green
Значи , ако и утре резултата си е същия , ще останат да махам още 2 кг - идеално .
С протеиновите дни трябва да паднат и те бързо .
Засилила съм се да ходя на плаж , не за друго - събота и неделя съм на морето .  Grinning


Рулцата ,  Били въобще не са солени , моите дори са яко безсолни и нещо не са от най - вкусните .
Писах аз една бележка да ми вземат три пакета и имало някво ченгелче отстрани и баща ми решил , че пише 30 бр и взел 30 бр моля ти се .  ooooh!
А ако му се беше видяло 300 , кво 300 ли щеше да ми домъкне .  Joy

Днес хапвах :

Закуска :
250 гр рулца от раци
Сбяд :
240 гр пилешка пържола на скара
500 гр айрян

Сега пия половин литър кола лайт ... много ми е жега , а и нещо ми е паднало кръвното .
С лед е идеална . Simple Smile

Вечеря :
500 гр рулца от раци
400 гр кисело мляко
горчица 1 лъжица / тази  салата е от на Дюканките рецептите и пише , че може диетична горчица и подправки /

Общо като калории зная , че не трябва да се смята , като си на дюкан , ама все пак ... отивам да си сметна .  Laughing

# 259
  • Мнения: 1 479
Ехооо, приятелки!
Камъче, ще те мисля и ще стискам палци!
Пуки, браво момиче!
Аз съм уж днес на протеини и зеленчуци, ама не съм яла салата, сега ще си правя!
МимиС , радвам се за тебе и всичко ще бъде наред!
Имам зелен фасул с пиле и това ще вечерям, а за другите готвя в момента сърми с лозови листа!
Сто пъти ме търсиха от бача, че има авария и даже колегата ми вика по-бързо да съм отивала на морето, че май щели да ме викнат, ама слава богу още никой от шефовете не ме е извикал! Уф, дано се размине!
За сега е това!

# 260
  • Мнения: 2 492
Евич кажи им , че вече си на плажа и пийваш Мохито .
Аз бих си изключила телефона , като стои та гледай - отпуска значи отпуска .
Не значи , че работя дистанционно от вкъщи .  Twisted Evil

Две госпожици се научиха да ме викат за щяло и нещяло да показвам или правя - преди мен са във фирмата и е просто безобразие да не са наясно с такива елементарни неща .
Днес за последен път показвах - накрая им казах , че от утре ще искам процент от тяхните заплати , ако продължават .
Те мислят , че се шегувам , но не е така ...  Crossing Arms

# 261
  • Мнения: 2 331
Ама, ти не знаеш ли, че вече си на морето? Аз даже те срещнах там... Wink

пп: Пуки ме изпреварила...

# 262
  • Мнения: 1 479
Пак ехоо! Това с изключения телефон не върви! Миналата година на морето го бях изключила и даже не го носех с мене, но ме намериха на телефона на мъжа ми!
За сега няма повикване и аз не се обаждам на колегата, който е на смяна и си трайкам и така!
Пуки и аз това с питането го мразя, ама няма накъде , девойко! Не съм искала да споделям опита си с други! А има неща дето съм ги обяснявала хиляди пъти и тетрадка съм направила, където има описано всичко!
Така се налях с вода, че май ще ставам през нощта!
Хайде лека вечер!

# 263
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 380
Зравейте, прекрасни!
Честито християнче на Мариетка! Добре завърнала се, Айче и честита ти студентка! Мерси ти за краставиците!  Hug Миле, и аз искам вятър, че задушно. Роси, последно сме за Поморие.Докато стигнем там. После - не знам. Евич ми знае номера на телефона.
Кокон, аз завидях в началото, ама после  Mr. Green Stop не, мерси, предпочитам да си ставам в 7  Laughing При мен Скарса дава добри резултати до спанака. Ич, ама Ич не обичам. Той е в комбинация с други неща, ама не мога да оплюскам половин кило сирене дибидюс или да ям от зеления боб по пазарите, дето на зрял повече прилича. Не върви да пропусна това, което не ми харесва, щото са два дена, след които ще искам да изям слон. Поредното побългаряване ще дае замяната му с краставици . . другия път  . .  Laughing
Лека нощ и до утре!
Мислите, че вече съм на морето, ама не!  Crossing Arms
Митко вдигна температура в17.30 в деня, преди тръгване. Утре - контролен преглед. Денят Х е четвъртък, пак ще пиша. Пу, пу.

# 264
  • Мнения: 2 492
Добро утро !  bouquet
Три кила надолу след вчерашния рачешки ден ...  Mr. Green
Доволна съм , стоя и си хапвам рулца от раци и си пиивам айрян .
Току виж мина за по дълго на тоз режим .  Wink

# 265
  • Мнения: 1 479
Добро утро и от мене!
Пуки и аз съм доволна от Дюкана, въпреки че си го правя мазен понякога - дори и тогава действа!
Всъщност това са ми и прегрешенията!
На зеленчуковите дни слагам малко зехтин ва салатата и понякога се изкушавам с нектарини!
За морето - живот и здраве в петък рано сутринта тръгваме към Китен, телефона ми го имат и Ж и Коконката и други, освен това единия от двата лаптопа или моя или на мъжа ми ще носим, а в Китен има  WIFI и ние знаем и точно къде е , така че ще пиша!
Днес ще ходя да си оправям косата и на пазар и се надявам да няма повиквания от бача!
Между другото Дюкана подейства супер и на майка ми! Тя е на 69 години и има от 4 години има  изкуствена тазобедрена става , а и другата й е тръгнала! От желираното мляко получи страхотно подобрение! И кила стопи и като, че ли и лицето й изглежда по-младо!
Качваше кръвно от време на време - това изчезна абсолютно, като както ви писах по-горе не сме напълно стриктни!

# 266
  • София
  • Мнения: 1 642
Хайде добро утро и от мен!

Аз съм разкарала малко води, ама още има така като се гледам.

Евич мила трайкай си и си почивай и хич да не ти пука за бача. Толкоз нерви хабиш като си на работа и сега ли трябва да е така. Като има авария да си намерят човек, който може да я оправи. Освен това да ти кажа и аз те видях на морето тази сутрин  Wink

Ж нали знаеш, такъв е закона на всеобщата гадост, стискам палци всичко да е ок и да заминете  Praynig  bouquet

Отивам да ям, че умирам от глад. Пак си опекох питчици, че нещо много ми се яде хляб. Нося си една за закуска с парче кашкавалец вътре. Изчезвам!

Хубав ден на всички  Hug

# 267
  • Мнения: 2 331
http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=115857

Нищо ново под слънцето, но това правих в момента и споделям.Четох и за въпросната техника за емоционална свобода и установих, че е интересно.

# 268
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте!

Като съм почнала с почерпките, да продължа - снощи Андриан направи първите си самостоятелни крачки - втурна се към топката, много ги обича, казва им "тата". Та, да отбележим и нашето прохождане -



# 269
  • Мнения: 13 827
Честито кръщене и честити първи крачки  bouquet Сега вече отслабването не ти мърда Mr. Green
Само защо на тортата пише Олга 2 Mr. Green

За всички Hug

Били, диетологът е Симеонов. Работи по Зоната. Тук имаме теми, сигурно ги знаеш.
ТЕС и мен ме заинтригува, но намерих само обща информация, а на курсове не ми се ходи и книги вече не ми се купуват. А и май съм доста рационален тип, не се виждам да застана пред огледалото и да заповтарям "Ти си слаба, ти си слаба" или "Стрес, изхвърлям те от мен" Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт