® E-bay - тема 13

  • 48 836
  • 863
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 790
Благодаря ви момичета! Май ще взимам такъв като на Алекс1, пък за морето ще взема назаем от някоя приятелка, защото дотогава едва ли ще пристигне.

Пепи, моят пристигна за по-малко от седмица.

# 31
  • Мнения: 3 219
Мда, аз затова съм с дебитна Flutter

# 32
  • Мнения: 1 650
Хайде и тук да се запиша.
Пу, първа!  Laughing

Само Durango нямам идея как ще позная


Е как.... Ми той е най-красивия, най-умния, най-сексапилния и с най-много коли  Mr. Green

Да се похваля - получих си столчето за кола Грако от германския Ибей. Страхотно е, дойде за по-малко от седмица.
So Ugly, So what
по корема ще ме познаете
и по грозотата, толкоз грозен че чак ти се иска да го целунеш
нещо средно между Брад Пит и Кондйо, само че с 50 см по-нисък и с 50 кг по тежък
И имам най-красивите пъпки на света

# 33
  • Варна
  • Мнения: 5 533
http://cgi.ebay.co.uk/Brand-New-Dora-The-Explorer-Girls-Pyjamas- … otoQQcmdZViewItem
За майките на малки госпожици. Пижамка с дълъг ръкав Дора 18-24м. Имаше и за 12-18м. За съжаление нямаше колкото за моята щерка.

# 34
  • Мнения: 1 140
Алекс, как пита за доставката, на немски или на английски?

# 35
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Durango , не пристигна ли вече някоя от колиците? Я вземи се похвали или пък до къде стигнаха...

Я да питам по-вещите Embarassed Диспута ми е пуснат в Пей Пал,трябва ли да се ескалира или Пей Пал ще отсъди до 20 дни?

# 36
  • Русе
  • Мнения: 856
        

И аз съм на вълна есенни дрехи.Токущо спечелих този лот за 65$.Сега се оглеждам и за тази шапка.



И за баткото този лот за 42$.

 

# 37
  • Мнения: 1 650
Аз съм на вълна и аз съм човек

# 38
  • Мнения: 5 790
Алекс, как пита за доставката, на немски или на английски?

На немски. С преводача на Гугъл.

# 39
  • Мнения: 3 219
Hallo. Ich komme aus Bulgarien und möchte fragen, ob ich es kaufen Sie diese item.Would gesendet / liefern sie nach Bulgarien. Und wenn ja, wie viel es kostet?
Аз така питах, ползвайки преводача, бъкел немски не разбирам, но ми отговориха де Joy

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 22:04 от МерСедес

# 40
  • Мнения: 6 442
Получих едно телефонче,търгът е спечелен на 11 юли,а аз още не съм го платила.Все си мислех,че като платя и тогава пращат нещата  Embarassed А аз направо бях изключила за него.
Получавам го,но отзад при батериите натикани разни хартийки.Без тях не можа да свири.Чудя се какво да правя-хем не съм го платила още,хем пък не е в състоянието,което пишеше.Какво ще ме посъветвата?  Rolling Eyes
Да уточня,че телефончето е детско  Peace

# 41
  • Мнения: 4 422
Получих едно телефонче,търгът е спечелен на 11 юли,а аз още не съм го платила.Все си мислех,че като платя и тогава пращат нещата  Embarassed А аз направо бях изключила за него.
Получавам го,но отзад при батериите натикани разни хартийки.Без тях не можа да свири.Чудя се какво да правя-хем не съм го платила още,хем пък не е в състоянието,което пишеше.Какво ще ме посъветвата?  Rolling Eyes
Да уточня,че телефончето е детско  Peace


такова чудо не съм виждала -да получиш без да платиш  Rolling Eyes Rolling Eyes Я го дай тоя продавач има ли и друго  Grinning

# 42
  • Мнения: 6 442
http://shop.ebay.co.uk/merchant/foolsgold0077

Ето го продавача,но няма нищо друго за продаване.Все си мисля,че нещо се е объркал и мисли,че съм платила.Друго обяснение нямам.

# 43
  • Мнения: 1 140
МерСедес, благодаря! Пуснах едно запитване и се моля да не ми се смее много човека.
Maiche, дрешките са страхотни!!!! Да са ви честити и със здраве да ги носите!
Iliana, защо пък ще връщаш крема? Я и кажи на тази мацка, че нямаш никакво намерение да се набутваш с пощенски и да се разправяш. В края на краищата тя какво ще го прави, като е с изтекъл срок на годност, на друг ли ще го продава. Да кажат по-вещите, но все си мисля, че е длъжна да ти върне парите, а ти не си длъжна да се разправяш повече с препращане и т.н.
Durango, така и не разбрах, ще ходиш ли и ти на Свети Влас, та да се оглеждам за теб и ако да, с камиончето ли ще си, по него да те позная Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 207
Durango-след описанието ти вече наистина искам да те видя. Crossing Arms.И съвсем сериозно не разбрах колко на бр. коли си поръчал newsm78
maiche-много са хубави.
Iliana-баси крема Shocked
Днес ходих да си плащам митото на часовника-първо ми казаха една цена,но след проучване от митническата агенция резултата е 1,60-мито и 30,50-ДДС и 15-20лв за агенцията за декларирани 120$.

Общи условия

Активация на акаунт