detebg

  • 3 015
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 138
тиквич, почваш да ми лазиш по нервите.
донт цитирай от нета, ела и кажи какво видя, какво направи и какво ЩЕ направиш.
кудку е права, личната трагедия е факт, само че всеки от нас си има своя. разбрахме, че си зарязан. въпросът е, че ти май не си го разбрал още.

стига си развява болката като мръсно, кирливо знаме.
РАЗБРАХМЕ
иди и забий един шамар на тези, които са те оставили и на тези, които са те отгледали. само че престани да се ЯВЯВАШ тук.
да, жал ни е, ти си едно от нашите деца. ама е време да станеш голям.
скоро ще ставаш баща май, или пък си отдавна вече майка.

имам едни дребни подозрения. надявам се да не са верни. интуицията ми почти никога не ме е лъгала. надявам се този път да ме лъже. заради теб, защото те обичам такава, каквато си.
и колкото и да се напъваш, няма как да те намразим. липсваш ни.

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 03:42 от matakosmata

# 16
  • София
  • Мнения: 9 517
И на мен ми липсва, Мате, но не е тя - не мисля, че е такъв хакер, че да се логне през щатите, пък че е в БГ е ясно. Освен това тя никога не си го е изкарвала на нас.
Освен това както казах не мисля, че е тиквича, по-скоро мисля, че в случая е уплашен осиновител.

# 17
  • Мнения: 3 715
Силно се надявам да си права, дано има включване с малко представяне все пак и повече подробности, щото ако целта пък е дискусия, подходът малко куца.

# 18
  • Мнения: 2 172
тц, мнението ми е , че онзи се е клонирал Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 249


....

имам едни дребни подозрения. надявам се да не са верни. интуицията ми почти никога не ме е лъгала. надявам се този път да ме лъже. заради теб, защото те обичам такава, каквато си.
и колкото и да се напъваш, няма как да те намразим. липсваш ни.



Mata,

Ne sqm az.

Ne vqrvam na ochite si, tri pqti  prochetoh (da ne sqm v greshka) v kakvo se sqmnqvash, no maj naistina men vizirash i men podozirash.

E, mersi.


Izvinete za latinicata.      Na pochivka i ot  klub vlizam.

Ajde da izlizam, che da ne mi vidqt tuka puberite sqlzite.

# 20
  • Мнения: 4 138
ха, теб пък въобще не съм имала предвид. обаче е хубаво,че се обади. щото и ти липсваш  bouquet

# 21
  • Мнения: 3 715
Ама хайде авторката да дойде да сподели какво я мъчи, де.

# 22
  • Мнения: 2 084
Мираета, къде се губиш?
И аз не схванах каква е идеята на темата. Оставени, върнати... Реинтегрирани в семейството. Дано децата да са добре.

# 23
  • Мнения: 358
Темата беша пусната от мен. Не съм имла намерение да се крия просто нямах достъп до комп.

ku[d]ku[d]yaka не съм озлобена и нямам лична драма и не съм искала да си го изкарвам на някого

Фоксче не съм и уплашен осиновител. почти три години имам най-прекрасното дете на което изцяло съм се посветила.

matakosmata ако можех да бия шамари бих го направила на тези майки които са готови заради едната финансова помощ и няколко приказки със соц.работник да задържат децата. Не искам и да се замислям какво би станало с децата когато им се спре финансовото кранче.
Ето това ме подразни в тази камапания "Не ме изоставяй"
Не отричам останалата дейност на фондацията. Все някой трябва да се грижи за децата които остават в домовете.

Това беше от мен.

# 24
  • Мнения: 3 715
А ние нямаше как да знаем, че си ти.
Просто тук започнаха да влизат хора само с цел да дразнят и аз лично съм станала мнителна, както предполагам и други.

Иначе съм съгласна с теб, същото ме дразни и мен в кампанията, обаче нямам категоричен отговор за себе си кое е най-добро за децата в такива ситуации.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 517
Фоксче не съм и уплашен осиновител. почти три години имам най-прекрасното дете на което изцяло съм се посветила.
Е, не можете да отречете, че аз бях най-близо до истината - все пак си осиновител  Mr. Green. Мисля да свалим Мата от трона на врачките и да си купя боб.

# 26
  • Мнения: 4 138
еййййййййййййй, завидя ми на популярността и искаш да ми седнеш на мястото #Cussing out
нищо де, аз пък ще гледам да черен хайвер вече, щото съм баровка Mr. Greenти си дръж боба.
предполагам, че просто продукта вече не е за мен, затова и правя грешки Wink.
както и да е. тази тема е доста деликатна. има много майки, които макар, че не желаят децата си, ги оставят при себе си. има други, които ги искат, но са неспособни родители, макар, че гледат децата. има неспособни осиновители и те също не са малко.
как, докъде и защо да се намесваме е доста спорна тема.
всеки смята че е прав за себе си, че прави най-доброто. вчера имах неприятен разговор с един баща, който също мисли, че е направил най-доброто за детето си, макар че , ако разберете историята ще ви настръхнат косите. но най-накрая му взеха детето, обаче мъката на малкия продължи 3 години, а сега тоя малоумник ми прави скандали, че не се грижа да не плати едни 154 евро.
така че, деликатно е, затова има и закони. принципа е, детето да бъде при биологичните си родители и само ако има опастност за здравето и живота му, да бъдат отнемани родитеслките права.
контролът трябва да е много по-голям, а не да бъдат променяни законите изцяло.

# 27
  • София
  • Мнения: 9 517
Аз лично не виждам нищо лошо в инициативата. Имам случай в моето семейство - дъщерята на първия ми братовчед роди на 16 години. Детето (имам предвид майката) беше склонно да остави бебето, но бабата и дядото се възпротивиха и сега си го гледат - ако майката има възможност да получи помощ от близките си или истинска помощ от социалните и да отгледа детето си - не виждам нищо лошо. Пък и не се придвижда финансова помощ за майката - само едно застъпване пред социалните за получаване на помощи, което точно на тези майки, които гледат децата си заради финансовите облаги, не им е необходимо - те са много по-светнати от нас по тези въпроси.

Общи условия

Активация на акаунт