Пренебрегвали ли са ви мъжете ви заради децата ви?

  • 1 960
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 644
Никога. Всичките ми мъже ме гледат чудесно  Mr. Green Откакто синът заяви, че ще се женим двамката, нямам от какво да се оплача.

# 16
  • Мнения: 6 703
Чувствах се пренебрегната първите няколко месеца. То аз нали съм си все на обратно, та така. После свикнах.

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Чувствала съм се пренебрегната заради компютър, телевизор, книга... но заради децата никога. Дори ми е странен въпросът.

# 18
  • Мнения: 2 478
Чувствала съм се пренебрегната заради компютър, телевизор, книга... но заради децата никога. Дори ми е странен въпросът.


И аз така.Ама най-пренебрегната се чувствам от никога несвършващата му работа Sad

# 19
  • Мнения: 2 448
Ако мъжът ми обръща внимание на детето, аз не мога да се чувствам от това по никакъв начин пренебрегната.

# 20
  • Мнения: 11 004
Никога!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Чувствала съм се пренебрегната заради компютър, телевизор, .. но заради децата никога. Дори ми е странен въпросът.
PeaceИ аз така. Не мога да си помисля, че ще се чувствам пренебрегната ако обърне внимание на детето, даже се радвам.

# 22
  • Мнения: 366
Наистина странен въпрос. Да не би да става въпрос за деца от друг брак?

# 23
  • Oslo
  • Мнения: 659
Даже го подтиквам да го прави. През почивните дни често ходят на палатка за по 2-3 дни по мъжки, само той и те(имаме 2 момчета). Мисля, че е полезно за тях , а и виждам, че им е много готино.

# 24
  • Мнения: 604
Не ми се е случвало, за сега успява да съчетае прекрасно и двете си задължения Peace·

# 25
Напротив, изпитвам умиление, когато ги видя да вършат нещо само двамата - "по мъжки" /синът ми е на 6г., но вече се изживява като голям мъж/, пък и откровено казано това са моите минутки спокойствие.

Общи условия

Активация на акаунт