Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Нямам деца още, но нашите са ми разказвали как като съм била 4 годишна, някаква колежка на баща ми го потърсила по телефона, аз съм вдигнала и на въпроса "Татко ти вкъщи ли е?" съм отговорила "Да, ама сега сере"  hahaha Joy Laughing

# 16
  • Мнения: 15
Дъщеря ми е на 3 год. и 9 м.. За сега поне няма кой знае какви изцепки, като изключим че понякога се обръща към баща си :"Пилеее..."  Rolling Eyes  Наскоро се случи следното... По принцип майка ми не пие алкохол (твърд.) Мнооооого рядко (в месеца веднъж) и се припива биричка , и то по една чашка... Веднъж отиваме с малкта до магазина и я питам вече пред магазинерката какво си е избрала да и купя. Тя каза там нещо си... и ме пита: "ами биричка купи ли?" Викам "Не, защо?" А тя:" Ами баба много обича биричка - купи и"! Shocked Това става в магазина на едно малко селце... Нали се сещате...

# 17
  • Мнения: 1 054
Ние имаме една такава случка. Като беше малкия на година и нещо го приспивах на спалнята. За да заспи му казвахме "Баба Меца идва".И той заспиваше. Сега като се замисля е гадно. Веднъж така уж заспа и след 15тина минути ни е си действаме на същата спалня лекичко. Той спи към стената. След малко люлеене на леглото се обръща и се изцепва:" Ко така пави...Баба Меца иде"

Ооо, баба ти Меца ме накара да се смея със сълзи.
Аз пък още си нямам детенце, че да му разказвам бисерите, но пък имам племенница. Още се учеше да говори. Още в началото започна добре да си изговаря думите и просто учехме различни думички и кое какво е. Веднъж баща й (брат ми) ще я приспива и се казчваткъм втория етаж, а тя помъкнала кукли, колички, мечета да спи с тях и баща й вика "Вземи си и гърнето", а малката се обърща смръщла вежди "А, аз пиличам ли на октопод?! Да нямам 100 лъце (ръце)" Зяпнахме всичките, а тя продължи да му се кара.
Брат ми веднъж си бутна чашата с кафе на пода и сме клекнали и чистиме, а тя идва потупа го по рамото и вика "Спокойно, другия път гледай да си по-внимателен" На около 2 год. беше.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 320
Моя син е още малък и за сега няма кой знае какви "инциденти". Веднъж сме си легнали и сина ми ме целува и аз му казвам "Ама ти кой си видял така да се целува?" И той ми казва "Тати се целува така". И аз казвам "С мама (демек мен) ли се целува така?, а той "А не с една кака!"  Shocked

А инече на моя позната дъщеря и все ги "ражда" едни... Та моята позната обича да си пийва повечко. Та веднъж сме на кафе и си говориме и тя обяснява как преди време я спряли с колата и тя била пиана и ей такива разни (държа да отбележа, че от както има дете не пие и кара). Разделяме се и всеки по колите. Тях обаче ги спира полиция. Отваря тя прозореца и рови в чантата да подаде документите за проверка, а дъщеря и се изцепва от задната седалка "Мамо, ама ти пак ли си пияна?" Полицая почнал да се смее, но все пак и направил проверка за алкохол!  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 940
Боже...защо в България няма социални служби?

# 20
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Joy

# 21
  • Мнения: 165
" Ко така пави...Баба Меца иде"
 Joy мале със сълзи съм се смяла  Joy Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 775
Гледам, че се спуквате от смях на "Баба Меца иде", обаче само на мен ли ми се струва сбъркано и нередно да правиш секс в леглото, в което спи детето ти и то да се люшка в синхрон с "любовните движения" на разгорещените си родители.

# 23
  • Мнения: 2 199
Пътуваме във влака, купето пълно, синът ми  беше във възраста на фантазиите и измислиците и ми казва: Мамо, ти като беше в затвора, защото крадеше....Познайте как ме изгледаха хората в купето, а аз паднах от смях.

# 24
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Гледам, че се спуквате от смях на "Баба Меца иде", обаче само на мен ли ми се струва сбъркано и нередно да правиш секс в леглото, в което спи детето ти и то да се люшка в синхрон с "любовните движения" на разгорещените си родители.

На същото мнение съм. Недоумявам. newsm78
Не мисля, че е за смях изобщо.

# 25
  • Мнения: 52
Купила съм нова лятна шапка на щерката(беше на около 3 годинки).Тя си я слага,оглежда се в огледалото,фръцка се...радва и се.Прибираме я в шкафчето и.След десетина минути звъни телефона-тя хуква да вдигне,а отсреща-баба и.Мойта и разказва,че сме ходили на пазар и вика:"Имам и нова шапка-чакай да я взема от шкафа и ще ти я покажа!" Joy

# 26
  • Мнения: 218
И ние имаме ситуация с моята дъщеря.С мъжа не бяхме се усамотявали от много време  Laughing поради ред причини които няма да изреждам тук.Един ден мъжа каза че забравил как стават нещата и ще сме щели да загубим тренинг Wink.Вечерта приспивам дъщерята и тихичко се изнизвам в другата стая.Грабваме се с мъжа като изгладнели животни обаче таман на най хубавото чувам по коридора тупур тупур чехлите на щерката.Скачам на страни и се завивам, а мъжа за момент застива но реагира и той бързо като ми дръпва чершафа.Миг след което се отваря вратата и дъщерята сънена ме поглежда и казва "Мамо ти защо си гола при Тати?", първото което ми дойде на ум беше "Къпах се и сега лежа да ми изсъхне косата", а тя "Не е хубаво така ще настинеш".Мъжа като прихна да се смее, а аз червена като домат се изнизвам да я приспа на ново.От тогава като заспи чакаме още половин час и тогава се отдаваме на нас си.

# 27
  • Мнения: 388
 Joy това с чаршафа ме разби  hahaha  Joy

# 28
  • Мнения: 940
Гледам, че се спуквате от смях на "Баба Меца иде", обаче само на мен ли ми се струва сбъркано и нередно да правиш секс в леглото, в което спи детето ти и то да се люшка в синхрон с "любовните движения" на разгорещените си родители.

На мен ми се струва много нелепо.

# 29
  • Мнения: 165
Леле,ама какви родители има  ooooh! как е възможно изобщо да правят секс след като имат деца  Thinking РОДИТЕЛИТЕ НА ДЕЦА ПОД 21 ГОДИШНА ВЪЗРАСТ Е забранено да правят секс,тъй като има опасност децата ви да разберат,че мама и тати правят секс още в ранна детска възраст  luvbed

Общи условия

Активация на акаунт