В Разград майки,татковци с децата се разхождат сред цветята!

  • 8 944
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 518
Добро утро мамчета, след снощният купон май си доспивате.
Викам да черпя по кафе за разсънване
Да се похваля мойте дребосъци започнаха да си поспиват повечко вечер, не се събуждат на 3 часа както беше допреди седмица, а правят паузи по 5-6 часа. Много съм доволна защото и аз мога да поспивам по-нормално и да съм свежа през деня  Grinning. Дано и занапред да продължи тази тенденция  Praynig

# 16
  • Мнения: 441
Добро утро!
Зори,мерси за кефенцето bowuu.Радвам се,че малките си поспиват повечко,да можеш и ти да си починеш.То с 1 дете е трудно,а с две  ooooh!

# 17
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен с днешна дата!
Зори благодаря за кафето,изпих го с удоволствие!Дано си поспиват,че и ти имаш нужда да почиваш и както е казала и Титания, с едно е зор,а теб направо не те знам,но да са живи и здрави,това е най-важно!
Снощи съм изпуснала голам купон,ама то и в нас имаше с мъжо си пийнахме и хапнахме. Grinning
Сега малко ще мръднем на разходка и после пак в нас.
Спокоен ден ви желая!

# 18
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро! Благодаря, Зори, за кафето. Дано бебчетата ти си поспиват повече, че моето още се събужда по 2-3-4 пъти на вечер. Откакто се е родил не съм спала повече от 4-5 часа без да се събуждам. А толкова много обичам да си поспивам   sleepuu.
Бубеsmile3501, ако теб те няма ще останем без снимки. Аз колко пъти се опитвах да ги намеря...............

# 19
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравейте. Hug
Зори,благодаря за кафето,след малко ще пийна.Браво на бебоците,пораснали са вече.А моя Макс го кърмех на 2 часа,сам си искаше,а през ноща да не ви казвам,почти през цялото време е стоял на цица.Докато стане на 2 години и нещо даже се събуждаше по 6-7 пъти на нощ.Направо си бях парцал през деня,но пък той си беше много спокоен.Оставях го да си играе,а аз си поспивах,не издържах.
А пък снощи,да се оплача пак,Макси заспа в 19,30h и се събуди в 11,30h,тъкмо щях да си лягам. ooooh!Човека се наспал.И като почна да ми говори,за какво ли не,отиди 2,00h.Тази сутрин станах в 10,00h,още не мога да се разсъня.Страшна работа,не можем да го оправим този режим.
Буби,браво за снимките.От кога исках да кача някои-други снимки,ако не ми блокира компютъра,ще го направя след малко.
Приятен ден ви желая. Hug

# 20
  • Мнения: 441
О,Макси,добро утро поспаланке.Ще оправите режима като го пуснеш на градина.Влади снощи като никога заспа в 22.00 и сутринта в 7.10 се развика-,,Искам мако с као''(т.е. искал мляко с какао  ooooh!).Как ще го отуча от адаптето няма идея.Тази сутрин ,като го оставих в градината много рева.Така крещеше след мен ,че ми идваше да се върна,но знам,че ако го направя ще стане по- зле  Cry

# 21
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Титания,то хубаво като тръгне на градина,ама как да стане?А Влади през деня как е?Какво казват госпожите?
И Макси напоследък с това плодово мляко направо се е побъркал,по 3-4 кофички купувам на ден,ужас.

Интересно,качвах снимки в албума,уж бяха качени,а не ги виждам. newsm78

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 12:27 от max-mama

# 22
  • Мнения: 441
През деня не реве,проблема е само да го успокоят като го оставяме.
Отивам да хапвам и да се приготвям за бач.
Лек ден ви желая.Довечера пак ще намина да видя какво си правите  Hug

# 23
  • Мнения: 2 774
Интересно,качвах снимки в албума,уж бяха качени,а не ги виждам. newsm78
И аз не ги виждам  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 3 219
Титания,то хубаво като тръгне на градина,ама как да стане?А Влади през деня как е?Какво казват госпожите?
И Макси напоследък с това плодово мляко направо се е побъркал,по 3-4 кофички купувам на ден,ужас.

Интересно,качвах снимки в албума,уж бяха качени,а не ги виждам. newsm78

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101170
това е твоето албумче, обаче скапания сайт отваря каквото си иска, напоследък много се оплакват от снимка.бг

# 25
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Бубе,там влязох и аз,после влязох с паролата и качих снимки,но като отворих албума отново и снимките ги нямаше.Може би след малко време ще се виждат,пишеше нещо от рода,че се обработват в момента.

# 26
  • Мнения: 3 219
Те не се появяват веднага, изчакай малко Peace
Как влезе с паролата, аз снощи се побърках и не искаше и не искаше #2gunfire

Редактирам-стана, снощи не знам защо не се получаваше Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 201
И аз да се запиша в новата тема. В унисон със сезона май много оголяла титулната страница  Mr. Green . Да не се обидиш, Танче, не го казвам с лошо. 
Мен самата яко ме е стегнал канапът тези дни и ме мързи да пиша от известно време. В момента боря едни смесени чувства - хем се радвам и вълнувам приятно покрай предстоящия рожден ден на малкия, хем пък ми е спек малко, че от първи август се връщам на работа - две години вкъщи са си доста дълъг период и ще видя зор месец-два докато се адаптирам пак на работна вълна, а и административни въпроси имам за уреждане доста...
Но да не ви пълня главите с глупости.
Желая хубав следобед на всички и черпя по едно следобедно



Р.Р.
Влади снощи като никога заспа в 22.00 и сутринта в 7.10 се развика-,,Искам мако с као''(т.е. искал мляко с какао  ooooh!).Как ще го отуча от адаптето няма идея.

Да не рева тогаз, че Калоян още търси "како" посред нощ или на ранина - няма отказванка от това адапте явно при някои малчугани. Друго мляко не признава малкият.

# 28
  • Мнения: 25
иии десерт-айде бе откога съм сложила масата никви ви няма!!!!
Срамота така се старах,...................а вие така да ме издъните да си пия сама,нали!? Cry Cry Cry

# 29
  • Мнения: 25
Поли извинявай,само ти си била тук,айде сядай ,де да наливам!!
А скоро не съм те ритала,защото не съм те виждала иначе.......знаеш каква левачка имам нали!? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт